Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i evo nam pajde na ini…jos 5 milja…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


moram se složiti barone s tobom slijedi nam danas pad kako mi se čini.
kako izgleda u predtrgovanju slijedi pad danas

Nisam rekao da slijedi pad, već kilavljenje.
Evo nakon 10 minuta je već stao promet.800 tis knAjme.

Ukupne kupnje su se još više smanjile na dionicama. Ne bu dobro.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Totalno nezainteresirana kupnja na našem tržištu.

Ovo je pretužno da bi čak bilo smiješno…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Uspavanka…. Zijeeeevvvv….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

ma daj, idem natrag spavat! [lol]


Totalno nezainteresirana kupnja na našem tržištu.

Ovo je pretužno da bi čak bilo smiješno…

U ovom trenutku, čini mi se da su ipak većini, ove cijene još previsoke.
Pa dajte molim vas pogledajte koliko dionica ima na kukpnji, a koliko na prodaji i to kod kvalitetnih firmi sa dobrim izvješćima.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Na DDJH na bidu je bilo 285 kom po 111 kn. Kad je to netko pokupio pojavio se "pravi" koji prodaje 10 kom po cijeni od 109,10 po bidu odmah iza toga. Da mu je bilo do prave prodaje sigurno ovo ne bi napravio!?
Razlog nije teško pogoditi!!!

Evo može se već sad reć, još jedan tjedan u ništa…………………………..

Tapijarit ćemo mi još jako, jako dugooooo vremena.
Bolje da se preorijentiramo na neki drugi vid zabave i zaboravimo ovaj naš jad od burze na nekih 6 – 8 mjeseci.
No moram ovim putem čestitati našim vrsnim fond managerima, što su uspjeli zgazit i rastjerat sve male ulagače sa ove naše super plitke žabokrečine. Svaka vam čast na pohlepnosti i dao Bog da propali u ovoj krizi.

Idem igrat Loto! Veće su šanse za zgoditak, a i gubitak je minimalan uz to ima adrenalina više nego na ovoj štraci od ZSE.

Jadno, stvarno jadno!

@Vrana,
ako si izdržao do sada strpi se još mjesec dana pa će biti bolje!

who dares, wins


Tapijarit ćemo mi još jako, jako dugooooo vremena.
Bolje da se preorijentiramo na neki drugi vid zabave i zaboravimo ovaj naš jad od burze na nekih 6 – 8 mjeseci.
No moram ovim putem čestitati našim vrsnim fond managerima, što su uspjeli zgazit i rastjerat sve male ulagače sa ove naše super plitke žabokrečine. Svaka vam čast na pohlepnosti i dao Bog da propali u ovoj krizi.

Idem igrat Loto! Veće su šanse za zgoditak, a i gubitak je minimalan uz to ima adrenalina više nego na ovoj štraci od ZSE.

Jadno, stvarno jadno!

Nemoj tako crno brate mili.
A što se tiče fond managera, oni trenutno troše pare koje su im poklonile ošišane ovčice.
A trenutno ih danas nije briga za ulaganje u ZSE.
Pa pogledajmo samo INA-u koja nema ni milion prometa u prvih sat vremena.

Nemaju ljudi para, pogotovo za ulaganje u dionice, u ovim vremenima.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Kako je ovaj split-stock INGRE dobro došao onima koji žele zaplašiti naivne i oboriti cijenu za jeftiniji dokup… Obara se cijena sa po tridesetak komada…

[lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close