Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako je ovaj split-stock INGRE dobro došao onima koji žele zaplašiti naivne i oboriti cijenu za jeftiniji dokup… Obara se cijena sa po tridesetak komada…

[lol]

druka se kako kome pase…….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kako je ovaj split-stock INGRE dobro došao onima koji žele zaplašiti naivne i oboriti cijenu za jeftiniji dokup… Obara se cijena sa po tridesetak komada…

[lol]

MIslim da je ovaj "banana" split INGRe potpuni promašaj.
Umjesto da povećaju likvidnost, smanjit će ju dosta.
Ljudi će manje riskirati i kupovati manje.
Evo do sada je samo protrgovano 120k kuna, što je sa starim dionicama samo 4 dionice.

Ali ako žele spustiti cijenu kao što kažeš, onda je potpuni pogodak.

Što se tiča prometa na ZSE, ovaj tjedan krećemo prema granici od 20 mil kuna.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

A šta da kažem. Amerika, Evropa i Azija već dobrano nadoknađuju svoje gubitke (a i pali su skoro duplo manje nego mi), ali na našem tržištu vlada totalna apatija. Što je po meni gore nego pad od 5% da se sad desi. Ali neka, puknut će i ovo, možda ne tako skoro, ali sigurno hoće.

Onima koji imaju namjeru prodat savjetujem da opale po bidu odmah, da padnemo tamo gdje nam je i mjesto po vama, pa da konačno krenemo u nekom smjeru, makar i dolje.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Kako je ovaj split-stock INGRE dobro došao onima koji žele zaplašiti naivne i oboriti cijenu za jeftiniji dokup… Obara se cijena sa po tridesetak komada…

[lol]

druka se kako kome pase…….

[/quote]

Kakvo drukanje.
Daj malo pogledaj ZSE monitor i ukupnu K/P nakon splita i prije.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"



Kako je ovaj split-stock INGRE dobro došao onima koji žele zaplašiti naivne i oboriti cijenu za jeftiniji dokup… Obara se cijena sa po tridesetak komada…

[lol]

MIslim da je ovaj "banana" split INGRe potpuni promašaj.
Umjesto da povećaju likvidnost, smanjit će ju dosta.
Ljudi će manje riskirati i kupovati manje.
Evo do sada je samo protrgovano 120k kuna, što je sa starim dionicama samo 4 dionice.

Ali ako žele spustiti cijenu kao što kažeš, onda je potpuni pogodak.

Što se tiča prometa na ZSE, ovaj tjedan krećemo prema granici od 20 mil kuna.
[/quote]

to ja stišćem malo prema dolje………….čisto da vidim gdje je obrana i ima li je uopće?? [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Još kad Inu prodaju i izbace sve ove manje firme u koje ne mogu fondovi ulagati.
Upravo gledamo prvi dio filma "I ZSE ubijaju, zar ne?"
Banjalučka berza će biti Wall Street za nas

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Još kad Inu prodaju i izbace sve ove manje firme u koje ne mogu fondovi ulagati.
Upravo gledamo prvi dio filma "I ZSE ubijaju, zar ne?"
Banjalučka berza će biti Wall Street za nas

joj dobro si me sjetio……………baš neki dan gledam rnaf…………….mnogo povoljan, mislim da je 0,35 krumpirovih maraka parče [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!




Kako je ovaj split-stock INGRE dobro došao onima koji žele zaplašiti naivne i oboriti cijenu za jeftiniji dokup… Obara se cijena sa po tridesetak komada…

[lol]

druka se kako kome pase…….

[/quote]

Kakvo drukanje.
Daj malo pogledaj ZSE monitor i ukupnu K/P nakon splita i prije.
[/quote]
prije splita pojacana kupnja…mislila banda zaradit ce kao na knzm kad je splitana…sjetite se malo…prvi dan cjena splitane knzm od 380 do 500 potegla,gledao na ingri prve naloge stavili otimisti na 300 kn ,nista od toga….cekamo je puno nize….necu govorit o ciframa ,da ne ispadne da drukam…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sančo ajd na sirnicu,vidiš da je promet mizeran.

Crojbex
-0,28%
Opet tonemo.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Gdje ode bid sa DIOKija?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

jel ima ovdje prisutan ijedan od dva natjecatelja na ht-r-a od 12:00 do 12:30?
tih pet navrta dizalanja po lipu od 282 do 282,5 mi je slucajno upalo u oci, nisam vidio takvu igru do sada

u biti me zanima da li to netko nesto testira ili neki ljudi ne znaju sto bi sa sobom pa se igraju da si skrate vrijeme…

pozdrav svima,
Pilar

New Report

Close