Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otvaranje
-0,43%

INA -1,28%

Ovo će biti zanimljivo u ova 2 tjedna koliko HANFi treba

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

na ovim cijenama neće se previše istrgovati, mora se ljestvica dići da bi krenula trgovina.
to je kupcima sada jasno, a kalkulirati mogu još dva mjeseca i tada će morati dobro dići ljestvicu gore inače će novu godinu dočekati u kešu, i njega će popapati inflacija!

dan je pametniji od noći


na ovim cijenama neće se previše istrgovati, mora se ljestvica dići da bi krenula trgovina.
to je kupcima sada jasno, a kalkulirati mogu još dva mjeseca i tada će morati dobro dići ljestvicu gore inače će novu godinu dočekati u kešu, i njega će popapati inflacija!

Ili se mora spustit ljestvica….. pitanje je sad..


na ovim cijenama neće se previše istrgovati, mora se ljestvica dići da bi krenula trgovina.
to je kupcima sada jasno, a kalkulirati mogu još dva mjeseca i tada će morati dobro dići ljestvicu gore inače će novu godinu dočekati u kešu, i njega će popapati inflacija!

Kako je bolje da si u dionicama, kad možeš 10% izgubiti u samo par tjedana, dok je trenutna inflacija 8-10% koliko možeš izgubiti u godini dana.
Svi koji pričaju o gubitku novaca kad si u cashu, pričaju gluposti. Dionice su veći rizik

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Po ovome ispada da smo svi u minusu od premijera na dalje.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,8,18,,130209.jl

who dares, wins

inače kada govorimo o riziku, jutros krenuti na posao je bio rizik, sada dok ovo pišem je rizik da me struja ne ubije, sinoć sa ženom spavao uz rizik da me srce ne tresne.
onaj koji se bavi trgovinom dionica svjesno ulazi i taj posao da bi uz rizik zaradio ne izgubijo.
rizik mu je da čeka jer mu stoje tuđi novci kojime pada vrijednost a dionice kupi i čeka dvadeset godina da narastu ili dobiju svoju pravu vrijednost.
sretno bilo i jednim i drugim

dan je pametniji od noći





Mislite da je Pajdo ulupao tolike pare da tu nema svog interesa i računice. Mislim da ipak nije.

…kolega…a šta bi rekao kada bi eventualno saznao da je taj naš Pajdo bio plačen da drži cijenu na toj razini sve do prispjeća ponude…
…na taj način prosjek zadnja 3 mjeseca podigao je na nekih 2500…ponuda nebi smjela biti manja od toga…a šta ako nije niti puno više od toga???…šta će naš Pajdo tada???

…ne znam zašto si uvjeren da je Pajdo to radio sa svojim novcima i da će korist izvući porastom cijene…
…šta ako je Pajdo plačen po učinku bez obzira bio u plusu ili u minusu???
…šta ako su novci koje je ulupao u to…novci naših građana povjereni mu na savjesno raspolaganje???
…o tome nitko ne razmišlja i ne želi pisati…kao da su svi zaboravili šta se događalo zadnjih godinu dana na našem tržištu…
…zaključak koji se nameče…Pajdo ipak ima ovdje svoj interes i računicu…i kako god okreneš…Pajdo će zaraditi…ali pitanje je hoćeš li i ti, oponašajući njega…???????
[/quote]

Bingo!!!! [cool]
[/quote]

bas bingo!! [lol] [lol] [lol]

opet se prosula gomila neznanja, lazi i namjernog obmanjivanja!
kao u onoj prici o utrpavanju u obveznice!!

proucite malo zakone i opcenito ulazite u znanje obojica, prije nego izvalite ovako nesto!!
[thumbsup]
[/quote]

O kakvom Vi to znanju govorite?
Možda tipa "Luković" ?






Mislite da je Pajdo ulupao tolike pare da tu nema svog interesa i računice. Mislim da ipak nije.

…kolega…a šta bi rekao kada bi eventualno saznao da je taj naš Pajdo bio plačen da drži cijenu na toj razini sve do prispjeća ponude…
…na taj način prosjek zadnja 3 mjeseca podigao je na nekih 2500…ponuda nebi smjela biti manja od toga…a šta ako nije niti puno više od toga???…šta će naš Pajdo tada???

…ne znam zašto si uvjeren da je Pajdo to radio sa svojim novcima i da će korist izvući porastom cijene…
…šta ako je Pajdo plačen po učinku bez obzira bio u plusu ili u minusu???
…šta ako su novci koje je ulupao u to…novci naših građana povjereni mu na savjesno raspolaganje???
…o tome nitko ne razmišlja i ne želi pisati…kao da su svi zaboravili šta se događalo zadnjih godinu dana na našem tržištu…
…zaključak koji se nameče…Pajdo ipak ima ovdje svoj interes i računicu…i kako god okreneš…Pajdo će zaraditi…ali pitanje je hoćeš li i ti, oponašajući njega…???????
[/quote]

Bingo!!!! [cool]
[/quote]

bas bingo!! [lol] [lol] [lol]

opet se prosula gomila neznanja, lazi i namjernog obmanjivanja!
kao u onoj prici o utrpavanju u obveznice!!

proucite malo zakone i opcenito ulazite u znanje obojica, prije nego izvalite ovako nesto!!
[thumbsup]
[/quote]

O kakvom Vi to znanju govorite?
Možda tipa "Luković" ?
[/quote]

to je vec visa matematika..
za ovu nizu dovoljno je znati za koje vrijeme se uzima uzima ponder za javnu ponudu i sta u to ide.
[bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Krojbex
-0,83%

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Ako se nešto drastično ne promijeni danas bi mogao biti naj manji promet ove godine. Promijeniti se nema bog zna šta te ću odustati od ovog sporta bar za danas.

who dares, wins

Kolege drage ovaj mizerni promet ne naslučuje na dobro .Ovo samo može naslutiti na jednu stvar

Da se nema vise kaj trgovat na ovim cijenama, neznam kaj bi drugo bilo !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close