Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prija par dana sam pročitao jedn interviju sa HRKAČOM iz OSJEKA koji kže da su fondovi povukli pare prije nekoliko mjeseci i da ih naše tržište ne zanima više da su druga tržišta puno bolja i profitarnij i čini mi se da čovje govori istinu jer evo nekoliko dana u prošlom tjednu a i u ovom doslovno sve moguće burze u svijetu narasle su 3 do 5 puta više već naša ZSE po tome ako nastavi ovakva sprdnja i dalje stvarno je treba PREORATI

Definitivno nam INA isisava lovu sa burze, do konkretnih stvari oko preuzimanja.
Samo da se to ne otegne na par godina.

Uz INU imamo samo dva milijunaša, užas živi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mirovinci su nastavili svoju politiku trpanja sredstava u depozite i u lipnju. Samo oni znaju pravu namjenu tih sredstava. I dionički i OIF portfelj im se umanjio za cca 1%, ali kako je Crobex išao oko 8% dole u navedenom periodu, jasno je da su nešto i kupovali. Pretrgli se nisu. Čekaju Godota.

[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=29430[/img]


kako ovo sad izgleda, mislim da možemo zaboraviti slom ZSE, još ako mol objavi ponudu na bilo kojoj razini cijene da svi radnici isl. kojima treba cash prodaju (OMV se stavio na raspolaganje HFB-u)..

stvari trenutno izgledaju lijepo za vaše penzije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pa čekajte malo, svi ste pričali kako je preuzimanje INA-u super stvar za našu burzu.
Da će Crobex rasti, da će nam to dati velik zamah.
Što se dogodilo?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Tesko da postoji neki deal sa Mađarima , pogotovo ovako ispod stola .
Mislim da si to Vlada ne smije nikkao dozvoliti ,a da prije toga ne obavjesti javnost .

vlada može sve!!!neka bude jasno svima ionako se javnost svodi na ovce za šišanje!!!

živjeli!!!

pa je.. tko kaže da nije?

kolko je dobro za državu to je već pitanje. ili točnije rečeno nije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nije bitno, glavno je da će MOL dati javnu ponudu, a po jakoj kupnji na 2900 očito da su veći igrači saznali da cijena neće biti ispod 2900, vjerojatno oko 3000 kn. Najveći broj ulagača, uključivo i mirovince, prihvatit će ponudu po onoj – bolje vrabac u ruci… jer kad se MOL dočepa većinskog paketa, INA će prestati biti atraktivna kao što je sada, a tko zna kada će se ukazati nova prilika, pogotovo za ulagače koji imaju ovako velika sredstva unutra kao mirovinci.
S druge strane, skoro sav taj ogroman keš koji će se odjednom osloboditi prodajom INE vratit će se nazad na burzu u druge dionice i to će biti izuzetno snažan poticaj rastu naše burze i crobexa.Većih padova crobexa u naredna 2-3 mjeseca ne bi trebalo biti jer će trgovanje INA-om generirati iz dana u dan svježi keš, a samom prodajom INE doći će dodatni veliki val gotovine na burzu.
Do tada se treba usidriti u dobrim i jeftinim dionicama kojih sada ima u izobilju. [thumbsup]

Mirovinci sigurno neće prodavati INA-u na javnoj ponudi MOL-a. Pogotovo ne za 3000 kn. Tako da se ne zamaramo s tim opcijama. I zašto misliš da će se zadovoljiti sa 3,5% profita (tako ispada za onoga tko kupuje za 2900 a prodavat će za 3000) ? Kao da odmah ne bi kupovali ove "druge podcijenjene dionice"! INA je najpodcjenjenija trenutno i zato udaraju kao psi gladni! A to će se jako skoro potvrditi. Dakle, pazi gdje sidriš. Da ne bi ostao usidren neko vrijeme…


Pa čekajte malo, svi ste pričali kako je preuzimanje INA-u super stvar za našu burzu.
Da će Crobex rasti, da će nam to dati velik zamah.
Što se dogodilo?

ja i dalje tvrdim da će preuzimanje ine podići cijelu burzu……………..a rast će biti proporcionalan visini cijene ine u preuzimanju [proud]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Pa čekajte malo, svi ste pričali kako je preuzimanje INA-u super stvar za našu burzu.
Da će Crobex rasti, da će nam to dati velik zamah.
Što se dogodilo?

ja i dalje tvrdim da će preuzimanje ine podići cijelu burzu……………..a rast će biti proporcionalan visini cijene ine u preuzimanju [proud]
[/quote]

Gospodine Sančo, nešto imate puno vremena za komentare u posljednje vrijeme. Da niste na odmoru?

[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




Pa čekajte malo, svi ste pričali kako je preuzimanje INA-u super stvar za našu burzu.
Da će Crobex rasti, da će nam to dati velik zamah.
Što se dogodilo?

ja i dalje tvrdim da će preuzimanje ine podići cijelu burzu……………..a rast će biti proporcionalan visini cijene ine u preuzimanju [proud]
[/quote]

Gospodine Sančo, nešto imate puno vremena za komentare u posljednje vrijeme. Da niste na odmoru?

[smiley]
[/quote]

kaj se vidi po komentarima…………?? [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!




Pa čekajte malo, svi ste pričali kako je preuzimanje INA-u super stvar za našu burzu.
Da će Crobex rasti, da će nam to dati velik zamah.
Što se dogodilo?

ja i dalje tvrdim da će preuzimanje ine podići cijelu burzu……………..a rast će biti proporcionalan visini cijene ine u preuzimanju [proud]
[/quote]

Gospodine Sančo, nešto imate puno vremena za komentare u posljednje vrijeme. Da niste na odmoru?

[smiley]
[/quote]

indijanac je jučer i danas prodavao, pa sad čeka da dovoljno padne da kupi

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close