Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sto se desava vani je zivo potonuce, ko danas ima keš slobodan taj je najsretniji investitor na burzi ,jer po svemu sudecem mogli bi jako jako zaronit, pa cak ispod 3200, nezelim nikome zlo niti drukam, ali ova ce se godina dugo dugo pamtit. preporuka——- ČUVAJTE KEŠ I NE ZALECITE SE.


no mene zanima famozna izvanredna dividenda… imate li kakvih info, novosti ili barem intuitivno sto ocekujete??

Srednji managmentski kadar HT-a barata potiho s rujnom kao mjesecom isplate izvanredne dividende (naravno, ovo shvatite kao jedno veliko rekla-kazala). S druge strane, drzava bi vjerojatno uzela izvanrednu dividendu pa tek ona dala bonus dionice. Mislim da s padom cijene ove dionice polako postaje vjerojatna mogucnost otkupa i ponistavanja vlastitih dionica.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

Ima nas.

Ja sam prebio margin u najgorem trenutku (u 4 mjesecu) ali več mi je prekipio… po 3 puta i nisam nažalost više mogao dalje čekati.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Ako nekoga zanima i ima volje čitati Nacrt prijedloga zakona o tržištu kapitala, s Nacrtom konačnog prijedloga zakona (EU)
Vaš link

Dokumenti, 02. dn.reda

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ima nas.

Ja sam prebio margin u najgorem trenutku (u 4 mjesecu) ali več mi je prekipio… po 3 puta i nisam nažalost više mogao dalje čekati.
[/quote]
Meni izlazi za mjesec dana i nemam ga namjeru zasad produžavati.
Možda najesen, što ovisi o daljnjim zbivanjima na burzi.

No respect



HT polako ide prema cijeni od IPO-a. Čini mi se da se lagano priprema teren da se zaroni ispod 265 kuna.
Treba zaboraviti HT u portfelju i jednom godišnje ubosti dividendu (kojih 11% na uloženo), kao bonus pobrati besplatne dionice i vjerojatno izvanrednu dividendu. A o cijeni ne razmišljati.

Ne mogu se sloziti s Vama, kolega, jer pad cijene ispod cijene na IPO-u imao bi politicke posljedice. Na nasoj burzi jedino politika drzi Crobex iznad 3200. INA i HT nece padati. Dok burza postoji. I BF.
[/quote]
Slažem se s vama kolega. Vjerojatno se zato i povukla lova iz obveznica kako bi se mogle braniti ove dvije dionice a posebno HT jer po onoj staroj "HT ne smije pasti". Samo je nezgodno za nas male što se neće braniti nijedna druga pa su tako neke već ispod razina grobexa od 14.04. [bye]

2.7.HTP KORČULA D.D./REDOVNA HTPK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 214.592 50,21 Zast. račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 59.016 13,81 Osnovni račun
3. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 23.046 5,39 Skrb. račun
+25#. FLORIČIĆ TAMARA 16.116 3,77 Osnovni račun
5. HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF 5.588 1,31 Skrb. račun
6. HPB D.D. 5.502 1,29 Skrb. račun
7. SVETINA VERA 5.150 1,20 Osnovni račun
8. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 4.966 1,16 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 2.192 0,51 Skrb. račun
10. VOLKSBANK D.D. 2.000 0,47 Osnovni račun
Ukupno: 79,12

netko ipak kupuje ovih dana… [wink]

http://www.sda.hr/portal/f?p=100:52:3294168671145986::NO:RP::





Dobio sam upravo margin call iz podravske. Drugi put već.

Nedaj se.
[/quote]
zar jos ima prezivjelih marginasa?
[/quote]
Ima nas.
[/quote]
Ima nas ko salate… Meni ističe u 10.mj. Do tada će se valjda zaraditi bar za kamatu… [pray] [thumbsup]

A gdje su nam oni šta su u petak "pogodili dno kao i prošli put u četvrtom mjesecu i nakrcali se dionicama 100%" i onda nam se hvalili svojim sposobnostima prepoznavanja dna?
Da nam malo pričaju o tome.
Nešto su utihnuli.
Siguran sam da bi svi voljeli čuti kakav je to osjećaj?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE





Ovo više ne lici na skori oporavak, sve mi se cini,da na toj burzi još neko vrijeme nema mjesta za optimizam, ameri ce danas opasno pasti, evropa sva krvava…je.. na vremena su pred nama..
[embarass]

kolega, optimist (lijep nick), kažu kad optimisti postanu pesimisti, da je onda pravo vrijeme za kupovinu…
[/quote]

Sve ukazuje na to… [thumbsup]
[/quote]

Kako to kolega da čovjek sa tolikim iskustvom kao vi, jučer vičete da nema oporavka do daljnjega te da nam prijeti kriza, dok danas je sve super za kupovinu?
[/quote]

đe si barone, legendo!!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ma meni ovo tržište nije jasno, govori se da ovo nije dno, očito je na mom KORF-u nula dno jer on stalno pada.

pa vidiš da ti je sve jasno! [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


A gdje su nam oni šta su u petak "pogodili dno kao i prošli put u četvrtom mjesecu i nakrcali se dionicama 100%" i onda nam se hvalili svojim sposobnostima prepoznavanja dna?
Da nam malo pričaju o tome.
Nešto su utihnuli.
Siguran sam da bi svi voljeli čuti kakav je to osjećaj?

kolega mislim da niste u pravu….neka dionica je rasla otad sigurno, a znate da kolegica ima samo takve.

New Report

Close