Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Obveznice već preko 100 mil.!
Bit će zanimljivo ovih dana, ako ne ništa drugo…

Mogu li pitati, kako će to pomoći nama dioničarima?
Crobex -1,00%
[/quote]

Ovisno o tomu kamo će taj novac što izlazi iz obveznica. Ako je procjena da su dionice sada bolja prilika, onda će pomoći onima u dionicama…
Teško je govoriti napamet (bez više informacija), samo možemo raditi određene logičke kalkulacije i vidjeti koliko se uklapa u model koji sebi posložimo. Ako ne, opet se moraju mijenjati modeli… Uostalom kao i sve znanstvene teorije od nastanka svijeta do danas.

p.s. Ne znam kako gore predbacuješ Ivani7 da je prodala u petak pola portfelja, kad to u citiranom tekstu nigdje ne stoji? NHF, znam da ne spada na mene, samo mi nije jasno kako naprečac zaključuješ i još boldaš krive rečenice koje to ne potrvđuju…

ljudi di vi gledate te obveznice?

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!




Obveznice već preko 100 mil.!
Bit će zanimljivo ovih dana, ako ne ništa drugo…

Mogu li pitati, kako će to pomoći nama dioničarima?
Crobex -1,00%
[/quote]

Ovisno o tomu kamo će taj novac što izlazi iz obveznica. Ako je procjena da su dionice sada bolja prilika, onda će pomoći onima u dionicama…
Teško je govoriti napamet (bez više informacija), samo možemo raditi određene logičke kalkulacije i vidjeti koliko se uklapa u model koji sebi posložimo. Ako ne, opet se moraju mijenjati modeli… Uostalom kao i sve znanstvene teorije od nastanka svijeta do danas.
[/quote]

Šta ako fondovi prodaju obveznice da bi došli do casha kojima isplaćuju lude koji povlače novce?


Još jednom, zašto je Crobi – 1%. Tko ga toliko vuče dolje???

nemam pojma…
mali su prometi…
recimo – na IGH sa par dionica srusili cijenu na 9600…
ali vec sat vremena ne ide ispod toga..
netko se valjda gadno uplasio…
sve nalozi po 1 dionica…

volanbolan*

a nešto moraju prodati da bi isplatili ulagaće…samo postoji jedan problem…kaj se ti ulagaći neće vratiti na burzu jer su se jako opekli i idu negdje drugdje…

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

ni meni nije jasno kako ga raćunaju!!?

Danas primjećujem ogroman institucionalni promet (evo do sada preko 78m kn), o čemu se radi – da li netko nešto zna o tome ili je možda riječ o prodaji od strane braniteljskog fonda?

Trenurno je crobex u minusu točno onoliko koliko je nabildan zadnjih 5 min. trgovanja u petak

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


volanbolan*

a nešto moraju prodati da bi isplatili ulagaće…samo postoji jedan problem…kaj se ti ulagaći neće vratiti na burzu jer su se jako opekli i idu negdje drugdje…

cemu pisanje takvih postova iz dana u dan…
jedno te isto…
znamo kaj mislis vec odavno…
nema potrebe stalno jedno te isto ponavljati…
rekao si jedanput i to je dovoljno.


ljudi di vi gledate te obveznice?

Na ZTM-u pod institucionalni promet

@tigrus

Primjetih da ti isto postaš jedno te isto svaki dan, UP UP UP.
A razloga je 0 bodova.
Tako da se ne možeš buniti, ali situacija u svijetu nije baš na tvojoj strani.

Redovni promet 10.707.649,86

Ma ovo je super, al da je 10.01.01 h!… [bye]

Nije sve tako sivo.....

New Report

Close