Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odlaze međedi u planine
spavati da više ne sline
odlaze na malo duže vrijeme
dok bikovi ne oplode svoje sjeme.

Ajmooooooooooooooooooo!!! Guraj!!!

A lijepo sam molio neki dan, a rugali mi se, a pogled sad, sada svima lijepo.

Molim te, unesi što više svježeg kapitala na tržište, molim te, podigni dionice na visoke razine

[pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray] [pray]

ajme opet je nas valentin poceo s molitvom
znamo kako je to zadnji put zavrsilo 🙂

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Kako, pa zar ne vidiš što se na tržištu dešava? Ne želiš vidjeti? Molitva uvijek pomaže, "tajna" otvara svaka vrata. Sretno! [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ff




Ako sutra nastavimo u ovom tonu ode brzo croby preko 3800 [thumbsup]

nast

iti cemo ako nafta padne jos vise….
nafta je kljuc.

danas sam citao u poslovnom dnevniku da europski analiticari ocekuju rast S&P 500 cak do 1600 do kraja godine…
kazu da ce to biti najveci rast indexa u zadnjih 26 godina…

dakle, slijedi i nama oporavak.
na ZSE sada kupuju razumni ulagaci, a prije tjedan dana kupovali su hrabri ulagaci…
tko sad ude u dionice jos uvijek moze finu lovu uloviti kroz par mjeseci…

[/quote]

Kako ce pasti nafta kada si do prije mjesec-dva stalno tvrdio da nafta ide na 200$ i da imas pouzdane [lol] informacije oko toga?!?!?!? [undecid] Pa si dalje tupio, kako je bez obzira na 200$ to uracunato i da nece utjecati na pad/rast, a sad odjednom nafta ipak utjece…. Stvarno ne mogu vjerovati….
[/quote]




Ako sutra nastavimo u ovom tonu ode brzo croby preko 3800 [thumbsup]

nastaviti cemo ako nafta padne jos vise….
nafta je kljuc.

danas sam citao u poslovnom dnevniku da europski analiticari ocekuju rast S&P 500 cak do 1600 do kraja godine…
kazu da ce to biti najveci rast indexa u zadnjih 26 godina…

dakle, slijedi i nama oporavak.
na ZSE sada kupuju razumni ulagaci, a prije tjedan dana kupovali su hrabri ulagaci…
tko sad ude u dionice jos uvijek moze finu lovu uloviti kroz par mjeseci…

[/quote]

Kako ce pasti nafta kada si do prije mjesec-dva stalno tvrdio da nafta ide na 200$ i da imas pouzdane [lol] informacije oko toga?!?!?!? [undecid] Pa si dalje tupio, kako je bez obzira na 200$ to uracunato i da nece utjecati na pad/rast, a sad odjednom nafta ipak utjece…. Stvarno ne mogu vjerovati….
[/quote]

pomalo, pomalo…
koliko ti je nafta napravila stete na ZSE?
pali smo na 3500 i to je to.
s time da je ovo bilo kontolirani pad…
sad ne mozemo gore jer cekamo amere.
a oni naftu.

kad sam ja poceo pricati o nafti jos u sijecnju ove godine nitko je nije niti spominjao da bi mogla doci do 200…
to sam namjerno napisao da se ne sokirate kad pocne picvajz.
koji se na kraju i dogodio. ok?

prije mjesec dana svi su poceli govoriti o nafti na 200, ili minimalno na 150 do ljeta.
i tu bi mogao biti kljucni moment, sad ce ili pasti jer je ovo trci krak rasta i ode gore u PM…

svi misle da ide jos gore, ja to ne mislim…
bar ne jos neko vrijeme. cak bi rekao da ce pasti znatno dole.
ali to je moja procjena…

bravo tigriću…………….odlična analiza………….rasplet sa inom je sve bliže, idemo up, samo polako, pesimistima unatoč [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Za promjenu, nakon dugih tjedana čiste ljetne letargije, ultra malih prometa na ZSE i laganog klizanja indeksa, ovih dana je konačno došlo do konfrontacije između bikova i medvjeda. I to je već nešto, bar nije više dosadno. [thumbsup]

[img]http://blufiles.storage.live.com/y1pF4UZVNN89g5MPtDtJGwF470xzPQQbMFn2JZM-00f7E0k3AkCH16Phi7pditvqh-F[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

@hrco
tvrdio da nafta ide na 200$ i da imas pouzdane LOLinformacije oko toga?!?!?!

pa sto nisu svi pricali da nafta ide na 200?
[lol]
poanta – ja to reko u sijecnju a raja prije mjesec dana

PS. ja stvarno imo info ali zbog biznisa u kojem radim


Odlaze međedi u planine
spavati da više ne sline
odlaze na malo duže vrijeme
dok bikovi ne oplode svoje sjeme.

Ajmooooooooooooooooooo!!! Guraj!!!

A lijepo sam molio neki dan, a rugali mi se, a pogled sad, sada svima lijepo.

Molim te, unesi što više svježeg kapitala na tržište, molim te, podigni dionice na visoke razine

[pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray] [pray]


Poštovanje,
istina živa istina, bikovi zarađuju i to je bitno za Vas,
naime, na kojim dionicama?
Na INI?

Istina ali samo na INI (sve druge dionice idu polagano dole (dva koraka nazad i onda jedan naprijed)), a zašto na INI —isto kao i zadnji put, objavili su neke špekulacije o preuzimanju INE a od njih ništa, još će te na kraju izgubiti radi omjera 1/3.

Oke priznajem bez srama, glup sam kaj nisam ušao u INU, ali kaj mogu kada slušam svog člana obitelji (ujak) koji govori da se kod njih ( Amerika) očekuje KATASTROFA, što je i vidljivo. Jedan dan porastu i onda svi vičete oporavak oporavak je tu, valentine se moli a ostali klecaju zubima, a onda ostatak tjedna rone i skupljaju školjke na dnu mora.

Ja Vam opet ponavljam, nije dobro, u USA se očekuju ono najgore, a kod nas? Kako će se to odraziti na crobex?—Ja vjerujem da će biti tarapane i kod nas, kada masa shvati koliko je sati.

Moji nalozi su sada još niže, i dalje sam u cashu i bojim se da neću tako brzo ući u dionice.

p.s. očekujem same jedinice i niti jednu 100% ali to me ne smeta i boli me neka stvar kako me ocjenjujete.
Ja pišem kaj čujem, imam infos iz USA, a vi se veselite, vrijeđajte me, ali se nemojte poslije buniti i govoriti da hanfu treba tužiti, da mirovnike treba očerupati i sl.

Lijepi pozdrav i sreto trayderima, a ostali budite strpljivi i čekajte niže razine jer bi mogli plakati brzo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Odlaze međedi u planine
spavati da više ne sline
odlaze na malo duže vrijeme
dok bikovi ne oplode svoje sjeme.

Ajmooooooooooooooooooo!!! Guraj!!!

A lijepo sam molio neki dan, a rugali mi se, a pogled sad, sada svima lijepo.

Molim te, unesi što više svježeg kapitala na tržište, molim te, podigni dionice na visoke razine

[pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray] [pray]


Poštovanje,
istina živa istina, bikovi zarađuju i to je bitno za Vas,
naime, na kojim dionicama?
Na INI?

Istina ali samo na INI (sve druge dionice idu polagano dole (dva koraka nazad i onda jedan naprijed)), a zašto na INI —isto kao i zadnji put, objavili su neke špekulacije o preuzimanju INE a od njih ništa, još će te na kraju izgubiti radi omjera 1/3.

Oke priznajem bez srama, glup sam kaj nisam ušao u INU, ali kaj mogu kada slušam svog člana obitelji (ujak) koji govori da se kod njih ( Amerika) očekuje KATASTROFA, što je i vidljivo. Jedan dan porastu i onda svi vičete oporavak oporavak je tu, valentine se moli a ostali klecaju zubima, a onda ostatak tjedna rone i skupljaju školjke na dnu mora.

Ja Vam opet ponavljam, nije dobro, u USA se očekuju ono najgore, a kod nas? Kako će se to odraziti na crobex?—Ja vjerujem da će biti tarapane i kod nas, kada masa shvati koliko je sati.

Moji nalozi su sada još niže, i dalje sam u cashu i bojim se da neću tako brzo ući u dionice.

p.s. očekujem same jedinice i niti jednu 100% ali to me ne smeta i boli me neka stvar kako me ocjenjujete.
Ja pišem kaj čujem, imam infos iz USA, a vi se veselite, vrijeđajte me, ali se nemojte poslije buniti i govoriti da hanfu treba tužiti, da mirovnike treba očerupati i sl.

Lijepi pozdrav i sreto trayderima, a ostali budite strpljivi i čekajte niže razine jer bi mogli plakati brzo
[/quote]

ja te necu ocijeniti…

ovo kaj pricas – possible, but not likley….
razlog – nema bas puno ekipe koja je u plusu ako izadje na ovim razinama…
imas par stranica ranije moju procjenu..

PoBijednice izgubit ces.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

slažem se što se tiće amera, evo danas je nafta pala a oni rokaju down
a INA, e to je druga pričica sad kad se OMV uključio, to nek ide svojim tokom i bit će u svakom slučaju zanimljivo

&

Dečki i cure ako sutra i prekosutra ne idemo UP, UP, odosmo svi skupa a i ja sa vama u tri plava mora.
Uglavnom sve više mi se čini da ćemo sutra jače zacrveniti (ne računajuči INU).
Nadam se da nećemo jer sam 100% u dionicama, no nada je kurva.
Pripremite se za zaron na dubinu 3200 – 3000.
Sutra i prekosutra su odlučujui dani.

New Report

Close