Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E tako sam i ja mislio da će biti kod preuzimanja Areneturista i nisam ju dao, jedva sam je se riješio na 429 kuna a pogledaj gdje je sada!!!

Usporedba ti je oprosti na izrazu baš bezveze. ARNT i INU uspoređivati…nema smisla.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Izgleda da ce danas biti u fokusu INA i IGH i malo manje ATPL.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


E tako sam i ja mislio da će biti kod preuzimanja Areneturista i nisam ju dao, jedva sam je se riješio na 429 kuna a pogledaj gdje je sada!!!

Usporedba ti je oprosti na izrazu baš bezveze. ARNT i INU uspoređivati…nema smisla.

[/quote]

Ma znam ali samo radi usporedbe oko preuzimanja!!

Odosmo gore, dame i gospodo! A ja jučer kupio ATPL, ju-hu! Idemo gore.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


evo jos malo i u plusu smo [thumbsup]

plus 1,22% [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Dobar promet u 37min.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Brana na ADRS-p,,,,,mora pasti

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Napokon idemo gore !!! [thumbsup]


E tako sam i ja mislio da će biti kod preuzimanja Areneturista i nisam ju dao, jedva sam je se riješio na 429 kuna a pogledaj gdje je sada!!!

Usporedba ti je oprosti na izrazu baš bezveze. ARNT i INU uspoređivati…nema smisla.

[/quote]
Usporedba bez veze i još će kod Arene nekakva isplata kapitala da sjedne u dogledno vrijeme pa se tek poslije toga treba oduzimati i zbrajati.

who dares, wins

E tako sam i ja mislio da će biti kod preuzimanja Areneturista i nisam ju dao, jedva sam je se riješio na 429 kuna a pogledaj gdje je sada!!!

pa arenaturist je linić prodao talijanima za 20 kuna po dionici………….što bi ti htio??
a poznato je kako su talijanski mafijaši široke ruke………još si dobro i prošao da te nisu ugradili u temelje [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

sve mi ovo smrdi pomalo naglo dizanje cjene INE da se privuce kupovina na ostalim dionicama pa da nebude ponovo istresanja volijo bi da sam u krivu ali …………………….


Brana na ADRS-p,,,,,mora pasti

Pala ,po 368 nema više!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close