Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas se MACD siječe na većini likvidnih dionica što definitivno znači period pozitivnog trenda, a naravno sve u iščekivanju polugodišnjih izvješća.

slažem se stobom ali naravno ako nafta ostane u silaznom trendu

@bare
jednako kao i velikoj vecini forumasa koju su tu radi izmjene iskustava i spoznaja odgovara ovakav rast, ali sacuvaj exstaticnu radost dok se stabilizira rast. Iskreno, meni bi vise odgovarao spori rast i imam svoje misljenje gdje ce ovakva euforija zavrsiti… naucila me ova godina necemu…

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

Meni ovo izgleda kao rat OIF i mirovinaca… ovi nastoje dizati a ovi spuštaju

Cookie Monster

Ako je tebi ovo euforija, onda sam ja čudo, a drugo ovo je oslobađanje casha a ne kao prije rast zatojer se fondovima sprdnulo tako.

Svaka dionica na HR tržištu je strogo kontrolirana, recimo ATGR npr.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne vidim zašto se kolega MIKIMALI pronašao u tom društvu.
Kolega nikakva kemija ne dolazi u obzir za podizanje raspoloženja.
[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ajme zelenila.
Neka, ja riješio INA-u po popularnoj cijeni ali mi VIRO još šteka.
Di mi je Presvetli Valentine?
Na bidu ili na asku?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kako presjecanje MACD prema dolje ne može varati, tako presjecanje MACD grafa za gore isto tako.
Danas ćemo napraviti jako dobar signal za UP.
Da se razumijemo, vrlo malo sam u dionicama.

Sad se kupe pare za posljednjih pola sata trgovanja, a dotle ćemo se malo ispuhati. A onda…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]


Ajme zelenila.
Neka, ja riješio INA-u po popularnoj cijeni ali mi VIRO još šteka.
Di mi je Presvetli Valentine?
Na bidu ili na asku?

Hvala na komplimentu. Na bidu prije svega, ops, evo Ledo ode, tu je i Luka Ploče ima toga, ops i onmalo, ima mesa, malo HT i tako [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Baš me zanima do kad će trajati ovo zelenilo…nekako mi je prezeleno da bi bilo istinito…
Daj Bože da traje čim dulje…


Moglo bi biti opakog plača vrlo uskoro. [cool]

Mislim da bi ih puno više moglo biti na psihijatriji jer sijede na kešu i čekaju crobex na 3200 a inflacija papa novce a dionice rastu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close