Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ako nije tajna šta vam govori pa vas je strah.

Strah ga je da ne odemo UP a on se nije nakrcao
[/quote]

Opla, alijenizator se ukrcao. Da nije malo prerano.
Nego, jeste li promjetili da ne idu baš sve likvdnije dionice u istome smjeru.
To po meni i nije baš neki znak za oporavak.


Komentar trgovanja.

– kako vidim, svaki dan idemo polako gore, što je dobro.
– samo ne znam kako će to pomoći onima koji čekaju crobex na 3.200,

– danas sam puno trgovala i kupovala i prodavala.
– prodavala sam dlkv gdje nije bilo problema za prodati i hdel koju su mi počeli skidati tek pri kraju radnog vremena, ipak je gospodin Sančo zagrabio dublje u svoju kesu.
– ove dvije dionice nikako nisam prodavala jer su loše,
– stvarno su dobre, i kada bi imala viška novaca i ja bi ih kupovala,
– ali sada lovim i sitne raastove, a to mi naraslo i jednostavno je moralo ići u prodaju.

– novac mi treba jer sam u svojim analizama otkrila jednu dionicu koja ima fenomenalnu dobru FATU.
– ali puno mi djelite jedinica,
– pa Vam neću napisati koju to dionicu kupijem.

– sutra ću vjerovatno prodavati riba i ipkk, možda i još nešto nikad točno u naprijed ne znam.
– i sve lupam u jednog zicera,
– ali pohvaliti ću se ja kada to i naraste.

– trenutno sam u dionicama 100%,
– ali to nikako nije poziv za kupnju dionica,
– gospodin Vlad još uvijek prognozira crobex na 3.200, a on zbilja zna.
– a dionica će uvijek biti,
– pa zar Vam nisam danas jeftino prodavala dlkv i hdel.

– I love this game.
Pozdrav !

Al si ga nasr…. opet. Sve istina do istine.
Fina navlakuša kolegice, dobar pokušaj.
Na kojim razinama vi očekujete Crobex, ako svaki dan ima jedva prometa za lijek ?!


– pa Vam neću napisati koju to dionicu kupijem.

Ne sjećam se da si ikad napisala

@mikimaki
Na kojim razinama vi očekujete Crobex, ako svaki dan ima jedva prometa za lijek ?!

Pa njemu dosta. Šta si mislio da ima na tisuće dionica? 10-tak d.d.-a i od svakog po 3 dionice. Ostatak je "virtualan" to si valjda skužio.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



– pa Vam neću napisati koju to dionicu kupijem.

Ne sjećam se da si ikad napisala
[/quote]
Je jednom i sutra ta otišla u negativnu blokada i od tada prvo vidi koja je porasla a koja pala i tek onda komentira, naravno da od tada nikada ne griješi.

Pa nije luda istu grešku dvaput ponavljati.

Ona bi bila dobar kladioničar ali kad bi se rezultat pogađao nakon završetka utakmice.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Mirovinci su nastavili svoju politiku trpanja sredstava u depozite i u lipnju. Samo oni znaju pravu namjenu tih sredstava. I dionički i OIF portfelj im se umanjio za cca 1%, ali kako je Crobex išao oko 8% dole u navedenom periodu, jasno je da su nešto i kupovali. Pretrgli se nisu. Čekaju Godota.

[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=29430[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

GRAĐEVINA

Naši građevinari imaju vrlo dobre šanse za veliki posao gradnje autoceste u Crnoj Gori

Vaš link




– pa Vam neću napisati koju to dionicu kupijem.

Ne sjećam se da si ikad napisala
[/quote]
Je jednom i sutra ta otišla u negativnu blokada i od tada prvo vidi koja je porasla a koja pala i tek onda komentira, naravno da od tada nikada ne griješi.

Pa nije luda istu grešku dvaput ponavljati.

Ona bi bila dobar kladioničar ali kad bi se rezultat pogađao nakon završetka utakmice.
[/quote]

Ja to tak studiozno ne pratim "njene" postove slice na pcelicu a la Jadranka Kosor: puno zuji, a slabo meda daje (ili nikako) [smiley]

No zna biti zabavno promatrati te napise i reakcije forumasa.


– kako vidim, svaki dan idemo polako gore, što je dobro.

Pogotovo kada nakon toga odemo naglo dolje.


– pa zar Vam nisam danas jeftino prodavala dlkv i hdel.

Jesi i to mi nije jasno moram priznati. Ne vidim baš da si napravila profit ali nema veze.
Znači i ti očekuješ jači pad?


– I love this game.

Sado – mazo, Bog te mazo. Više mazo a manje sado kako mi se čini. [cool]



@mikimaki

Na kojim razinama vi očekujete Crobex, ako svaki dan ima jedva prometa za lijek ?!

Pa njemu dosta. Šta si mislio da ima na tisuće dionica? 10-tak d.d.-a i od svakog po 3 dionice. Ostatak je "virtualan" to si valjda skužio.

Vidjet ćeš ti kako će tvoj portfelj izgledati virtualno, ako budeš opet bez razloga vikao UP UP.
Vidim da su se svi ukrcali, i sad se očekuje skok svih vremena. A mi plazimo na malim prometima.
Ajme frustracije.

INA se ispucala za ovaj krug. Do jeseni ništa.
Šta ćemo sad?

Ova je tablica puno interesantija… vidi se koliko je AZ fond nadmocniji od ostalih…

ništa ne fali viru, ali meni su ipak draži ht i atpl od ponuđenih … na ovim razinama

Cookie Monster

New Report

Close