Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mala pauza u trgovanju. Dorucak se jede valjda!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Evropa u debelom plusu. Amerika futeres također.
Počeli se i mi zeleniti. Zasada +0,2%. Idemo prema gore. Konačno. Bilo je i vrijeme.

treci put nece biti tolko srece da se poklopi amerka i europa u plusu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Ovo više ne lici na skori oporavak, sve mi se cini,da na toj burzi još neko vrijeme nema mjesta za optimizam, ameri ce danas opasno pasti, evropa sva krvava…je.. na vremena su pred nama..
[embarass]

kolega, optimist (lijep nick), kažu kad optimisti postanu pesimisti, da je onda pravo vrijeme za kupovinu…
[/quote]

Sve ukazuje na to… [thumbsup]

pogled na korčulu i dosta nekretnina HTPK [wink]

Meni se ćini da se polako postavlja BULL TRAP! Dokaz tome pronalazim u aktivnom sudjelovanju institucionalnih investitora prošli i ovaj tjedan. Ukratko malo podignu cijene, onda polako iziđu. Zato oprez!

EU se danas snažno oporavlja i sva je u zelenome, futuresi također. Naš crobex također u vrlo lijepom rastu od +0,95% uz solidan rast prometa. U niti 2 sata trgovanja promet je veći od 23 mil. kn što je u zadnje vrijeme bilo rijetko za vidjeti. [thumbsup]
Na više dionica u kojima su fondovi vidi se pojačana kupovna aktivnost, a prednjači INA. Rano je još za reći, ali moguće da će današnji dan označiti preokret trenda prema 4000. Ne znam samo kako će to pomoći onima koji čuče u kešu čekajući crobex na 2000. [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pad SVJETSKI indeksa od početka godine DAW JONES 14% EVROPSKI indehs 20% JAPANSK 11% a CROBEX samo u lipnju 10% a od početka godine 32% bravo za nas priča se da će stranci počet kupovat naše menađere oni su čarobnjaci


Meni se ćini da se polako postavlja BULL TRAP! Dokaz tome pronalazim u aktivnom sudjelovanju institucionalnih investitora prošli i ovaj tjedan. Ukratko malo podignu cijene, onda polako iziđu. Zato oprez!

ja to vidim malo drugačije . Postoje dionice koje su danas zanimljive velikima ( INA , IGH,HT ,ATPL.ADRS i PTKM) i koje nose 17 mil.kn prometa od 23 mil kn ukupnog prometa. Ostalo ih ne zanima i zato nema neselektivnog rasta koji svi očekuju, odnosno događaju se dani kada vjetar puše , a purani ne lete .




Ovo više ne lici na skori oporavak, sve mi se cini,da na toj burzi još neko vrijeme nema mjesta za optimizam, ameri ce danas opasno pasti, evropa sva krvava…je.. na vremena su pred nama..
[embarass]

kolega, optimist (lijep nick), kažu kad optimisti postanu pesimisti, da je onda pravo vrijeme za kupovinu…
[/quote]

Sve ukazuje na to… [thumbsup]
[/quote]

Kako to kolega da čovjek sa tolikim iskustvom kao vi, jučer vičete da nema oporavka do daljnjega te da nam prijeti kriza, dok danas je sve super za kupovinu?





Ovo više ne lici na skori oporavak, sve mi se cini,da na toj burzi još neko vrijeme nema mjesta za optimizam, ameri ce danas opasno pasti, evropa sva krvava…je.. na vremena su pred nama..
[embarass]

kolega, optimist (lijep nick), kažu kad optimisti postanu pesimisti, da je onda pravo vrijeme za kupovinu…
[/quote]

Sve ukazuje na to… [thumbsup]
[/quote]

Kako to kolega da čovjek sa tolikim iskustvom kao vi, jučer vičete da nema oporavka do daljnjega te da nam prijeti kriza, dok danas je sve super za kupovinu?
[/quote]
natovarijo se covjek hehehehe

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=48598

Nije sve tako sivo.....

Građevinari plijene pozornost ulagača

http://www.seebiz.eu/hr/burze/gradevinari-plijene-pozornost-ulagaca,19278.html

New Report

Close