Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko opalio po asku na Viru i digao cijenu za 18 KN (2%). Trenutno je 878,48KN. A ja čekao na nižim razinama. Nemam sreće. [embarass]

Ukupan promet na ZSE do sada 2,4 mil.kn, od toga na ADPL otpada 1,1 mil.kn,a to je već treći dan ovaj tjedan da ADPL prometom prelazi 1 mil.kn.
ADPL se na velika vrata vraća u fokus ulagača [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

E konačno se netko smilovao i poklopio mi nalog na kupnji Vir-a. Tooo. [wink]


E konačno se netko smilovao i poklopio mi nalog na kupnji Vir-a. Tooo. [wink]

I odmah ti neki jalnuš opalio jedinicu. Stvarno više ne vidim nikakvu svrhu ovim ocjenama osim da služe kao sredstvo za iživljavanje raznih bolesnika kojih na žalost ni na ovom forumu ne nedostaje.

who dares, wins

gismunde,

radi se o trezoru. Donijeli su odluku o kupnji 375 000 dionica da nadoknade gubitak kupovine po 240+. naravno, bez obzira na ostalo, to be trebalo osigurati dugorocan rast adpl.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Crobex -0,42%
Lagano padamo.
Promet će danas bit rekordan, ako ne bude iznenađenja.
Izvješća su ispucana ili već uračunata u cijenu.
Vidjet ćemo. Svi su očito na godiđnjem.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Uh, koja dosada. Do sad 5,4 milje Kn redovnog prometa. Ako se poslije podne ne trgne netko od vecih, danasnji dan a vjerovatno i slijedecih petnaestak, zbog godisnjih, ce se utrkivati koji ce imati manji promet. Danas ako ovako nastavi i 2 milje. EUR redovnog prometa ce biti nedostizno i to ce ga svrstati u najslabiji dan u zadnji cini mi se 4-5 godina.
Ipak, nesto mi govori da ce popodne biti zivlje.

VIVA LA REVOLUCION !!!



zbilja mislim da bi trebalo odmoderirati LOPINU. Čovjek uvijek piše pametno i konstruktivno.

Ja sam za. [thumbsup]
[/quote]
Svesrdno podržavam! Lopina [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Evo krenule su i banke konačno,ali krivim smijerom. [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Neki dan je Vaba prodana u milionskom prometu za +15%. Danas pade za toliko. Neko je znao za izvješće i najajio nekoga koji ni je znao. Još malo i eto ih na 200kn pa mogu napraviti zamjenu sa Snba u omjeru 1:1.

who dares, wins

Na Adrisu jedan veći skriveni nalog na kupnji na 387,01 KN.


E konačno se netko smilovao i poklopio mi nalog na kupnji Vir-a. Tooo. [wink]

cisto sumnjam….da si kupio….samo ne kuzim svrhu tvog posta…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close