Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jahorina osiguranje sa Pala uskoro će preći u ruke austrijskog osiguravajućeg koncerna Vienna Insurance Group (VIG), a ne hrvatskog Croatia osiguranja, koje je nedavno praktično najavilo tu akviziciju
http://www.seebiz.eu/hr/osiguranje/poraz-co-a-jahorinu-kupuje-vienna-insurance-group,20102.html

legendarni investitori koji kupuju jeftino, a nama tutlekima skupo (iako je other way around,ali who cares:)-i o tome pisu 10 postova bez glave i repa pod alkoholom ili bez njega, ajmo na temu.. Europa se crveni (ok nema trenutacnog efekta), nasa uzdanica je na 3030, da li idemo u rikverc ili ostajemo tu?
Jučer sam fulala u prognozi, pa cu se danas suzdrzati

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

Pa što je ovo s INOM. Još malo pa ode ispod 3000KN.

Koja volatilnost.
Crobex ispod 3700.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Okreće se Europa u crveno,sad će biti i kod nas bježanija …

Okreće se Europa u crveno,sad će biti i kod nas bježanija …

Crobex u minusu….aaahahahaha [lol]

Prodao sam prije par sati, kad sam nanjušio pad. Zarada skromna.
Ali su se danas ponovo ošišali mali, ajme.

vidljivo je da INA diktira smjer kretanja cijena ostalih dionica, sjetimo se kako je bilo pred par godina prillikom preuzimanja PLIVE. Takodjer je bilo nekoliko odbijanaca da bi cijena na kraju završila vrlo visoko. otprilike sličan scenarij očekujem i za INU. paradoks jest u tome da bez obzira na kratkotrajni rast zadnjih dana, večina kvalitetnih dionica su još uvijek na jako povoljnoj razini za ulazak. činjenica jest da se prodajom INE oslobađa za naše prilike veliki kapital, stoga bi se sukladno svemu navedenom idućih dana promet na vodećim izdanjima trebao održati na višim razinama a cijene bi trebale rasti i dalje kako odmiče saga oko INE.trenutno je objava OMV -ove namjere o preuzimanju INE bacila u drugi plan europske i američke indekse.
ovako ja gledam na trenutnu situaciju.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Tržište mora i rast i padat!
Ne može se dozvoliti nagli RAST!
Za sljedećih 3-4 mjeseca tržište će rasti – DOK SE NE FINALIZIRA INA


legendarni investitori koji kupuju jeftino, a nama tutlekima skupo i o tome pisu 10 postova bez glave i repa pod alkoholom ili bez njega, ajmo na temu..
Jučer sam fulala u prognozi, pa cu se danas suzdrzati

Ako želiš postati legenda (premda ne znam zašto bi to itko normalan želio) nikad ne priznaj da si fulala. Prognoze piši poetskim stilom miješajući ih s izvješćima o svojim privatnim doživljajima i osjećajima, te po uzoru na pitijska proročanstva i Nostradamusove Centurije tako da prognozu možeš naknadno uvijek prikazati kao točnu.


Pa što je ovo s INOM. Još malo pa ode ispod 3000KN.

Pa mora se to malo smiriti jer ako ovako nastavi bude još ovaj mjesec na 5t, a gdje je još do jeseni. Evo ja još nisam ni registrirao Inu kod brokera. Jednostavno ne znam koja je max cijena moguća. Kad se vratim sa mora onda ću o tom razmišljati.Trenutno me više brine šta da kupim kad to prodam.

who dares, wins

danas je institucionalni promet 0,00kn…jučer je bio bijednih cca 4,500 000,00kn… [shocked]

New Report

Close