Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


trebalo bi i Burzu prodati strancima možda pomogne pri likvidnosti kao i kod banaka svojevremeno
[bye]

Čekaj malo. Zavrtit će se krug opet.
Sad smo počeli rasti polako i taj će polagani rast potrajati jedno vrijeme na malim prometima. Pa će fondovi početi trubiti o zaradama. Pa će se mali koji su se opekli početi vraćati, da vrate izgubljeno. Pa će "novorođeni dioničari" početi ulagati. Pa će fondovi pogurati burzu malo jače, a nove mlade snage će navalit ubacivat novac u burzu. Pa će Crobex doći na 6000. Zavaladati će euforija. Doći ćemo na krilima euforije na 7000, pa ulazak u EU i evo nas na 9000. Pa korekcija na 6500 – 7000. Pa kako, pa zašto pa u Europi smo?…
Pa…trebalo bi i Burzu prodati strancima možda pomogne pri likvidnosti kao i kod banaka svojevremeno
[/quote]

He he, bravo vrana [thumbsup]

I'LL BE BACK

Bio sam na poslu pa je možda netko već stavio link ali u svakom slučaju zanimljiv članak

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d215bc9b-8e4f-4df1-8995-9eca983ea962

jako zanimljivo, radim na svojem i neki oče gradevinski, dozvole, novinari se raspisali a sve moje!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d215bc9b-8e4f-4df1-8995-9eca983ea962

jako zanimljivo, radim na svojem i neki oče gradevinski, dozvole, novinari se raspisali a sve moje!!!


i ovaj sta mi dadne 1% nezna cenit pravog gospodarstvenika što je iz kamena poniko

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Današnje trgovanje je poništenje jučerašnjeg i opet smo na nuli.
Promet mizeran od 39 milja kuna, od toga čak 1/2 INA.
Najzanimljivi je je pumpanje INA-e u zadnjih pola sata, što je diglo Crobex za 0,8%.
Ostale likvidnije dionice ATPL,DLKV, IGH INGR KOEI, LEDO su na nuli ili u minusu.


Dosadasnja 2q izvješća debelo opravdavaju stabilizaciju crobexa oko 3600, bez obzira da li je dow 9000 ili 11000. Ono što ZSE razlikuje od ostalih burzi istočne evrope je upravo razvijeno malo dioničarstvo. Lijepo je što ima toliko ekipe u cashu, bit će velika pomoć uskoro

http://www.poslovni.hr/87669.aspx
http://www.poslovni.hr/87671.aspx [thumbsup]

Današnje trgovanje je poništenje jučerašnjeg i opet smo na nuli.
Promet mizeran od 39 milja kuna, od toga čak 1/2 INA.
Najzanimljivi je je pumpanje INA-e u zadnjih pola sata, što je diglo Crobex za 0,8%.
Ostale likvidnije dionice ATPL,DLKV, IGH INGR KOEI, LEDO su na nuli ili u minusu.
Ne trzamo na dobra izvješća 2Q, primjer KONZUMA.
I ako krene još jedan krug INA-inog šišanja, pitanje je gdje će ostale dionice.

Analiza: Otužan promet i impresivan rast Ine

I današnje trgovanje na Zagrebačkoj burzi proteklo je u znaku Ine koja je ostvarila gotovo polovicu ukupnog redovnog prometa, dok je Crobex ostvario rast od 0,74 posto i dan završio na 3635,56 bodova.
Vaš link

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"




Sljedeći tjedan u ponedeljak i utorak burza NE RADI.

Nekako mi se čini kao da ni danas ne radi …

[/quote]

trebalo bi i Burzu prodati strancima možda pomogne pri likvidnosti kao i kod banaka svojevremeno
[bye]
[/quote]

Burzu na IPO!!!!

meandar

Vi koji ste u dionicama se trebate bojati da nebi bilo velikih potresa, a ja koji sam u cashu mi to odgovara.
Pa mi recite kome treba pamet u glavu?

Pa meni da se ne ukrcam prerano [lol] [lol] a neću jer očekujem još barem 10% niže cijene, a na nekim dionicama i 20%

svaka čast, samo čekaj, to po narodnoj: "tko čeka taj i dočeka". No odmah na početku moram te upozoriti da "Izbirač dobije otirač"…
ovo tvoje "ja očekujem" je utemeljeno na nečemu ili je čisto bla bla bla ("što se babi htilo to se babi snilo")…i koje su to dionice u ovom trenutku na 20% višim vrijednostima od te "fantomske i famozne" koju ti očekuješ? zapravo daj po tri primjera za dionice koje su na 10% višim vrijednostima i po tri dionice koje su na 20% višim vrijednostima i obrazloži malo koje si pokazatelje uzeo u obzir i zašto je to dobra prilika kupiti kasnije a ne sad jer 10%, jer što to zapravo znači u tvom primjeru – 1000 kn, 10000, kn ili 100000 kn?
zapravo ne moras tri ‘ajd po jednu…ovo sto ti pišeš već tjednima (mjesecima) je čisto spekulativno kao i tvoj nickname – pobjeda….samo čija? da si pobjednik, e to bi bilo nešto..
e, danas sam pun pučkih mudrosti…a puk je mudar to svi znamo….

In spe...

molim vas ..kako je nafta zavrsila jucer? cjena? hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svakog dana inseideri dobro prolaze.
ZABA_cijena skočila prije izvješća_inseideri kupovali prije
KNZM_cijena puno skočila,jaka Radio Mileva,Inseideri prodavali prije izvješća
Nikada ne znaš kada će ti ga.
Još jedanput potvrđeno osnovno pravilo.Samo fundamenti.I bez ovog katastrofalnog izvještaja
Konzuma,to je bio balon.Sada bi mogao puknuti.
Neiskusnim ulagačima bi preporučio maksimalni oprez.Ne ulagati bez fundamentalne analize.U ovom
trenutku trebate biti škrti i kupovati jeftino i podcijenjeno.A toga ima jako puno.Nemojte padati
na lipe riči.Sve provjeravati i uzimati sa sumnjom.Takva su vrimena.

pojacava kupnja na dlkv…jel izaslo izvjesce?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


molim vas ..kako je nafta zavrsila jucer? cjena? hvala

121,94 $

NITKO NE REAGIRA NA VIJESTI……….

Odgovor onima koji misle da je novinarstvo privilegija odabranih, a novinarski kodeks sveto pismo
poštenih……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close