Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova nafta se gadno ispuhuje…
super.
svi rastu, a valjda cemo i mi…
vidim da se na Igh i na jos nekim dionicama meskolji kupnja…
za sada se postavljaju po par kunica veci nalozi…
to je dobar znak.
cekaju se ameri.
[thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/morgan-stanley-globalno-medvjede-trziste-blizu-vrhunca,21039.html

Danas lijepo raste nadam se da će pri kraju malo ubrzati.Konačno bi bilo i vrijeme da cijelo tržište snažno krene rasti dosta je bilo padova i letargije.

opa!
evo kupnje na IGHu.
11 kom na 9600!
ceka se, ceka…
[proud]

evo jedna ozbiljna i optimistična prognoza iz Morgan Stanley-a:

http://www.seebiz.eu/hr/burze/morgan-stanley-globalno-medvjede-trziste-blizu-vrhunca,21039.html

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


opa!
evo kupnje na IGHu.
11 kom na 9600!
ceka se, ceka…
[proud]

Ode.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



opa!
evo kupnje na IGHu.
11 kom na 9600!
ceka se, ceka…
[proud]

Ode.
[/quote]

da…
ode!
super!
neko je jeftino kupio!
[tongue]

sam treba napisat ide to gore i dobis 100%, pa nismo pezahtjevni za ocjenjivanje
realnost je ipak nesto drugo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

sve sam pare spisko kod mile u disko pa nek pada na 200 a ne na 3200 ko ga je.. pa da vidimo da li ćemo na veliki u petak ili …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


sam treba napisat ide to gore i dobis 100%, pa nismo pezahtjevni za ocjenjivanje
realnost je ipak nesto drugo

Pa za vas koji ste MAGMU nadokupljivali na 380 moram priznat da je život stvarno surov.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



sam treba napisat ide to gore i dobis 100%, pa nismo pezahtjevni za ocjenjivanje
realnost je ipak nesto drugo

Pa za vas koji ste MAGMU nadokupljivali na 380 moram priznat da je život stvarno surov.
[/quote]

a tko je to nadokupljivo magmu na 380?
koji shit…
[undecid]

@tigrus

Ovj gore što kaže da je realnost drugačija

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close