Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Velike ribe papaju male !!!!!


Crobex na +1% uz promet od preko 70 mil.kn i velike promete na par dionica: INA, DLKV, PODR, ATPL…Meni izgleda da je postignut prešutan konsenzus većih igrača da je 3500 dno crobexa i da se na ovim razinama izvrše veće transakcije. Ako je tako, po završetku prekrcaja, smjer crobexa je jasan [thumbsup]

Vrlo vjerojatan slijed događaja, s tim da su prekrcavanja počela već prije nakoliko dana.
[cool]

Lijep promet danas na nekim dionicama. Znaci li on kakvu promjenu ili ne, lijepo je barem vidjet vece promete a za ostatak bi mogli vec vidjet do kraja tjedna. Meni izgleda kao neko privremeno stopanje. Europa danas fino ispravlja minuse a mi i ne kako bi trebali. Zna se da reagiramo jace u + i jace u – nego ostatak EU. Da li ce doc naknadno kod nas…

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Tržište poludi….. [thumbsup]

Ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooo[thumbsup]

INGRA skače, DLKV ludnica, LKPC, LEDO….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



I na Podravki se pretumbava, 8 milja na 360, i još na asku stoji 3200 po 365. Izgleda da se mirovinci đoraju
[smiley]

da Fima nije počela izlaziti?

[/quote]

Prime suspect Raiffasen OIF-ovi. Sam oni imaju kapaciteta da stave toliku količinu DLKV i PODR na rasprodaju. Mada su Raiffaiseni bili pod pritiskom prošli tjedan.

Ima neko konkretne informacije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Pa ovoliku kolicinu dionica na DLKV (bilo na kupnji ili prodaji) odavno nisam vidio ni na HT-u! [lol]
Kakva INA, pogledajte promet na DLKV! 22 mil.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Smijem se, a plače mi se kad sve to vidim sto rade ovoj FANTASTICNOJ tvrtki!

hrco nemas razloga za plac.protrgovano 29000 kom,a cijena nije pala. [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Neki virus vlada zse-om. Nakon Podr, Dlkv obolila i Optima. Na kupnji milja i pol nalog.
[lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kupnja na IGH

Top bid
CIJENA KOLIČINA
9.110,00 1
9.105,00 2
9.101,01 2
9.100,00 6
9.050,00 1
9.021,00 2
9.005,01 1
9.005,00 1
9.003,02 100
9.003,00 2

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ako izuzmeš pretumbavanja, ostatak prometa nije ni za kikiriki


Ako izuzmeš pretumbavanja, ostatak prometa nije ni za kikiriki

Pa zar uvijek kad se povecava likvidnost moramo nesto "izuzimat"????? Ajmo onda samo gledati Plivu ili ostale slabolikvidne dionice! Pa stvarno….uzivajmo u ovim lijepim stvarim…dok traju…a onda bi opet nakon nekog vemena mogli kukati kako – para nema! Sad vidimo da ih ima, a glavnje odlucuju kada ce ih "upucati u vene naseg" trzista! [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Eto, u austriji pala vlada, a rast indeksa trenutno 3,03%. Malo za razmišljanje našim vrlim managerima kojima je i najmanja loša vijest na dnevniku opravdanje za srušen indeks.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nekako mi se čini da je Ledo idući koji će potegnuti…..

New Report

Close