Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pokrenula sam jednu zanimljivu temu na Best Buy.

– poželjni su Vaši komentari.
– ali ako može na samoj temi Best Buy.
Pozdrav !


Pokrenula sam jednu zanimljivu temu na Best Buy.

– poželjni su Vaši komentari.
– ali ako može na samoj temi Best Buy.
Pozdrav !

Po meni nepotrebna tema.
Dobro se zna da nam skoro sve dionice ovise o CROBEX-u i njegovom kretanju.
A Best buy dionica ne postoji, nego kako fondovi odluče, tako će se stvoriti Best buy.
A to nitko ne zna osim insidera. [wink]

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"


zaba je zaradu koju je iskazala od tk ostvarila uglavnom na Ini……..na svemu ostalome će se tek zaraditi………..prema tome nema razloga za plakanje, nego se treba sad nakrcati dobrim dionicama
hdel, ingr, ht, igh, viro, atpl, jdpl, jnaf, dlkv, ernt, tisk, adrs, thnk

howgh


Nije samo to.
Pogledajte koliki je trosak IPO-a ATGR-a, 4 milje eura (tko ga je radio??-ZABA)
Koliki je trosak IPO-a MAGME (isto tako, tko ga je radio-ZABA).
Ti decki uzimaju dobru lovu za vrlo malo posla.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

U očekivanju izvješća 2Q
ZSE: Fokus ostaje na financijskim izvješćima
Business.hr/Hina
27.07.2008 12:33

Na Zagrebačkoj su burzi prošloga tjedna cijene dionica blago porasle, uz nisku likvidnost, a u fokus ulagača ulaze polugodišnja financijska izvješća koja bi trebala pokazati kako se domaće kompanije nose s jačanjem inflacije.
Vaš link

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"



zaba je zaradu koju je iskazala od tk ostvarila uglavnom na Ini……..na svemu ostalome će se tek zaraditi………..prema tome nema razloga za plakanje, nego se treba sad nakrcati dobrim dionicama
hdel, ingr, ht, igh, viro, atpl, jdpl, jnaf, dlkv, ernt, tisk, adrs, thnk

howgh


Nije samo to.
Pogledajte koliki je trosak IPO-a ATGR-a, 4 milje eura (tko ga je radio??-ZABA)
Koliki je trosak IPO-a MAGME (isto tako, tko ga je radio-ZABA).
Ti decki uzimaju dobru lovu za vrlo malo posla.

[/quote]

imaš pravo, nisam nabrojio sve dionice koje nude odlične prinose u budućnosti………………dalo bi se mojem spisku dodati još prilično dobrih prilika [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!




zaba je zaradu koju je iskazala od tk ostvarila uglavnom na Ini……..na svemu ostalome će se tek zaraditi………..prema tome nema razloga za plakanje, nego se treba sad nakrcati dobrim dionicama
hdel, ingr, ht, igh, viro, atpl, jdpl, jnaf, dlkv, ernt, tisk, adrs, thnk

howgh


Nije samo to.
Pogledajte koliki je trosak IPO-a ATGR-a, 4 milje eura (tko ga je radio??-ZABA)
Koliki je trosak IPO-a MAGME (isto tako, tko ga je radio-ZABA).
Ti decki uzimaju dobru lovu za vrlo malo posla.

[/quote]

imaš pravo, nisam nabrojio sve dionice koje nude odlične prinose u budućnosti………………dalo bi se mojem spisku dodati još prilično dobrih prilika [thumbsup]
[/quote]

Sve je samo stvar vremenskog horizonta. Na dugi rok (par godina) vjerojatno su sve dionice danas isplative za kupnju – dobre diionice. Na kraći rok stvari se mijenjaju, a izbor se sužava sa skraćivanjem roka. A to je već stvar tehničke analize.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



zaba je zaradu koju je iskazala od tk ostvarila uglavnom na Ini……..na svemu ostalome će se tek zaraditi………..prema tome nema razloga za plakanje, nego se treba sad nakrcati dobrim dionicama
hdel, ingr, ht, igh, viro, atpl, jdpl, jnaf, dlkv, ernt, tisk, adrs, thnk

howgh


Nije samo to.
Pogledajte koliki je trosak IPO-a ATGR-a, 4 milje eura (tko ga je radio??-ZABA)
Koliki je trosak IPO-a MAGME (isto tako, tko ga je radio-ZABA).
Ti decki uzimaju dobru lovu za vrlo malo posla.

[/quote]

Najveću dobit su ostvarili od kredita građanima i poduzećima. Sanader se zadužuje neplaćajući račune hrvatskim tvrkama. Ove onda moraju ići u ZABA-u i uzeti skupe kredite da bi opstale. Genijalan Sanaderov plan je da na jednu dobit ubere porez dva puta. Prvo mu porez na dobit plate tvrke koje još nisu naplatile njegova dugovanja, pa onda i banke koje su dale kredite za pokrivanje nenaplaćenih poslova. On ostvari 40% popusta na svaku državnu investiciju.

Od ovih IPO-a imaju zaradu ali ne veliku jer je konkurencija drugih banaka u tom poslu velika. To su sve troškovi IPO-a, ne dobit.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Mislim da opće netreba radit premarket od 9 sati ionako svi stave naloge u 5 do 10.

Bogami, čvrsta brana na INI na 2900. Nadam se da se ovim trendom već nekoliko dana formira čvrsto dno, a onda je samo pitanje dana kad ćemo rast.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Promet od 1,5 mil kuna unutar 10 minuta.
Ko da mi se zmrzla gledalica.
Otvorila se tek 1/4 dionica.
Zamislite kakav bi promet mogao biti danas.
Ovo nije dno definitivno, jer nema većeg odbijanca.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

magma na rasprodaji….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

MGMA-R-A: 2 kv. 2008 nekonsolidirano
kvartalno – Prihodi:+12% Dobit:-91%
kumulativno – Prihodi:+16% Dobit->Gubitak:-9,8M
BD62-R-A: 2 kv. 2008 nekonsolidirano
kvartalno – Prihodi:+15% Dobit:+24%
kumulativno – Prihodi:+22% Dobit:+25%
ERNT-R-A: 2 kv. 2008 nekonsolidirano
kvartalno – Prihodi:+2% Dobit:+71%
kumulativno – Prihodi:+13% Dobit:+14%

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

New Report

Close