Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tony

kolega i oni prognoziraju jos jedan pad od nekih 10 %.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

kolege ,zna li netko kako nafta danas stoji?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@tony

kolega i oni prognoziraju jos jedan pad od nekih 10 %.

Možda nafte?

opala!

Dividenda koja može pokrenuti tržište, a za koju se ne zna je ona od HT-a (izvanredna).
Ako je bude, onda će biti cca 30tak kuna (iz zadržane dobiti -recimo da je to pročavanje FA).

Vlada će u 10 mjesecu podijeliti besplatne dionice građanima. Isplata izvanredne dividende bi trebala biti prije toga (recimo da je to TA).

No, ako FA trebamo vjerovati, TA ne mora biti uvijek pouzdana.


kolege ,zna li netko kako nafta danas stoji?

130$



@tony

kolega i oni prognoziraju jos jedan pad od nekih 10 %.

Možda nafte?
[/quote]

Prije tjedan dana su prognozirali pad nafte, i pogodili. Naravno, iznijeli su i nekoliko razloga, osobito tehničkih…
Točno da prognoziraju još jedan pad od 10-ak %, ali daju i nekoliko vrlo zgodnih praktičnih savjeta za ponašanje u ovakvim trenucima…

Evo jedne dosta dugačke, iscrpne i, po mom mišljenju, realistične analize stanja u USA.
Znam da će neki reći "To su sve medvjeđa posla…" ali…razmislite…

http://www.marketoracle.co.uk/Article5532.html

Da li netko ima problema s otvaranjem stranice rasta?
hvala



za hdel ne trebaš brinuti …………..samo reci koliko imaš i po kojoj cijeni nudiš………..dogovoriti ćemo se [kiss]

– na ovom forumu ako želite pisati o prodajama to je stvarno lijepa prilika skupiti pregršt jedinica.
– ali zbilja Vas ne razumijem.
– ako neki druker danima piše kako nadokupljuje neku dionicu,
– jeste li se ikada zapitali je li već postao i većinski,
– ali ako ste u toj dionici to Vam se sviđa i dajete stotke,
– i što taj isti stvarno ne kupuje te dionice već ih prodaje Vama to je sasvim druga stvar.

– zašto to ja prodajem ?
– jer sam već na njima nešto sitno i zaradila HDEL plus 3%, DLKV plus 2.5% (obje uključujući brokersku proviziju), TISK trenutno mali minus, ali to ću čekati do pozitive,
– zbog toga i imam veći izbor dionica za prodaju.

– evo Sančo je iskusan investitor,
– slažem se s njime kako su sve te dionice na ovim cijenama i vrlo povoljna kupnja,
– ali zbog toga sam ih i kupila, čisto špekulativno.
– a prodati ću ih jer vidim jednu puno bolju priliku.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

nemoj se opterećivati s mojom hdel, ja sam sve prodao na 1.820 kn ( prošle godine ) i sad ga kupujem nazad ( sve do 800 kn je odlična cijena )
nego vidim da mi nisi napisala po kojoj cijeni mi misliš prodati hdel
tako ćemo teško provesti transakciju [rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ljepo se papa ht…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Da li netko ima problema s otvaranjem stranice rasta?
hvala

Da nažalost!


Da li netko ima problema s otvaranjem stranice rasta?
hvala

DA, javljalo je server nedostupan, greška #74, ali evo upravo su izgleda sredili i sad radi OK.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close