Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A vidi, odma se i HT trgnuo … [smiley]
Mogao bi to biti dobar signal za naše TK

Šta se desilo sa forumom? Poludio zbog INE?

Sad će bit tarapana kad se odblokira. A povući će i sve dionice za sobom.

Sad će u pozitivnu blokadu… Mamma mia…

A Crobex iz -1,9% trenutno 0,3% u plusu. Pa mi opet zbog toga dajte jedinice… [lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Crobex 0,24%

Ovo je preludo… Ako se udari po bidu na INI odemo u -0,5%, a po asku u +0,25%…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Dok ova gamad koja ima povlaštene informacije o INI ne uzme svoj profit treba kupovati ostale naše odlične dionice.Jer ta gamad bude ulazila isto ovako nasilno u KOEI,LEDO,ATPL,IGH…
Uz to izgleda da je došao kraj financijskoj krizi u USA?Barem se nadam.

Došlo 10.000 kom na kupnju INA. Ne znam na kojoj razini.

Oni za razliku od nas kupuju na povlaštene informacije i a boli ih kur..
Mi strepimo za naš pošteno zaradeni novac i ulažemo a oni sad se prežderavaju u restoranima i dogovaraju kak će dalje.To treba sve u zatvor,skupa sa političarima.


Došlo 10.000 kom na kupnju INA. Ne znam na kojoj razini.

Dzizus….
koja borba….
sraz giganata, a valjda ce biti i nesto za nas – sirotinju sa ZSEa…
[thumbsup]
vidim da se lupa po asku i kupnja se povecava na IGHu…
igh je izvidnica, valjda cemo opet gore.


Oni za razliku od nas kupuju na povlaštene informacije i a boli ih kur..
Mi strepimo za naš pošteno zaradeni novac i ulažemo a oni sad se prežderavaju u restoranima i dogovaraju kak će dalje.To treba sve u zatvor,skupa sa političarima.

Ovo je prava istina što kolega kaže u nas se trguje sa povlaštenim informacijama i nikome ništa i dok mi pošteno zarađeni novac pokušavo oploditi za 10 % oni se zajebaju i rade šta hoće a da im nitko ništa ne može i svaki dan zarađuju milijune.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Oni za razliku od nas kupuju na povlaštene informacije i a boli ih kur..
Mi strepimo za naš pošteno zaradeni novac i ulažemo a oni sad se prežderavaju u restoranima i dogovaraju kak će dalje.To treba sve u zatvor,skupa sa političarima.

Sad pišeš o tome a kad sam ja to govorio i još štosta ali istinito sprdali ste se

I to rade tako u dogovoru da je za poluditi.Prvo je bilo u travnju igra i zarada u 2-3 tjedna po 50 % na IGH,ATPL,INA.Sada su se izdogovarali za INU i DLKV i tko zna kaj je iduće.Naravno da oni znaju.A Hanfa se pravi blesava jer je upletena možda isto u tu zaradu.Sramota,odvratno.



Oni za razliku od nas kupuju na povlaštene informacije i a boli ih kur..
Mi strepimo za naš pošteno zaradeni novac i ulažemo a oni sad se prežderavaju u restoranima i dogovaraju kak će dalje.To treba sve u zatvor,skupa sa političarima.

Ovo je prava istina što kolega kaže u nas se trguje sa povlaštenim informacijama i nikome ništa i dok mi pošteno zarađeni novac pokušavo oploditi za 10 % oni se zajebaju i rade šta hoće a da im nitko ništa ne može i svaki dan zarađuju milijune.
[/quote]

Sve to stoji ljudi moji.

Ali zašto niko ne obraća pažnju na fundamente.

Niko nije htio INU na 2100.

Svi se trpaju u vlakiće dok fundamentalno podcjenjene čame netaknute.

Kad dobiju po repu onda svak kriv pa i Papa u Rimu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close