Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A i nafta ponovo pada. sada se vrtimo na 130$

ide danas na 125$ po procjenama FT-a, financijske u Americi rast za par postotaka, azija ravna.

feel free to ask me the secret of life

Sudeći po početku, čeka nas duuuug i dosadan dan na ZSE, bez većih rastova ili padova dionica. Prodaja će se vjerojatno lagano povlačiti prema gore, a kupnja lipu po lipu ići za njom.
Mogao bi biti ovo biti jedan od dana s najnižim prometima ove godine, a crobex će vjerojatno završiti oko 0 ili u nekom malom plusu. [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ne znam, možda je to samo moja fikcija, ali po pozicijama osnovnih dionica izgleda mi kako ipak više nema bezglave rasprodaje. Krv je ipak većini doprla do mozga i trend bi se lagano mogao okretati u korist uzlaznog trenda… Dakle vi koji ste u kešu, morati ćete ipak malo dublje zavući ruku u džep [cool]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


evo kako to pakistanci rade kad burza pada …..

http://www.seebiz.eu/hr/burze/pakistanci-kamenovali-burzu-u-karachiji,20603.html

Našu bi onda trebalo PREORATI šta nam rade u zadnji pola godine zajedno sa HANFOM ISAMODOLOM

Lagano smo ispod nule, do kraja letimo gore. Moje mišljenje.
Nema razloga za pad. Vani se sve zeleni.


A i nafta ponovo pada. sada se vrtimo na 130$

imas ti koji dobar link za tu naftu, moj nesto steka…



A i nafta ponovo pada. sada se vrtimo na 130$

imas ti koji dobar link za tu naftu, moj nesto steka…
[/quote]

http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Lagano smo ispod nule, do kraja letimo gore. Moje mišljenje.
Nema razloga za pad. Vani se sve zeleni.

Ma gdje se to zeleni? Evropa u crvenom, fjučrsi u crvenom, izvještaji katastrofalni, zarade gore od očekivanih…

Kako si promijenio ploču otkako si u dionicama… C, c, c…

[rolleyes]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Fascinantno je kako se na nekim dionicama kad se udari po bidu , otvaraju se jazovke.
DLKV je primjer. Dok kod ATPL i IGH kupnja prati cijenu.

Mi vise ovisimo o Europi nego o Amerima, jer je europa u "nasem vremenu", a Amerika zatvori kasno navecer, tako da se to do ujutro zaboravi…i gleda se Europa.
Crvenilo…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Fascinantno je kako se na nekim dionicama kad se udari po bidu , otvaraju se jazovke.
DLKV je primjer. Dok kod ATPL i IGH kupnja prati cijenu.

pogledaj ptkm

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Fascinantno je kako se na nekim dionicama kad se udari po bidu , otvaraju se jazovke.
DLKV je primjer. Dok kod ATPL i IGH kupnja prati cijenu.

pogledaj ptkm
[/quote]

Da, netko se iskrcava na PTKM. A zašto sada?

New Report

Close