Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tigrus*

Zakaj za mene vrijedi pamet u glavu?
Pa ja sam u cashu i čekam niže razine, a dolazi mi nova lova.
Čega se ja trebam bojati?
Pada burze?
Pa kolega dragi pad je neminovan, jer je stanje u svijetu vrlo loše, a niti kod nas ne blista.

Vi koji ste u dionicama se trebate bojati da nebi bilo velikih potresa, a ja koji sam u cashu mi to odgovara.
Pa mi recite kome treba pamet u glavu?

Pa meni da se ne ukrcam prerano [lol] [lol] a neću jer očekujem još barem 10% niže cijene, a na nekim dionicama i 20%

ok, nek ti bude.
znam neke koji su ovdje bili u sijecnju i drukali na pad.
sada ih vise nema.
nestali.
meni je svejedno os ti sjediti u cashu ili u dionicama.
tak i tak ne mozes nista napraviti.
10% nize je crobex na 3200
20% nize je crobex na 2800
gluposti, ciste gluposti…
[bye]

Upravo sam na 2. programu HTV vidio tekstualnu vijest da predjednik OPEC-a cijenu od 120 $ smatra abnormalnom i da ne bi trebala prelaziti 78 $. Nadam se da nisam krivo vidio 🙂

Opa. Plus.
Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.610,31 0.04% 80.768.332,68 kn 25.272.148,74 kn 14.321.183,94 kn 41.175.000,00 kn

Promet za plakat. 13 milja samo na INI.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


tigrus*

Zakaj za mene vrijedi pamet u glavu?
Pa ja sam u cashu i čekam niže razine, a dolazi mi nova lova.
Čega se ja trebam bojati?
Pada burze?
Pa kolega dragi pad je neminovan, jer je stanje u svijetu vrlo loše, a niti kod nas ne blista.

Vi koji ste u dionicama se trebate bojati da nebi bilo velikih potresa, a ja koji sam u cashu mi to odgovara.
Pa mi recite kome treba pamet u glavu?

Pa meni da se ne ukrcam prerano [lol] [lol] a neću jer očekujem još barem 10% niže cijene, a na nekim dionicama i 20%


kada je prika potres nezna se kome će što pasti na glavu.
nikada se ne nadaj tuđoj nesreći da bi tebi bilo dobro, jer se obije o glavu
jedan dobar svajet, a ti možeškako hoćeš ili kako narod kaže:po volji ti post

dan je pametniji od noći

Sljedeći tjedan u ponedeljak i utorak burza NE RADI. Podsjetnik da si nebi nekaj ostavljali za te dane.


Sljedeći tjedan u ponedeljak i utorak burza NE RADI.

Nekako mi se čini kao da ni danas ne radi …

Bing,dobro si vidio.i to predsjednik OPEC-a izjavljuje,dakle realna cijena nafte je oko 78$,ponuda je sasvim dovoljna da nema potrebe povećavati proizvodnju.
Da li će cjena nafte doći do te razine je veliko pitanje ,ali svako smanjenje cijene nafte mora se pozitivno odraziti na svjetsko gospodarstvo.


Bing,dobro si vidio.i to predsjednik OPEC-a izjavljuje,dakle realna cijena nafte je oko 78$,ponuda je sasvim dovoljna da nema potrebe povećavati proizvodnju.
Da li će cjena nafte doći do te razine je veliko pitanje ,ali svako smanjenje cijene nafte mora se pozitivno odraziti na svjetsko gospodarstvo.

O, kako ne.
Doći će, bez brige. Isto kao i Crobex sa 5400 na 3200.

..nema se tu šta više komentirat..
..samo nas dobra prodaja INE spasiti može..
..i to je to za ovu godinu…
[bye]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite



Sljedeći tjedan u ponedeljak i utorak burza NE RADI.

Nekako mi se čini kao da ni danas ne radi …

[/quote]

trebalo bi i Burzu prodati strancima možda pomogne pri likvidnosti kao i kod banaka svojevremeno
[bye]

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

Dosadasnja 2q izvješća debelo opravdavaju stabilizaciju crobexa oko 3600, bez obzira da li je dow 9000 ili 11000. Ono što ZSE razlikuje od ostalih burzi istočne evrope je upravo razvijeno malo dioničarstvo. Lijepo je što ima toliko ekipe u cashu, bit će velika pomoć uskoro

http://www.poslovni.hr/87669.aspx
http://www.poslovni.hr/87671.aspx [thumbsup]

trebalo bi i Burzu prodati strancima možda pomogne pri likvidnosti kao i kod banaka svojevremeno
[bye]

Čekaj malo. Zavrtit će se krug opet.
Sad smo počeli rasti polako i taj će polagani rast potrajati jedno vrijeme na malim prometima. Pa će fondovi početi trubiti o zaradama. Pa će se mali koji su se opekli početi vraćati, da vrate izgubljeno. Pa će "novorođeni dioničari" početi ulagati. Pa će fondovi pogurati burzu malo jače, a nove mlade snage će navalit ubacivat novac u burzu. Pa će Crobex doći na 6000. Zavaladati će euforija. Doći ćemo na krilima euforije na 7000, pa ulazak u EU i evo nas na 9000. Pa korekcija na 6500 – 7000. Pa kako, pa zašto pa u Europi smo?…
Pa…trebalo bi i Burzu prodati strancima možda pomogne pri likvidnosti kao i kod banaka svojevremeno

New Report

Close