Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



– i malo kulture ne bi škodilo, ako ipak može bez vrijeđanja.

Ovo je savjet kojeg se sama nikada ne pridržavaš. Naprotiv, nema posta a da u njemu ne izneseš neku uvredu.
[/quote]

– ja nikoga ne vrijeđam,
– samo imam svoj stil pisanja, koji je možda manje književan.
– ali nismo tu zbog književnog pisanja,
– već nam je glavni cilj kako zaraditi novce,
– meni je to već igra,
– i stvarno uživam kada ošišam Barona.

– I love this game.
Pozdrav !


tako bi u prodaju mogle najprije one najlikvidnije, dlkv, hdel, tisk, viro i ipkk.

I opet ćete reći da ste zaradili na ovim dionicama?
Kaj ste tisak kupili na 770?
hdel na 721?—jer ako niste onda niste ništa niti zaradili na njima….

Pa onda genijalno pogađate dno, sva Vam čast onda!

A ako su te dionice, najlikvidnije dionice — pogotovo tisak onda sam ja Albert Einstein

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Eh da sam ja barem bio medvjed, ne bih se sad osjećao kao majmun.

– svi oni najnepismeniji što se tiče ulaganja na burzi,
– koji su na IPO-u kupovali INU i HT nemaju minuse.
– svi pametni koji su otkrivali toplu vodu imaju značajne minuse.

– a pisala sam ja i o majmunima na burzi (kada već imamo mede i bikove),
– ali taj termin se moderatorima ne sviđa, te brišu sve takve postove.

– I love this game.
Pozdrav !


pa rađe reci xxx mi je rekao da dolazi krasna dividenda te i te dionice ili šuti ili nam objasni kako preko analiza znaš za dividendu

– zakonodavac je ipak zabranio odavanje tajni.
– ja ipak poštujem Hrvatske zakone.

– i ne vidim zašto bih tebe i tebi slične besplatno učila.
– pa cilj mi je zaraditi na burzi,
– zbog toga veliku energiju trošim na znanstvene analize TK.
– i nažalost zarađujem na frizurama, šišanjem.

– I love this game.
Pozdrav !



tako bi u prodaju mogle najprije one najlikvidnije, dlkv, hdel, tisk, viro i ipkk.

I opet ćete reći da ste zaradili na ovim dionicama?
Kaj ste tisak kupili na 770?
hdel na 721?—jer ako niste onda niste ništa niti zaradili na njima….

Pa onda genijalno pogađate dno, sva Vam čast onda!

A ako su te dionice, najlikvidnije dionice — pogotovo tisak onda sam ja Albert Einstein
[/quote]



pa rađe reci xxx mi je rekao da dolazi krasna dividenda te i te dionice ili šuti ili nam objasni kako preko analiza znaš za dividendu

– zakonodavac je ipak zabranio odavanje tajni.
– ja ipak poštujem Hrvatske zakone.

– i ne vidim zašto bih tebe i tebi slične besplatno učila.
– pa cilj mi je zaraditi na burzi,
– zbog toga veliku energiju trošim na znanstvene analize TK.
– i nažalost zarađujem na frizurama, šišanjem.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
1. nikada te nisam niti pitao za savjet niti molio za obrazovanje, mogu te pitati samo za jednu stvar ali neznam na kaj ličiš i nećemo o tome na forumu
[lol] [lol]
2. ti govoriš da si svojim TA i FA analizama otkrila kolika će biti dividenda i kada i za koju dionicu, a za mene je to SF
3. samo i dalje troši puno energije nadam se da će ti to pomoći a i drugima također.

Pozdrav i odo ja off.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

nemoj se samo previše istovarat iz tiska, vira i ipkaja da ne srušiš cijenu sa milionima komada .. jer i sam ću raditi isto na tima pa da me i pokupi ..

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



pa rađe reci xxx mi je rekao da dolazi krasna dividenda te i te dionice ili šuti ili nam objasni kako preko analiza znaš za dividendu

– zakonodavac je ipak zabranio odavanje tajni.
[/quote]

Saznanja stečena TA i FA i javno iznesena zakonodavac ne može smatrati odavanjem tajni. Može smatrati svačim drugim, ali odavanjem tajne ne može. Elementarna logika.



pa rađe reci xxx mi je rekao da dolazi krasna dividenda te i te dionice ili šuti ili nam objasni kako preko analiza znaš za dividendu

– zakonodavac je ipak zabranio odavanje tajni.
[/quote]

Saznanja stečena TA i FA i javno iznesena zakonodavac ne može smatrati odavanjem tajni. Može smatrati svačim drugim, ali odavanjem tajne ne može. Elementarna logika.

@ivana7
izbor za prodaju mi je malo poduži, dlkv, hdel, hupz, kaba, lrh, mdka, riba, tisk, viro i ipkk.
– dosta je tu dobrih dionica, ali puno toga sam i jeftino kupovala.
– tako bi u prodaju mogle najprije one najlikvidnije, dlkv, hdel, tisk, viro i ipkk

Razmisli prvo o hupz-u. Zašto pada na relativno velikoj prodaji? Ove prve koje misliš žrtvovati su već na dnu, pa ti neće pobjeći. (moj skromni savjet)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Hlipo: Poslovni optimizam pada od početka godine

Vrijednost indeksa poslovnog optimizma HLIPO za lipanj iznosi 102,5, što je za 6,3 indeksnih poena manje nego u mjesecu ranije, dok je niža vrijednost indeksa izmjerena još samo u studenom lani i lipnju 2005.
Vaš link

Strah od viših cijena pobuđuje pesimizam
Autor/izvor: doc. dr. Mirjana Ćižmešija, Ekonomski fakultet u Zagrebu, Privredni vjesnik

ZAGREB – U istraživanju je sudjelovalo 365 tvrtki, i to iz područja prerađivačke industrije, građevinarstva i trgovine. Gospodarstvenici su za ljeto najavili relativno stabilno razdoblje s mogućim pozitivnim kretanjima, ali su zato manje optimistični kad je riječ o gospodarskim aktivnostima poslije ljeta

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close