Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iz koje si ti priče ispao? Pa pročitaj originalnu obavijest sa ZSE, samo par postova prije ovog tvog "bistrog" komentara. Nema ti ovo kume veze sa Samodolom, ovo je broker zeznuo jer nije pazio.

Ma pusti ih da trkeljaju… Evo:

Umjesto konsenzualnog pristanka klijenata, Zagrebačka burza se tako odlučila na unilateralno poništenje dotičnih transakcija, pozivajući se na pravnu regulativu koja ostavlja mogućnost izravnih intervencija u slučaju slučajnog ili namjernog pokušaja manipulacije na tržištu. Time je cijena dionica najveće domaće naftne kompanije vraćena na 2.970 kuna (prosječna je cijena bila i nekoliko kuna viša), a gubitak na dnevnoj razini sveden na minornih 0,1%, ali ovoga puta uz 9,2 milijuna kuna prometa.

Analogno tome, redovni je promet na burzi smanjen na 37,8 milijuna kuna, ali je zato CROBEX, sukladno velikom utjecaju trenutno najpopularnijeg domaćeg izdanja, na kraju poprimio pozitivan predznak, ostvarivši na dnevnoj razini rast vrijednosti od 0,1%.

Kompletna transakcija je poništena, izdana je opomena i cijena je vraćena na zadnu prije transakcije – 2970.

Sutra će sve naloge vratiti nazad i gotova priča.

[cool]


Pogledaj si sad NASDAq i Ameriku.
Pogledaj koliko je nafta [bye]


@baron

Ako si pogledao moj grafikon za naftu(prijasnji post) onda se moze videti da po Ewt ostaje 5:i val na gore (rast) (za naftu)
On moze i biti kratak i duzi takav. I tu je interesantno..dalji razvoj 5 vala moze dat na znanje kad pocinje "veci" pad za naftu

Ali cekajmo nove podatke pa da vidimo koji scenario ce bit

@croman

Jel to znači da je moguće po tvojim analizama još jedan pad amera, recimo nasdaq blizu
2100?
Kaj se mene tiče tvoje analize su dobre i dobro pokazuju kretanja samo ih treba znat uz
određeno iskustvo pročitat, i uzet u obzir određenu mogućnost greške.


@croman

Jel to znači da je moguće po tvojim analizama još jedan pad amera, recimo nasdaq blizu
2100?
Kaj se mene tiče tvoje analize su dobre i dobro pokazuju kretanja samo ih treba znat uz
određeno iskustvo pročitat, i uzet u obzir određenu mogućnost greške.


@bajka

Za razumit Ewt analize treba imat dosta znanja.
Ne kazem to da sebe podizem..neko tako je..to znam od iskustva.
Ali vidim da ovde nema mogucnost "propovjedat EWT"…previse negativnosti i konflikta sa ljudima ST TA(standarni TA)

pokusat cu vidit interes na novom mjestu,forumu,?

@croman

a da stavite neki graf uz kratko objasnjenje?

Vrlo korisno

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?dat1=11.07.2008&dat2=18.07.2008&idDrz=1&idNac=2&idDcar=0

Prijedlog poslovnom: napravite nešto slično.

Ako netko prati, da li može informacija u koje likvidne dionice se još stigne uletjeti radi isplate dobiti? Hvala.


Ako netko prati, da li može informacija u koje likvidne dionice se još stigne uletjeti radi isplate dobiti? Hvala.

Vjerojatno misliš na dividendu ?






ja kažem da ćemo završiti na 3638 bodova [thumbsup]

Ja kažem na 3626,91
[/quote]

[thumbsup] [lol]
[/quote]
A di je četvrto onaj BARONOV bull trap u Europi po meni to je pravo čudo

FTSE 100 5,420.70 +101.50 +1.91%
Chart for FTSE 100
DAX 6,475.65 +76.85 +1.20%
Chart for DAX
CAC 40 4,408.97 +88.48 +2.05%
[/quote]

Pogledaj si sad NASDAq i Ameriku.
Pogledaj koliko je nafta [bye]

[/quote]
i šta ćemo vidjeti!
DAN JE PAMETNIJI OD NOĆI, PUSTI SVE I PRESPAVAJ PRIJE DONOŠENJA KONAČNIH ZAKLJUČAKA!

dan je pametniji od noći


Ako netko prati, da li može informacija u koje likvidne dionice se još stigne uletjeti radi isplate dobiti? Hvala.

Onako napamet:ZVCV,TNPL,LCDS?,LPLH,

Čuo sam se sad sa Dinkom i veli da je lijepo vrijeme, da se kupa i da je baš sad na kavi na Stradunu.
Pitao sam ga za burzu i to, i veli da nema potrebe da se vraća u ZG prije devetog mjeseca,
jer da bi onda Crobex trebao biti na svojoj fair vrijednosti.
Inače veli da mu je i kava na Stradunu preskupa.
Čovjek pazi na svaki novčić.
Zato valjda i ima

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Čuo sam se sad sa Dinkom…

Bogdanićem?

New Report

Close