Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Krenuo sam pisati pa me odmah u startu obrisali. Na tri teme. Nije fer i Ne znam zašto. Nikog nisam vrijeđao.
Zašto nebi dno bilo dotaknuto kad nema prometa i nema ozbiljnih padova ni uspona.
Ako ovisimo o INI onda bi druge dionice trebale rokati dole a INA ić gore.
Ovako izgleda da je dno dotaknuto kad se ništa ne događa. Većina je na svojoj fer vrijednosti. Nema precjenjenosti ni podcjenjenosti. To je pravo dno.
Ajd bok!

E na taj način i ja razmišljam, ali ima paničara koji će prodavati možda niže, ali to je svega nešto postotaka i neda mi se zamarati s njima.

Ovdje upišite svoj komentar…

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

šta od čovjeka može napraviti dionica..
koliko košta čista savjest?’??

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

slika se može povečati [thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ma koje su ovo gluposti!!!
Samo na «business.hr»:

Bruto domaći proizvod SAD-a porastao je u drugom tromjesečju 1,9 posto, dok su analitičari očekivali rast od dva posto. Revidirani podaci za posljednje lanjsko tromjesečje pokazuju pak pad BDP za 0,2 posto, što navodi na zaključak da je američko gospodarstvo bliže recesiji nego što se mislilo.

Ovo već prelazi granicu zdravog razuma. [angry]


Ma koje su ovo gluposti!!!
Samo na «business.hr»:

Bruto domaći proizvod SAD-a porastao je u drugom tromjesečju 1,9 posto, dok su analitičari očekivali rast od dva posto. Revidirani podaci za posljednje lanjsko tromjesečje pokazuju pak pad BDP za 0,2 posto, što navodi na zaključak da je američko gospodarstvo bliže recesiji nego što se mislilo.

Ovo već prelazi granicu zdravog razuma. [angry]


plaćenici-novinari, sve je jasno i svrstavaju ih u neke stručne analitičare, fuj i fuj

dan je pametniji od noći

imam filing da ameri spremaju niki rat opet,ili su potrosili toliko milijardi u proslim ratovima da im malo fali,zato ova kriza,lose vijesti padovi dionica,samo da mogu kupiti sto jeftinije pa prodat da se zaradi koja kinta,a ludi zse prati njih……

sreca je samo popratni faktor znanja

Otvaranje ko iz bajke [thumbsup]

Koja dosada na burzi. Pola dionica nije ni otvorilio. Barem više nema onih rasprodaja…

...ladies and gentlemen....AC/DC


Otvaranje ko iz bajke [thumbsup]

Iz koje bajke?

Trguje se sa 8 dionica, a promet jedva 500k. I u Karitasu je zanimljivije…
Ili su svi na moru, ili fondovi imaju kolektivni godišnji od 01.08. ili su ljudi ipak odlučili ne prodavati na ovim razinama…
Ako je ovo treće onda je to razlog malo optimizma …

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Zašto LEDO ovako raste. Trenutno na +4,96%.



Otvaranje ko iz bajke [thumbsup]

Iz koje bajke?

Trguje se sa 8 dionica, a promet jedva 500k. I u Karitasu je zanimljivije…
Ili su svi na moru, ili fondovi imaju kolektivni godišnji od 01.08. ili su ljudi ipak odlučili ne prodavati na ovim razinama…
Ako je ovo treće onda je to razlog malo optimizma …

[/quote]

… ili nitko ne želi kupovati po ovim cijenama, očekujući niže.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close