Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da se čeka rast na malim prometima pa kad se nakupi prodaje onda
udaranje po bidu. Nadam se da sam u krivu !

navlačenje kupnje, ako sam dobro shvatio

[/quote]

da da navlačenje kupnje … krivo sam se odrazio!!


Danas je zadnji dan 2 Q i do sada nema uljepšavanja…..

A čemu uljepšavat,

to ti je ko kad gori kuća, a zalijevaš cvijeće

Crobex je upravo -0,95%
Uljepšavaju ga, ali za šta?


bolje mršav promet nego opća rasprodaja.

Biti će i toga uskoro samo malo strpljenja. 127 milja obvezničkog prometa. Valentine, kuda ide ta lova? Gledajući dionički promet od 20 milja nekako mi se čini da se baš ne vraća u dionice!!! [wink]

Oklijevaju, namjerno, ali će ući…ne žele raditi očito, a imaju vremena…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vidim da su danas obveznice pravi hit.
Da se ne očekuje nekakva dokapitalizacija RH?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

vidim da se ekpa pomalo igra zadavajući naloke na ini po lipicu razlike
zar im je stvarno tako dosadno ?

mi smo ipak zemlja slučaj



bolje mršav promet nego opća rasprodaja.

Biti će i toga uskoro samo malo strpljenja. 127 milja obvezničkog prometa. Valentine, kuda ide ta lova? Gledajući dionički promet od 20 milja nekako mi se čini da se baš ne vraća u dionice!!! [wink]
[/quote]

Ovo sa 127 mil. kuna institucionalnog u padu je jako loše.
Pogotovo kad se ne odražava na rast dionica.



bolje mršav promet nego opća rasprodaja.

Biti će i toga uskoro samo malo strpljenja. 127 milja obvezničkog prometa. Valentine, kuda ide ta lova? Gledajući dionički promet od 20 milja nekako mi se čini da se baš ne vraća u dionice!!! [wink]
[/quote]
Jedno je sigurno da se novac priprema i mislim da će ga ulupati u dionice, možda se varam ali sve mi ide na to.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




bolje mršav promet nego opća rasprodaja.

Biti će i toga uskoro samo malo strpljenja. 127 milja obvezničkog prometa. Valentine, kuda ide ta lova? Gledajući dionički promet od 20 milja nekako mi se čini da se baš ne vraća u dionice!!! [wink]
[/quote]
Jedno je sigurno da se novac priprema i mislim da će ga ulupati u dionice, možda se varam ali sve mi ide na to.
[/quote]

super!
sad moramo biti strpljivi…
i cekati.
gospodo, ja odo na more.
neda mi se vise cakati i buljiti u ekran.,,

ps. eh, da , dionice necu prodavati.

jedina dionica koja je stabilna na TK je INA-R-A


Jedno je sigurno da se novac priprema i mislim da će ga ulupati u dionice, možda se varam ali sve mi ide na to.

Kako ja čujem, ode to van. [undecid]

New Report

Close