Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite svoj komentar…



može jedno pitanje kolege, slučajno sam vidio nalog na mmtz od 100 komada na 29 000kn…to je 3 mil kn…jel institucionalni igrači moraju imat sve naloge potpuno pokrivene slobodnim kešom ili mogu stavljat neke fantome, koristit poluge, kasnije namirit nešto tipa toga?

dečki?
[/quote]
neznam.
bar sam ti jedini odgovorio.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


već nitko ne spominje jako dugo Kostolanyevo jaje.
ma ne znam u kojoj smo fazi jaja ,
ili smo vec otisli u kuac ?
ako ima koja analiza da mi to razjasni .
hvala

Već dugo smo u točki x ili y.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

trgujem dionicama oko cetiri godine.u pocetku nisam puno mario za razne analize.ruku na srce nije bilo ni potrebno.ulagao sam instinktivno.onda sam poceo dosta citati i pratiti razne analize.kud me to dovelo,:dlkv fer vrijednost 1600,00……
amerika pred recesijom…
puno bolji rezultati u americi od ocekivanih…
nafta do kraja godine 200 US…
nafta unutar tri godine ce pasti na 60 US…
europa u recesiji…
lose stanje u europi ali daleko od recesije…
ht 600,00 kn…
ht 269,00 kn…
pa ti budi pametan.sva neke renomirane analiticarske kuce.nikad nisa bio vise od 50% u kesu.oko 15.07.usao sam 100% u dionice,i mogao sam do sada samo promatrati sta se dogadja.znaci mogao sam imati i nizi ulaz ali to je bila moja procjena.zadnjih tjedana uzasna monotonija.zivo mrcvarenje.
nekad bi radje da padnemo pa da se nesto desi nego ovo.poslije danasnjeg dana,ako zanemarim raznorazne analize izgleda da ce se konacno nesto pokrenuti.mislim da krecemo gore.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

mi smo prošli jaje i sad smo na putu u k… 🙂

oni perceptivniji bi mogli primjetiti da se krećemo u krivom smjeru 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


već nitko ne spominje jako dugo Kostolanyevo jaje.
ma ne znam u kojoj smo fazi jaja ,
ili smo vec otisli u kuac ?
ako ima koja analiza da mi to razjasni .
hvala

Probat ću zvučati ozbiljno, koliko god to s jajima neozbiljno izgledalo!

Mislim da se radi o jednom velikom kružnom tijeku burze, odnosno o malo većem jajetu koje pokriva zadnjih godinu dana!

Na vrhu "X" smo bili u vrijeme HT euforije, nakon toga smo prolazili kroz faze B1, B2 i B3 pa preko dna "Y" smo ušli u fazu A1 (mali promet, mali broj dioničara). U fazu A2 i A3 te na vrh "X" ćemo doći u vrijeme INA euforije, a nakon toga opet pušiona nizbrdo…

Do neke nove rasprodaje još par firmi koje kod nas vrijede… A narod sretan jer dionice rastu i svi zarađuju na burzi!

Fuj!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

A na kraju ćemo ostati bez jaja!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


A na kraju ćemo ostati bez jaja!

nešto mora izaći iz jaja.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Oporavak je neizbježan, jučer smo dobro porasli, a strana tržišta i danas nastavljaju rast. Nafta ispod 113, zlato ispod 800, dolar raste. Sve dolazi na mjesto.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

evo ti stotka…………..napokon netko realan [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Kakva jaja, kakvi bakrači. Skroz krivo to gledate. Velika Gospa je vrhunac godišnjih odmora i niko tko ne mora ni je u ZG. Sad da li će akcija početi već u ponedjeljak ili negdje od 15.09. to je već tehničko pitanje. Više sam sklon ovom potonjem premda se neka preslagivanja odvijaju i zadnjih desetak dana. Na ime uvjek ima onih kojima se žuri.

who dares, wins


Kakva jaja, kakvi bakrači. Skroz krivo to gledate. Velika Gospa je vrhunac godišnjih odmora i niko tko ne mora ni je u ZG. Sad da li će akcija početi već u ponedjeljak ili negdje od 15.09. to je već tehničko pitanje.

Ajme, još ću i potpis morat promijenit! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close