Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam imateljima dionice INA. OMV je jako zagrizao za INU. O tomu se naveliko piše u Austriji
Vaš link

OMV je spreman i u kešu kupiti 26 % INE (7% – BF plus još 19%), i fer bi se ponijeli (tako piše) i prema svim drugim dioničarima. Spominje se i da MOL ne može platiti u kešu, jer bi time morao ugroziti cijenu svojih dionica, pa bi postao potencijalna meta preuzimanja… Na kraju se govori i da je OMV voljan kompletno preuzeti INU i time zaboraviti MOL.

Kad se privatizirala PLIVA tada je narasla preko 100%. Mislim da se sada s INOM upravo nešto slično događa. Ako usporedimo postotke rasta PLIVE i INE, INA bi mogla i preko 4500KN.

Nemam INA-u, ali svaka cast onima koji je imaju. Mislim da je ovih danas suludo kupovati ovu dionicu, jer je "baka s kolacima"odavno prosla, opa onaj koji je sada kupuje, ruku na srce, dobiva samo mrvice.
Medjutim, ova euforija oko INA-R-A ponovno je vratila zanimanje za neke druge dionice, pa je nekako za ocekivati da se na krilima naftovodne tvrtke nastavi ostvarivati solidan prinos na drugim dionicama… A nakon toga….e to nitko ne zna! [smiley]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....



@zg828

Bravo, tako se zarađuje, a ne drukati preko foruma i nagovarati domaću sirotinju da da zadnju paru za bezvrijedne dionice. Bogatim strancima treba uzeti lovu.

prekrasno, odusevljana sam…
stvarno jesam…
imas curu? [smiley]


Imam bivšu curu. Sad mi je žena.

"Kretanje na burzi u suprotnosti s europskim burzama"
Business.hr/Hina
10.07.2008 14:55

"Trgovanje na domaćoj burzi danas je vrlo zanimljivo. Spekulacije o ponudi OMV-a za preuzimanje Ine dominiraju trgovanjem. Vrijeme će pokazati jesu li investicije u tu dionicu bile opravdane", kaže Davor Klasnić, broker i investicijski savjetnik u Ilirika vrijednosnim papirima.
Vaš link

Analiza: Eksplozija Ine lansirala Crobex iznad 3600 bodova
Vaš link


Što reći nakon ovog dana !!!!!

– crobex plus 3.67%,
– ali ja ipak trgujem dionicama, i tu je stvarno jako velika razlika,
– jako puno je danas narastao moj portfelj,
– puno mojih dionica je imalo rast veći od 5%,
– još sve to moram i izračunati i javim Vam.


DDJH-r-a <=0 ?
KORF-r-a <=0 ?

ostale sam zaboravio


– samo još nemam pojma kada ću Vam to i početi prodavati.

Kad DDJH-r-a i KORF-r-a budu =>0

Pozdrav najvećoj investitorici na forumu

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Ovaj rally je dobra prilika za izlaz ukoliko nemate jake živce. Ovo je kratak ali sladak trenutak.

Ivek, iz čega si ti danas izlazio?
Iz casha?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

DDJH-r-a <=0 ?
KORF-r-a <=0 ?

Kad DDJH-r-a i KORF-r-a budu =>0
Pozdrav najvećoj investitorici na forumu

– zašto me zahebavaš ?????
– DDJH +5,18%
– KORF +4,43%, i dalje je bedasto jeftin, ali kupovati će te Vi to od mene.
– a INA mi je cca 25% dioničkog portfelja, imala sam je i još više, ali prodavala, ali i ove koje sam kupovala rastu.

– I love this game.
Pozdrav !


DDJH-r-a &lt;=0 ?
KORF-r-a &lt;=0 ?

Kad DDJH-r-a i KORF-r-a budu =&gt;0
Pozdrav najvećoj investitorici na forumu

– zašto me zahebavaš ?????
– DDJH +5,18%
– KORF +4,43%, i dalje je bedasto jeftin, ali kupovati će te Vi to od mene.
– a INA mi je cca 25% dioničkog portfelja, imala sam je i još više, ali prodavala, ali i ove koje sam kupovala rastu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Znam ja da ti je Ina 25% dioničkog portfelja i da bi prosječni Hrvat od dividende koju ti isplaćuje HT mogao pristojno živjeti
Ali bilo bi ljepo da ponekad s neukim pukom podjeliš koji kratkoročni pad svojih odabranica( u kratkom roku čak više od 10%)
Pozdrav velikom investitoru

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


"Kretanje na burzi u suprotnosti s europskim burzama"
Business.hr/Hina

Neznam…već odavno nismo na tapetu u EU.
Postali smo totalni pozitivci……ali šta ako nas netko optuži da nam se ZSE kreće u suprotnom pravcu od svi EU burzi? Bi li Samodol poništio trgovanje?


Vrijeme će pokazati jesu li investicije u tu dionicu bile opravdane", kaže Davor Klasnić, broker i investicijski savjetnik u Ilirika vrijednosnim papirima.

– stalno tu citirate te pametne savjetnike.
– zadnji puta isto tako kada je ina roknula na cca 2.000kn, isto neki veliki pametnjakovići pisali kako to ne vrijedi više od 1.700kn.
– kako je samo plitka kolektivna svijest i kako se brzo zaboravlja.

– a što je tada i što je inače pisala Ivana.
– uvijek sam pisala za tu INU,
– poslije ine će Vam biti jako dobar telefon.
– svi ti jako stručni savjetnici nisu meni niti do koljena.
– a Vi se i dalje zahebavajte s Ivanom.

– I love this game.
Pozdrav !


Nemam INA-u, ali svaka cast onima koji je imaju. Mislim da je ovih danas suludo kupovati ovu dionicu, jer je "baka s kolacima"odavno prosla, opa onaj koji je sada kupuje, ruku na srce, dobiva samo mrvice.
Medjutim, ova euforija oko INA-R-A ponovno je vratila zanimanje za neke druge dionice, pa je nekako za ocekivati da se na krilima naftovodne tvrtke nastavi ostvarivati solidan prinos na drugim dionicama… A nakon toga….e to nitko ne zna! [smiley]

Mislim da su jaki igrači u igri za INU, a ako se još ukljuće i Rusi….bit će vatrometa.Stoga nisu to mrvice….cijena će otići jaako visoko.Stvari treba gledati očima MOL-a koji se opire OMW-u ,a ovi zadnji Rusima.Njima je svaka cijena dobra.

New Report

Close