Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

isss…kolko IGH po 9000 prošlo dosad.



Samo je pitanje od koga će se otkupljivati dionice? Mirovinci skupljaju i oni će svoje prodati tom nekom (Mol ili vjerojatnije OMV). A kome ćemo mi prodati?

Pa onome valjda koji preuzima, a kada se to dešava onda se uključuje puno igrača. Ne razumijem o čemu ti pričaš.
[/quote]

ja svoje neću prodati niti preuzimaču, već ću pričekati da on malo sredi stanje pa da onda vidim koliko vrijedi INA ( može li do mojih 8.100 kn??? )

a vi dekintirani slobodno prodajte prvom prilikom ( vaša stvar ) [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

nevjerojatno kolko dolazi IGH po 10000

nevjerojatno kolko dolazi IGH po 9000

Haha,ina 8.100kn??Mozda ti imas neke info koje ja nemam

sreca je samo popratni faktor znanja

Fino, fino…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo jos malo i u plusu smo [thumbsup]


Komentari trgovanja.

– najprije smo imali deytrejdre koji su se nakrcali pri prvom padu i sada su postali dugoročni.
– ali nakupovali dionice i naši dežurni katastrofičari, a one još dolje.
– sada će nam i katastrofičari postati dugoročni.
– veliki pad više nitko niti ne zaziva.
– ali se je zato uvukao strah od mogućnosti velikog pada.
– blistavu budućnost nitko ne vidi.
– ovo ja ovako nabacujem, ali na današnjem pisanju na ovoj temi se je jako lijepo dalo iščitati kakva je psihologija mase.

– što sam ja danas radila na burzi.
– prodavala, normalno ono na čemu sam u dobitku.
– postavila sam se na šest dionica na bedasto jeftinu kupnju, ali ništa nije prošlo.
– na nekim stvarima me i lipare.

– I love this game.
Pozdrav !

Gdje samo crpis ideje za ovako kontinuirano kvalitetne postove?
http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=11" target="_blank">http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020284.gif" border=0 >

plavi,jesi li ziv ??????




Samo je pitanje od koga će se otkupljivati dionice? Mirovinci skupljaju i oni će svoje prodati tom nekom (Mol ili vjerojatnije OMV). A kome ćemo mi prodati?

Pa onome valjda koji preuzima, a kada se to dešava onda se uključuje puno igrača. Ne razumijem o čemu ti pričaš.
[/quote]

ja svoje neću prodati niti preuzimaču, već ću pričekati da on malo sredi stanje pa da onda vidim koliko vrijedi INA ( može li do mojih 8.100 kn??? )

a vi dekintirani slobodno prodajte prvom prilikom ( vaša stvar ) [bye]
[/quote]

E tako sam i ja mislio da će biti kod preuzimanja Areneturista i nisam ju dao, jedva sam je se riješio na 429 kuna a pogledaj gdje je sada!!!

Evropa u debelom plusu. Amerika futeres također.
Počeli se i mi zeleniti. Zasada +0,2%. Idemo prema gore. Konačno. Bilo je i vrijeme.

E tako sam i ja mislio da će biti kod preuzimanja Areneturista i nisam ju dao, jedva sam je se riješio na 429 kuna a pogledaj gdje je sada!!!

Usporedba ti je oprosti na izrazu baš bezveze. ARNT i INU uspoređivati…nema smisla.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close