Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ostali postovi su puni crnih predviđanja.Molio bih komentar na pozitivan crobex u petak, a ako je zaista tako crno vani, a i kod nas.Nekako mi se ne uklapa u trend.

– ovaj tren kod nas će biti siguran za danas ponedjeljak.
– ali poslije toga dolazi utorak, e to je već drugi dan i druga priča.
– imam nekako dojam kako se kod nas sada kratkoročno ulaže na par sati.
– a dugoročna ulaganja su već ona koja prežive 24sata ili jedan dan.
Pozdrav !



Ostali postovi su puni crnih predviđanja.Molio bih komentar na pozitivan crobex u petak, a ako je zaista tako crno vani, a i kod nas.Nekako mi se ne uklapa u trend.

– ovaj tren kod nas će biti siguran za danas ponedjeljak.
– ali poslije toga dolazi utorak, e to je već drugi dan i druga priča.
– imam nekako dojam kako se kod nas sada kratkoročno ulaže na par sati.
– a dugoročna ulaganja su već ona koja prežive 24sata ili jedan dan.
Pozdrav !

[/quote]
a poslije utorka dolazi srijeda, a kakva je tek to nova priča [lol]…

Selim u ameriku...

Da ja probam malo iskomentirati ovaj porast u petak koji je i mene iznenadio.

Po prometu (85+87=172 milje) se vidi da su neki fondovi ozbiljnije kupovali u petak, a većinu šopinga su napravili na nižim cijenovnim razinama u petak prije 13h.

Glad za dionicama je očita, pa im nije predstavljao problem kupiti određenu količinu i iznad zaključnih cijena od četvrtka. A moja prognoza je da će manageri i dalje čekati crne dane u americi i kupovati na velikim dubinama, znači bez značajnijeg dizanja crobija, barem do kraja ljeta.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Da ja probam malo iskomentirati ovaj porast u petak koji je i mene iznenadio.

Po prometu (85+87=172 milje) se vidi da su neki fondovi ozbiljnije kupovali u petak, a većinu šopinga su napravili na nižim cijenovnim razinama u petak prije 13h.

Glad za dionicama je očita, pa im nije predstavljao problem kupiti određenu količinu i iznad zaključnih cijena od četvrtka. A moja prognoza je da će manageri i dalje čekati crne dane u americi i kupovati na velikim dubinama, znači bez značajnijeg dizanja crobija, barem do kraja ljeta.

Pitanje je koliko su gladni manageri mirovinskih fondova na ovim razinama? To je pitanje.


Pitanje je koliko su gladni manageri mirovinskih fondova na ovim razinama? To je pitanje.

Gladni su kolega, to je očito, čim su spremni bez problema ići do 3700, ali prodavatelja ima relativno malo – osim u slučaju panike kao u petak.

Meni je žao što zbog ovih mojih u Prvoj generaciji ne mogu zadavati naloge van radnog vremena, tako da se nisam stigao na vrijeme postaviti nisko na kupnji. Dok mi je nalog prošao, otišla rasprodaja, a kasnije nisam htio dati više.

Mislim da se vidi svjetlo na kraju tunela.
[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Evropa startala zeleno…

eu otvara u zelenom

http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/nogomet/reprezentacija/3116231/index.do

Evo razloga za rast u narednim danima.
Heheh
Bravo

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Danas će međedi u brlog i to brzo, kad će van….to nitko ne zna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas će biti bull trap, jer je kupnja postavljena visoko.
Očekujemo hlađenje u kasnijim satima trgovanja.


@tomato1

Europa ulezi u crveno. Mislim da ćemo slični scenario imati mi.
Vidjet ćemo.

Vjerovali ilil ne, kupnja se jako smanjila za razliku od petka.
Prodaja je ostala ista ili se pojačala.

Teško da će biti ikakvih zamka.
Idemo prema dole, vrlo polagano sa malih i slabim prometom.
Pa nisu ljudi baš tak bedasti da se navuku bez veze.

Svi će biti oprezniji jer su mnogi izgubili više ili manje.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Čini mi sa ,gledajući naloge, da nastavljamo gdije smo u četvrtak stali, jedino ako nam fondovi ne daju mali vjetra u leđa!


eu otvara u zelenom

Da… samo otvara

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close