Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

We are going, malo po malo, rikverc?


We are going, malo po malo, rikverc?

da , nažalost pada crobex i promet ,+0,54 i 28,5 mil .kn prometa

Margin callovi su jučer počeli pucati,provjereno.
Fondovi iskusno čekaju i pomalo prikupljaju sve što im padne u mrežice.
Pogledajte na kalendar,izvješća za 2Q se već počinju pisati.
Zar stvarno mislite da će biti tako loša,bar za neke naše perjanice.
Nedajte im dionice za đabalesku,kasnije će vam biti žao.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Čvrsta linija otpora Crobexa:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=78ee4bbe-fe1a-4fa6-860b-eecda54077d5&open=sec


Čvrsta linija otpora Crobexa:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=78ee4bbe-fe1a-4fa6-860b-eecda54077d5&open=sec

Podrške?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobio sam upravo margin call iz podravske. Drugi put već.


Dobio sam upravo margin call iz podravske. Drugi put već.

Nedaj se.

No respect


Neki mogu toliko lagati da ni sami ne znaju o čemu pričaju pa se naknadno čude.

Ako netko treba prijevremeno zatvoriti leasing, javite se, pomogao sam mnogima.

Neću se dat! I btw. ne lažem:

HT polako ide prema cijeni od IPO-a. Čini mi se da se lagano priprema teren da se zaroni ispod 265 kuna.
Treba zaboraviti HT u portfelju i jednom godišnje ubosti dividendu (kojih 11% na uloženo), kao bonus pobrati besplatne dionice i vjerojatno izvanrednu dividendu. A o cijeni ne razmišljati.


HT polako ide prema cijeni od IPO-a. Čini mi se da se lagano priprema teren da se zaroni ispod 265 kuna.
Treba zaboraviti HT u portfelju i jednom godišnje ubosti dividendu (kojih 11% na uloženo), kao bonus pobrati besplatne dionice i vjerojatno izvanrednu dividendu. A o cijeni ne razmišljati.

tako je.cijenu zaboraviti i uzimati kamatu po viđenju od 11% i 6 kom dodatnih dionica

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


HT polako ide prema cijeni od IPO-a. Čini mi se da se lagano priprema teren da se zaroni ispod 265 kuna.
Treba zaboraviti HT u portfelju i jednom godišnje ubosti dividendu (kojih 11% na uloženo), kao bonus pobrati besplatne dionice i vjerojatno izvanrednu dividendu. A o cijeni ne razmišljati.

Ne daj se, brate.

Vlada je napravila veliki zajeb u IPO sto je firmu listala na LSE i time zakinula mirovince koji su dobili samo mrvice. I sada oni moraju skupiti sve sto se moze.
Dobra je to dionica; samo malo strpljenja.



HT polako ide prema cijeni od IPO-a. Čini mi se da se lagano priprema teren da se zaroni ispod 265 kuna.
Treba zaboraviti HT u portfelju i jednom godišnje ubosti dividendu (kojih 11% na uloženo), kao bonus pobrati besplatne dionice i vjerojatno izvanrednu dividendu. A o cijeni ne razmišljati.

Ne daj se, brate.

Vlada je napravila veliki zajeb u IPO sto je firmu listala na LSE i time zakinula mirovince koji su dobili samo mrvice. I sada oni moraju skupiti sve sto se moze.
Dobra je to dionica; samo malo strpljenja.
[/quote]
pa isplati se to jos i dokupiti, HT-R-A je stvarno jeftin; iako svi privatni investitori mogli su kupit tu dionicu za jos puno manje para (preko zaposlenika), uvijek moze jeftinije ocito

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close