Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a vidi mi avatara … to je moja crkva u kojoj se molim .. [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

vidi što se yahoo zacrvenio …

I love the Smell of Profits in the Morning


alamo mani se ćorava posla ….

dobit dionica iz crobexa u odnosu na isto razdoblje veća za 15%
prihodi za 13%

još mi nedostaju podatci za ATGR i LKRI …

Jel to P/E Crobex-a pao ispod 15? [cool]

Reko sam vam da ce tu doci, na ovaj ili onaj nacin. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


može jedno pitanje kolege, slučajno sam vidio nalog na mmtz od 100 komada na 29 000kn…to je 3 mil kn…jel institucionalni igrači moraju imat sve naloge potpuno pokrivene slobodnim kešom ili mogu stavljat neke fantome, koristit poluge, kasnije namirit nešto tipa toga?

dečki?

Završili godišnji,promet preko 61 milju kuna…krenulo je ,samo kud će pitanje…

evo Ameri otvorise – DJIA pala 110 pointa na otvaranju

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


na skoro svim dionicama se pojacava kupnja

To je zato jer pored Ine već stoji : PRODANO PO 2 700 KN ! Šta te to čudi ??!


Gdje si to vidio? Ni sam baš sklon tome!

who dares, wins

danasnja objava inflacije za 8.mij.gurnula le crobex o + 0,50 a sta bi ilo da je iflacija jos veca,gdije bi nam bio kraj. [kiss]

trebaju ameri doc na specijalizaciju kod Novoselca pa da vide kako se pliva u plicaku samo Oni znaju da se on plasi DUBINE i da mu treba kolo za plivanje.

Lako je manipulirati sa ovako plitkim trzistem. [cool]


na skoro svim dionicama se pojacava kupnja

To je zato jer pored Ine već stoji : PRODANO PO 2 700 KN ! Šta te to čudi ??!

Ma ljudi mi lupemo jedni preko drugih i to bez ikakve osnove ili dokaza. Biti će ovoliko, biti će onoliko. Ma biti će onoliko koliko odluče veliki, a ne kako netko ovdje na forumu piše ili možda želi da bude. Kakvo je pa raspoloženje na burzi danas bilo može svatko zaključiti sam za sebe. Pritisak na prodaji je doduše bio, ali pred kraj se pokazalo da je ipak kupnja bila vrlo snažna i to bez Pajde i cijenu vratila gore skoro na početnu razinu. Tko je htio danas jeftino kupiti mogao je, a tko nije, nije i kvit. Ako Hanfa uskoro ne upozna javnost s cijenom ponude, neka se oni koji danas nisu dokupili INU samo nadaju da će možda još biti ovakvih padova i prilike za dokup, a možda i neće, tko zna. Pajdo se dovoljno nakupovao i više mu nije bitno kako se cijena kreće na burzi. Njemu je bitno za koliko će biti konačna prodajna cijena INE prilikom prodaje i ništa drugo. Mislite da je Pajdo ulupao tolike pare da tu nema svog interesa i računice. Mislim da ipak nije.

već nitko ne spominje jako dugo Kostolanyevo jaje.
ma ne znam u kojoj smo fazi jaja ,
ili smo vec otisli u kuac ?
ako ima koja analiza da mi to razjasni .
hvala

najvrednije stvari u životu su besplatne

Slomili mi to jaje jedno x puta. Prouci balkanska jaja, to je put do uspjeha [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close