Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup]Sada je red da jače krenu ostale kvalitetne dionice Adris,Ledo,Zvijezda,Atlas,Žitnjak,Eig, i manje kvalitetne ali podcijenjene kao Kamensko, Vis,Hrvatski duhani itd .Hrabro u kupnju jer ovo su vremena za jeftini ulet. [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup]Sada je red da jače krenu ostale kvalitetne dionice Adris,Ledo,Zvijezda,Atlas,Žitnjak,Eig, i manje kvalitetne ali podcijenjene kao Kamensko, Vis,Hrvatski duhani itd .Hrabro u kupnju jer ovo su vremena za jeftini ulet. [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

e da si Ti pravi šef možda ali ovako ostaju samo puste želje – ali za danas dosta !
a mlinar si zaboravio ?

Na adrisu na prodaji (mogao je maloviše se postaviti) – nemoj mi dan pokvarit:

Cijena Prodaja

385,00 2941



Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]

Ti želiš reći da su svi kreteni koji danas kupuju? Ti želiš da ekipa izgubi novac? Tebi nije dosta ovih padova nego priželjkuješ nekakvu katastrofu?
[/quote]

Ma da mi je znati kako iz takve banalne i posve umjesne primjedbe iščitavaš da autor smatra kretenima one koje kupuju, da želi da netko izgubi novac i da priželjkuje katastrofu? Čime ti možeš jamčiti da Crobex sutra neće pasti točno toliko koliko je danas porastao i da ne može biti "opakog plača"?


Baš me zanima do kad će trajati ovo zelenilo…nekako mi je prezeleno da bi bilo istinito…
Daj Bože da traje čim dulje…

ma potrajati će ..s obzirom koliko je suza do sada poteklo dobro je zaliveno …a zna se da svakom rastu treba dosta tekučine.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Past će CROBEX ako će INA jer ona je generirala rast CROBEX-a uglavnom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

turističke dionice su nepravedno zapostavljene, s obzirom na potencijale jadranskih destinacija više turističkih dionica ima diskont veći od 100%
HTPK,HMAM,MAIS…

Nitko se ne usudi upucavati pare trenutno osim INA-e.
Sve je stalo. Tako izgleda. Na prodajama ogromni nalozi. ADRS, ATPL.




Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]

Ti želiš reći da su svi kreteni koji danas kupuju? Ti želiš da ekipa izgubi novac? Tebi nije dosta ovih padova nego priželjkuješ nekakvu katastrofu?
[/quote]

Ma da mi je znati kako iz takve banalne i posve umjesne primjedbe iščitavaš da autor smatra kretenima one koje kupuju, da želi da netko izgubi novac i da priželjkuje katastrofu? Čime ti možeš jamčiti da Crobex sutra neće pasti točno toliko koliko je danas porastao i da ne može biti "opakog plača"?

[/quote]

Jesi ti pročitao ostatak mog posta? Jesi li razumio da ja nemam ništa protiv pada jer bez pada ne bi bilo ni rasta, ali mi ovaj zluradi i potpuno bespotrebni komentar ide na živce. A te fore sa "gorkim plačem" su za malu djecu. Tko kupuje i prodaje valjda zna točno zašto to radi, a na ovakvom ozbiljnom forumu mislim da nema mjesta ovakvom iživljavanju. Iako, potpuno razumijem autorovu frustriranost današnjim rastom. Ista frustriranost je bila kod onih koji su posljednjih dana trpjeli debele gubitke na dionicama. Ja bih samo želio vidjeti (od svih forumaša) malo korekniji pristup temi i malo obzirnije pisanje komentara.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Nitko se ne usudi upucavati pare trenutno osim INA-e.
Sve je stalo. Tako izgleda. Na prodajama ogromni nalozi. ADRS, ATPL.

Gdje je na atpl ogroman nalog?

Ne treba prizivati natrag crvenilo…svi priželjkujemo da se stanje već jednom stabilizira i započne rast…
No, stanje na burzi i nema baš puno veze s našim priželjkivanjima…stoga, nije ni dobro da nakon današnjeg dana postanemo euforični (ukoliko ovako završi, jer ne bi iznenadilo da se u zadnjih sat vremena sve okrene naglavačke)…
Ovaj jedan dan zelenila nikako ne možemo označiti kao danom velikog preokreta ili kao danom s kojim je došlo do promijene trenda…vidjet ćemo kako će biti sutra, a onda i idući tjedan…pa do kraja mjeseca…ipak je potrebno neko duže razdoblje zelenila da bi mogli reći da ide nešto nabolje…
Nadam se da će se većina složiti…


turističke dionice su nepravedno zapostavljene, s obzirom na potencijale jadranskih destinacija više turističkih dionica ima diskont veći od 100%
HTPK,HMAM,MAIS…

turističke dionice su super…samo nisu toliko atraktivne kao npr. građevinari…
Ali kroz nekih 5 godina, trebao bi dobro zaradit…zapravo, trebao bi zgrnuti bogatstvo…

New Report

Close