Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemojte samo svi ocekivat da je ovo dno, jer onda garant nije. Sjecam se one price sa fond managerima na skijanju. [lol]

Koji svi?
Tu samo ja trubim da je ovo dno, stoga…




B2 je jos uvijek

Hm, moguce, jos uvijek ima "UP, UP" drukera. Sto znaci da jos uvijek traze izlaz…

[/quote]
a koliko ima down, down drukera?
[/quote]

Oni nisu bitni vise, lako je sad drukat na dolje. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

[/quote]

Ne bih rekao kolega.
Definirao sam stepenicu na silaznom trendu.
Mali prometi i stagncija, sve do slijedećeg pada.
Tako smo padali i od Nove godine sve do 15.04.2008.
Ovo je trenutna stanka rasprodaje.
Uostalom da smo na dnu zbog slabe rasprodaje, je teorija koja stoji na jako klimavim nogama.
[/quote]

Bez ljutnje, no definirate vi svašta na "Tehničkoj Analizi" i nikako vam ne ide (ne mislim osobno na vas). Već se u odnosu na prošlost stalno prilagođavate i ispravljate a to nema smisla nikakvog.

samo je problem definirati dobru dionicu,
npr. neku kojoj 1/2 dobiti nije od fin dobiti

"medvjeda" ima koliko hoces, k’o i bikova na 5200

btw deimos,
pokusavas se rijesiti ERNT, vidim da lijepis nekakve fundamente koda ti gori pod petama?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Nemojte samo svi ocekivat da je ovo dno, jer onda garant nije. Sjecam se one price sa fond managerima na skijanju. [lol]

U datom trenutku, meni se čini da su svi elementi koji bi mogli potvrditi/demantirati da je ovo dno, apsolutno van našeg utjecaja. Po nekim mojim "dubokoumnim" razmišljanjima, OMV i nafta. Samo to dvoje je dovoljno da potvrdi da je ovih dana bilo dno, točnije 15.07. Nafta je taj dan počela svoj pad, američke dionice su počele svoj rast. Nastavi li se trend, nama (u dionicama) će biti dobro. A OMV, ako se krene nadbidavati s MOL-om, to je jak trigger za povećanje likvidnosti. MOL bi samostalno mogao (ne znači nužno da će tako i biti) ponuditi prenisku cijenu i na taj način ostaviti zaključana sredstva u Ini, OMV bi cijenu mogao dovoljno dići da će taj cash izaći i dijelom ući u druge podcijenjene dionice, prvenstveno bluechipove koji su najviše stradali u ovoj korekciji. I onda smo automatski u A1, na dobrom putu prema A2.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


samo je problem definirati dobru dionicu,
npr. neku kojoj 1/2 dobiti nije od fin dobiti

"medvjeda" ima koliko hoces, k’o i bikova na 5200

Potencijalne dionice treba izdvojiti, potencijalne!

osim vipy-ija, sami darkeri……………hehe……………a kad vidim koliko vas ne mogu ne biti optimističan [lol] [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ljudi,pa što se brinete,kada smo prošli ovo sve od početka godine do početka 7. mjeseca i preživjeli to vrijeme najveće korekcije od bog zna kada,(meni 3 i 4 mjesec komaaaaa) i margini,i dnevni redoviti padovi po par postotaka,a sada se ne mičemo,niti puno u plus,niti u minus,a mizernim prometima se cijena ruši ili diže,vjerujem da smo prošli dno onog jajeta ili oraha i polako gmižemo prema gore,a to je dobar znak. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

a ja sam u zg u plavom fići koji mi je zakuhal nakon divljanja po gradu na rotoru,nakon tog sam sam ga gural do save i gurnul prema istoku nek plovi, nakon tog sam popil pivu i prištekal se i videl tvoju poruku s plave jahte i videl kak ti je lepo. najkaj zamerit..pozdav

stankeco


B2 je jos uvijek

B3 sigurno

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.



btw deimos,
pokusavas se rijesiti ERNT, vidim da lijepis nekakve fundamente koda ti gori pod petama?

U SDA pod mojim brojem ne stoji nista… [lol]

Pogledaj post na kojim sam odgovarao, covjek je malo krivo izracunao fundamente, pa sam zaljepio prave. Cisto iz istinoljubivosti. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

TK 2008

New Report

Close