Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kaj se vidi po komentarima…………?? [smiley]

Da. Odnosno vidi se po tome kome je komentar upucen….
[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Daj Saki odmori malo,ovisan si o forumu.
Gres na pivo ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Imam pitanja koje me vec duze muci, trebam vase misljenje kolege:

Sta mislite u kojem pravcu ce se kretati dionice koje imaju mali free float?
Kako ce utjecati ova odluka HANFE s obzirom da fondovi imaju 6mj za iskrcaj takvih dionica?
I zadnje, koji je razlog za donosenje takve odluke od strane HANFE?

LP

ma te sve firme će ti u stečaj, niko više nikad neće tržit tim dionicama i cijena će polako i sigurno prema 0, a fondovi koji su unutra će najvjerojatnije propast! [lol]
[/quote]
E ne ide to baš tako, kakve veze ima to što ti nećeš kupiti te dionice. Ne ide se u stečaj zbog toga dragi moj, nešto si pobrkao.




Imam pitanja koje me vec duze muci, trebam vase misljenje kolege:

Sta mislite u kojem pravcu ce se kretati dionice koje imaju mali free float?
Kako ce utjecati ova odluka HANFE s obzirom da fondovi imaju 6mj za iskrcaj takvih dionica?
100%
I zadnje, koji je razlog za donosenje takve odluke od strane HANFE?

LP

ma te sve firme će ti u stečaj, niko više nikad neće tržit tim dionicama i cijena će polako i sigurno prema 0, a fondovi koji su unutra će najvjerojatnije propast! [lol]
[/quote]
E ne ide to baš tako, kakve veze ima to što ti nećeš kupiti te dionice. Ne ide se u stečaj zbog toga dragi moj, nešto si pobrkao.
[/quote]

dan je pametniji od noći

Daljnji pad Crobexa je izvjestan.
Priložio sam u privitku današnji Top5 dionica sa najvećim rastom.
Kad su ovakve dionice u velikim plusevima onda se treba zabrinuti.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

novac mi treba jer sam u svojim analizama otkrila jednu dionicu koja ima fenomenalnu dobru FATU.

ja isto znam jednu i FATAM je [thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Tko ne vidi da je preuzimanje već počelo, taj je lud…..

Nije sve tako sivo.....


Daljnji pad Crobexa je izvjestan.
Priložio sam u privitku današnji Top5 dionica sa najvećim rastom.
Kad su ovakve dionice u velikim plusevima onda se treba zabrinuti.

Pitanje je o kolikom padu govorimo. OIF-ovi i mirovinci su puni casha, dakle oni će prodavati samo one dioonice koje pokažu izuzetno loše tromjesečne rezultate. Takvih će biti, ali ne puno. Po meni pad je moguć, ali ne značajan. Ne očekujem ni značajan rast.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ma gledaj ti prometa….u 5 sati trgovanja 20 milja bez Ine. To je oko 4 milje po satu.
Di su oni koji su drukali da će Ina pokrenuti burzu, da će Crobex na 4000?
Ina je isisala i ono malo volumena koji je bio a Crobex je, gle li čuda, tamo gdje je i bio.


Ma gledaj ti prometa….u 5 sati trgovanja 20 milja bez Ine. To je oko 4 milje po satu.
Di su oni koji su drukali da će Ina pokrenuti burzu, da će Crobex na 4000?
Ina je isisala i ono malo volumena koji je bio a Crobex je, gle li čuda, tamo gdje je i bio.

A gdje se tebi žuri u ova teška vremena? Lova će se pojaviti kada bude oportuni trenutak i to je sva filozofija. Očekujem isti scenarij kao u travnju. Veliki promet na velikom padu i potom veliki promet na velikom rastu koji bi trebali označiti promjenu trenda. A kad će se to desiti, to nitko ne zna, pa ni oni koji misle da znaju.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Daljnji pad Crobexa je izvjestan.
Priložio sam u privitku današnji Top5 dionica sa najvećim rastom.
Kad su ovakve dionice u velikim plusevima onda se treba zabrinuti.

pa sto onda ako je izvjestan?
cisto sumljam da se ti nesto previse brines, ali ni ja se ne brinem uopce…
ovo brljanje , povuci-potegni samo produzuje dosadivanje…
i jos k tome dolazi dosadno ljeto…
sve skupa velika dosada…
ali ja vidim tracak nade za adrenalinom …
INA.
[thumbsup]

ajde priznajte koji od vas perverznjaka stavlja ovakve naloge:

DDJH 113,06 69 15:14:06 [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close