Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




bolje mršav promet nego opća rasprodaja.

Biti će i toga uskoro samo malo strpljenja. 127 milja obvezničkog prometa. Valentine, kuda ide ta lova? Gledajući dionički promet od 20 milja nekako mi se čini da se baš ne vraća u dionice!!! [wink]
[/quote]
Jedno je sigurno da se novac priprema i mislim da će ga ulupati u dionice, možda se varam ali sve mi ide na to.
[/quote]

Misliš li da će uletiti na 3000 Crobexu, sa tim parama?’

thompson

Kako ja čujem, ode to van.

Ja mislim da je trenutno u nas veći diskont od od onoga vani.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Jedno je sigurno da se novac priprema i mislim da će ga ulupati u dionice, možda se varam ali sve mi ide na to.

Naravno, to i babe znaju, bolje kod nas nego vani, tamo je kriza, kod nas ništa novo, ali je lakše manipulirati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Opet fondovi jeftino kupuju od naivaca koji prodaju kao da su dionice dobili na poklon imajte malo strpljenja i sačekajte oporavak.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Kako to da je Crobex u tolikom minusu a sve dionice iz indexa su u plusu?


Kako to da je Crobex u tolikom minusu a sve dionice iz indexa su u plusu?

Namješena igra da naivci rasprodaju nedajte svoje dionice zabadava.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Kako to da je Crobex u tolikom minusu a sve dionice iz indexa su u plusu?

To je zavjera velikih da preplase male dionicare.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

…a sve u svrhu jeftinijeg dokupa.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Opet fondovi jeftino kupuju od naivaca koji prodaju kao da su dionice dobili na poklon imajte malo strpljenja i sačekajte oporavak.

Ljudi su uplašeni, jer oporavak i nije baš na vidiku.
Razumljivo.

Ht,Ina,Končar,Ledo,Igh,Ingra,Pbz….svi u plusu a index -1,20% !!!!!!!!!!!!!!!Kako ?
Tu netko mora pod hitno u zatvor i dobiti otkaz na Burzi.


Kako to da je Crobex u tolikom minusu a sve dionice iz indexa su u plusu?

to je samo privid, kolektivna hipnoza

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ht,Ina,Končar,Ledo,Igh,Ingra,Pbz….svi u plusu a index -1,20% !!!!!!!!!!!!!!!Kako ?
Tu netko mora pod hitno u zatvor i dobiti otkaz na Burzi.

računa se s obzirom na prosjek u petak

bit će bolje................

New Report

Close