Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ide li to još jedan krug na Ini?Zadnja 2950,00 [sealed]

Ako imaš puno love još bi se danas na njoj dalo i zatrejdat.
[/quote]

Možda. Ali me strah HPB-ovih brokera pred kraj radnog vremena. [wink]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off




Ide li to još jedan krug na Ini?Zadnja 2950,00 [sealed]

Ako imaš puno love još bi se danas na njoj dalo i zatrejdat.
[/quote]

Možda. Ali me strah HPB-ovih brokera pred kraj radnog vremena. [wink]
[/quote]

E ovo si dobro primjetio. Sad ću se postaviti tamo negdje oko Pajde, možda me poklopi zbog njihove greške u knjiženju.

Sve više mi se čini da ono jučer nije bilo slučajno na INI. Btw jel ono Samodolova žena radi u tom brokeraju. [bye]




Ide li to još jedan krug na Ini?Zadnja 2950,00 [sealed]

Ako imaš puno love još bi se danas na njoj dalo i zatrejdat.
[/quote]

Možda. Ali me strah HPB-ovih brokera pred kraj radnog vremena. [wink]
[/quote]

E ovo si dobro primjetio. Sad ću se postaviti tamo negdje oko Pajde, možda me poklopi zbog njihove greške u knjiženju. [lol]


Sve više mi se čini da ono jučer nije bilo slučajno na INI. Btw jel ono Samodolova žena radi u tom brokeraju. [bye]

Slučajno ili ne,zaustavljen je rast cijene.Po teoriji zavjere možda su odradili posal za nekoga? [sealed]



Sve više mi se čini da ono jučer nije bilo slučajno na INI. Btw jel ono Samodolova žena radi u tom brokeraju. [bye]

Slučajno ili ne,zaustavljen je rast cijene.Po teoriji zavjere možda su odradili posal za nekoga? [sealed]
[/quote]

Rast je i jednim dijelom zaustavljen i zbog toga što se je na veliko najavljivalo u više novinskih članaka da će do danas biti obznanjen sadržaj ponude MOL-a, a ono danas potpuni tajac. Nitko više ne spominje te članke. Nevjerovatno koliko puno novinari mogu utjecati na ljude i na taj način zarađuju. Nije baš da je pošteno, ali neka im bude.

Imali smo ponovno na Adrisu skriveni na kupnji na 388,65 KN i poklopljen je. Još jedan stoji na 388,61 KN.





zbilja mislim da bi trebalo odmoderirati LOPINU. Čovjek uvijek piše pametno i konstruktivno.

Ja sam za. [thumbsup]
[/quote]
Svesrdno podržavam! Lopina [thumbsup]
[/quote]
i ja sam za [thumbsup]
[/quote]
Ajmo Lopina, ajmo Vjeko ! [thumbsup]

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


Ovi izvještaji što izlaze na ZSE – sve više manje totalna katastrofa. Pa neka netko kaže da smo precijenjeni!!! Pola ih je zrelo za bankrot.

kolega, blago rečeno govorite, gluposti,1 a toga ni sami niste svjesni, ako jeste tim grđe.!!!!!


Ovi izvještaji što izlaze na ZSE – sve više manje totalna katastrofa. Pa neka netko kaže da smo precijenjeni!!! Pola ih je zrelo za bankrot.

hoces reci da je pola firmi iz tvog portfelja zrelo za bankrot?
jesi li to pokusao reci?
eeee…. tak ti je to kad nisi ulozio u znanje…
da si napravio FA sad ti ne bi pola portfelja bilo pred bankrotom.

ps. ulozi u znjanje! jos uvijek imas pola potrfelja…
[thumbsup]
[lol]


Danas bi mogo bit promet 20 milja .

Ovo sam napiso ujutro u 10:15. Mislim da sam blizu.

He, he, kako se lupa po asku u zadnjih 10 minuta na par probranih dionica. [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close