Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a sto fali primjerima [smiley] ,imas takvih jos npr. neko je poceo sa prodajom cvijeca a danas je jedan od financijski najjacih ljudi u HR,pazi vecina je na posteni nacin radila i zaradila a neko "ko je jamio jamio je" al treba i to znati [lol]

Rojs…. kmh mora da se šališ, pa zna se kak je on zaradil
Rajić … a pisalo je da je bio vrijedan kao mladić, ali da vozač skupi lovu za Dukat….

Druga je stvar sto su imali sreće.

Pa okreni se malo oko sebe, ljudi otvaraju firme, a da neznaju ni kaj im treba, ma nist, nist (zena mi rdi računovodstovo tak da svašta čujem, mislim ljudi neznaju osnovne stvari)
Interesantno, ali takvi obično uspiju.
Evo ja već dugo razmišljam o privatno biznisu, ali dok vidi kakvih sve sranja ima odustanem. Eto zato profesori rade još u školi, to je pitanje prioriteta.
Ljudi su otvarali firme devedesetih jer su ostali bez posla, nekome se posrečilo, nekom nije.
Neki kupili jeftino tvornice, dobili vrhunsku radnu snagu, jer onda si bio sretan ako si radio i na tome zaradili bogatstvo. nazalost takvi ni danas nakon 18 godina neznaju jedan dopis napisati….

[huh]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

E šta su fondovi napravili od ove naše burze, promijenili je, izmijenili je i nešto sasvim drugo snimili….!!!
Baš me zanima kako će se izvući iz ovog s.anja koje im nije trebalo, a koje su sami zakuhali…!!?? [lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nije mi ih uopće žao

Ma sad će fondovi uletiti i završit ćemo mi još u plusu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Govoriti o znanju i uspjehu na našoj burzi …..mislim da nema velike korelacije.Veliki imaju informacije (Luković…..) za ulazak ili izlazak.I naravno nikome ništa.U americi je zbog NIKE-a baka iz Omiša završila na sudu (povlaštene informacije).

A glede znanja bakica u vezi HT-a…..pa to je čisto znanje stečeno iskustvom.Neke od njih su živjele u 2 ili čak 3 države na ovom prostoru. One ne kuže dionice ali jako dobro znaju mentalitet NAŠIH ljudi.Ako može ,gdje god može i kad god može….prevariti će te! E to je jače znanje od TA …FI…itd.
Bar da sam vjerovao bakicama, a ne analitičarima kojekakvih fondova…banaka…i ostalih NAŠIH 🙂

– koje su ovo manipulacije…
(kao u jednoj pjesmi – v…)
– vrijeme je da netko dobije porciju…

Nije mi ih uopće žao

Dabogda imali pa nemali !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

…uh,al je bilo uzbudljivo danas…,sve je to jedna velika šarena laža…,što bi rekle bakice…,e kad ne bi imalo i posljedica….


Govoriti o znanju i uspjehu na našoj burzi …..mislim da nema velike korelacije.Veliki imaju informacije (Luković…..) za ulazak ili izlazak.I naravno nikome ništa.U americi je zbog NIKE-a baka iz Omiša završila na sudu (povlaštene informacije).

A glede znanja bakica u vezi HT-a…..pa to je čisto znanje stečeno iskustvom.Neke od njih su živjele u 2 ili čak 3 države na ovom prostoru. One ne kuže dionice ali jako dobro znaju mentalitet NAŠIH ljudi.Ako može ,gdje god može i kad god može….prevariti će te! E to je jače znanje od TA …FI…itd.
Bar da sam vjerovao bakicama, a ne analitičarima kojekakvih fondova…banaka…i ostalih NAŠIH 🙂

btw … zbog reebokovih

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

bok svima!
danas nisam bio na forumu…
e pa stvarno svasta sad vidim da se dogadja…

evo na igh nalog na prodaji 82 komada na 9000kn. [lol]
stvarno majstorski…
svaka cast! [thumbsup]
ako ovo nije manipuliranje cijenom onda ne znam kaj je…

pitanje kolegi koji je postavio taj nalog od 82 dionice:
koga VI pokusavate uplasiti?

samo dajte, silujte trziste, puno cete zaraditi…
[thumbsup] [lol]

Sve manje postova ovdje i sve veća letargija na burzi. Nema više ni onih napadaja panike i straha kao prije koji mjesec.

Je…thx 🙂

New Report

Close