Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

osim što je ina znatno porasla, posebno veseli rast htea jer je tamo dosta peneza ostalo zablokirano……….nadam se da će uskoro i ht na fer vrijednost ( a onda smo na konju ) [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]

Mislim da bi ih puno više moglo biti na psihijatriji jer sijede na kešu i čekaju crobex na 3200 a inflacija papa novce a dionice rastu.
[/quote]

Istina, biti ćemo jedina zemlja u svijetu na brdovitom Balkanu kojoj burza leti u nebo.
A dokle?
Ovo mi liči na onu euforiju utakmice sa Njemačkom,a još nismo ušli niti u osmine finala.
Svi znamo šta se desilo poslije.


Meni ovo izgleda kao rat OIF i mirovinaca… ovi nastoje dizati a ovi spuštaju

Ako je, navijam za ove koji dižu. [thumbsup]

Neki dan sam napisao da je ADRS-P-A ko šugava. Tad je bila 36x i bila im je skupa. Evo danas se bere i po 387 i nema nikih problema. Naravno, to je samo primjer, ask se polupao na jako puno dionica.

Linija crobexa, nakon vrlo kratke stagnacije da se ode po sendviče i sok, vrlo opako "gleda" prema 3700 crti. A kao nije bilo novaca za ulaganje, tsk. tsk.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



Meni ovo izgleda kao rat OIF i mirovinaca… ovi nastoje dizati a ovi spuštaju

Ako je, navijam za ove koji dižu. [thumbsup]

Neki dan sam napisao da je ADRS-P-A ko šugava. Tad je bila 36x i bila im je skupa. Evo danas se bere i po 387 i nema nikih problema. Naravno, to je samo primjer, ask se polupao na jako puno dionica.

Linija crobexa, nakon vrlo kratke stagnacije da se ode po sendviče i sok, vrlo opako "gleda" prema 3700 crti. A kao nije bilo novaca za ulaganje, tsk. tsk.
[/quote]

Čuvaj se W oblika. Nakon pada naglo gore, prije ponovnog spuštanja. To nije neobično u bear-marketu. Mislim da ovo nije početak novog rasta. Ja sam danas recimo prodavao, ali svakom njegovo valjda.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Netko je reako dosta ine za danas



Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]

Mislim da bi ih puno više moglo biti na psihijatriji jer sijede na kešu i čekaju crobex na 3200 a inflacija papa novce a dionice rastu.
[/quote]

Oho kolega, nakon dugo vremena i vi ste ponovo s nama. Jos da dodju plavi i tenkista sa vasim zajednickim misljenjem kako idemo strelovito gore, imati cu sigurnu potvrdu da je vrijeme se iskrcam. Zapravo, da uradim isto sto i vi imate namjeru raditi u narednim danima. Jedno pricati, drugo raditi, naivce zaje**ti!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Ode INA u pozitivnu blokadu. Dosta trgovine za danas, nastavak sutra u revijalnom tonu. 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ma biti će INE još danas.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ode INA u pozitivnu blokadu. Dosta trgovine za danas, nastavak sutra u revijalnom tonu. 🙂

A sad sport i glazba …

Mogli bi se malo prebaciti na HT i ADRS.

ameri za sada luduju!!!!
ESU08.CME E-Mini S&P 500 Sep 08 1,258.00 10.00 (0.80%)
YMU08.CBT Mini Dow Jones Indus.-$5 Sep 08 11,214.00 65.00 (0.58%)
NQU08.CME Nasdaq 100 Sep 08 1,844.00 12.50 (0.68%)
SPU08.CME S&P 500 Sep 08 1,258.60 10.60 (0.85%)

Four Star General


Ode INA u pozitivnu blokadu. Dosta trgovine za danas, nastavak sutra u revijalnom tonu. 🙂

…sad bi mogli malo na druge dionice…
[rolleyes]


Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]

Koji si ti lik… A ne razumijem ni ove moderatore koji ti dopuštaju da ovako pišeš. Mislim, kakav ti je to komentar trgovine na ZSE? Ti želiš reći da su svi kreteni koji danas kupuju? Ti želiš da ekipa izgubi novac? Tebi nije dosta ovih padova nego priželjkuješ nekakvu katastrofu? Daj se skuliraj i trguj, kupuj ili prodavaj, whatever, samo nas poštedi zluradih i nadasve glupih crtica…

I da ostanemo ontopic,
Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.684,70 3.62% 100.375.332,74 kn 95.683.434,21 kn 4.691.898,53 kn 0,00 kn

I raste…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close