Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za stanje na našoj burzi nitko nije kriv osim samih nas dioničara nije nas mali broj i možemo puno toga napravit samo treba biti sloge a ne gledat kako ćemo koga zaj…. . Sjetite se 4 mj kad se digla samo malo prašina kako je se popravilo preko noći i nastala tišina a utoj tišini oni konstantno su nas nastavili varat .Naša greška tad je trebalo nastavit a ne povuć se i sve odgovorne kazneno gonit od LUKOVIĆ do SAMODOLA .Amerikanac nije čuo za HRVATSKU a našao je našu bakicu e to je pravo a kod nas našto ovo liči .Možde će biti ljuti na ovo što pišem ali je moje mišljenje takvo i uvjeren sam da možemo to popravit .

Zna li netko tko to konstantno iz dana u dan kupuje INU na razinama 2570 do 2585 KN? Čim cijena INE malo padne, odmah uleti s nalogom i pokupuje dionice. S obzirom na promet, dalo bi se zaključiti da se radi o nekom većem igraču. Evo i danas INI porasla prosiječna cijena za 0,68%, odnosno zadnja za 0,47% u odnosu na jučerašnju.

Polančec: Lokacija za LNG terminal znat će se u srpnju [thumbsup]

Polančec je najavio kako će do kraja srpnja se znati točna lokacija LNG terminala, a Energetska strategija RH će biti tijekom ljeta na javnoj raspravi, a potom bi se trebala u rujnu naći u saborskoj proceduri.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/polancec-lokacija-za-lng-terminal-znat-ce-se-u-srpnju,19200.html [cool]


Zna li netko tko to konstantno iz dana u dan kupuje INU na razinama 2570 do 2585 KN? Čim cijena INE malo padne, odmah uleti s nalogom i pokupuje dionice. S obzirom na promet, dalo bi se zaključiti da se radi o nekom većem igraču. Evo i danas INI porasla prosiječna cijena za 0,68%, odnosno zadnja za 0,47% u odnosu na jučerašnju.

Znaju svi koji prate Ininu dionicu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sve manje postova ovdje i sve veća letargija na burzi. Nema više ni onih napadaja panike i straha kao prije koji mjesec.

Čini mi se da se količina postova povećava, a to znači da ćemo ili gadno up ili gadno down, ali to svi ionako znaju.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


evo na igh nalog na prodaji 82 komada na 9000kn. [lol]
stvarno majstorski…
svaka cast! [thumbsup]
ako ovo nije manipuliranje cijenom onda ne znam kaj je…

pitanje kolegi koji je postavio taj nalog od 82 dionice:
koga VI pokusavate uplasiti?

samo dajte, silujte trziste, puno cete zaraditi…
[thumbsup] [lol]

A u cemu bi se sastojalo silovanje?

i zašto je manipulacija?
čovjek se izlaže riziku (da mu neko otme te 82 dionice) da bi zaradio …sama bit tržišta.

Crobex s Inom na 2000 = 3355.
Mislim da smo vrlo blizu dnu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

samo da vas podsjetim da je na ovim razinama dow bio negdje sredinom 2006, kolko je ono bio crobex u to vrijeme, kad vec pricamo o dnu?


samo da vas podsjetim da je na ovim razinama dow bio negdje sredinom 2006, kolko je ono bio crobex u to vrijeme, kad vec pricamo o dnu?

pa naravno, sta ce nam uopce Crobex?
imamo DOW!! [lol]

a to sto su sastavnice Crobexa otad povecale zarade, a sastavnice DOWa ih smanjile je sasvim nebitno! [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


samo da vas podsjetim da je na ovim razinama dow bio negdje sredinom 2006, kolko je ono bio crobex u to vrijeme, kad vec pricamo o dnu?

CROBEX- na razini 2.871,6 za mijesec srpanj 2006 g.

Ovaj trend od početka godine jako je loš za "dijoničare" mog tipa. Mali dioničari koji smo na burzi godinu dvije, uglavnom smo popušili. Ja sam dijelom izašao s burze, prodao dionice, priznao gubitak i uložio u nekretnine, točnije poljoprivredno zemljište. Dio kapitala još mi je u fondovima, a nešto (HT, INA, ATPL, PTKM) u dionicama. Situacija mi izgleda jako loše. Ameri, nafta, inflacija, povečanje nelikvidnosti, loše upravljanje državom i neizvjesnost ulaska u EU. Čekanjem sam samo akumulirao gubitak, umjesto da sve prodam kad je bilo vrijeme. Ne vidim signale da će se uskoro u ovom okruženju tržište oporaviti i prodajem sve do zadnje dionice, dižem keš iz fondova, to jest spašavam što se spasiti dade, prije nego što to shvate i moji kolege dijoničari.

New Report

Close