Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki će prodati KODT i eto obrane od inflacije!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ostavite se ivane i razmišljajte od kuda ćete namaći još 7 posto da budete na nuli.

tebe ću unajmit za tih 7 % da me savjetuješ kako da budem na 0.00
[pray]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Čitajući postove čini mi se da ste se malo previše fokusirali na Ivanu7.

Ostali postovi su puni crnih predviđanja.Molio bih komentar na pozitivan crobex u petak, a ako je zaista tako crno vani, a i kod nas.Nekako mi se ne uklapa u trend.

A glede fondova -općenito- malo mi je teško povjeriti im više love.Dosta glumaca tamo radi koji su savladali gradivo.Osobni utisak !


Ostavite se ivane i razmišljajte od kuda ćete namaći još 7 posto da budete na nuli.

tebe ću unajmit za tih 7 % da me savjetuješ kako da budem na 0.00
[pray]
[/quote]

"Više od polovice Hrvata uvelo mjere štednje"

"Više od polovice građana, njih 57,3 posto, već je počelo štedjeti zbog stalnog rasta cijena goriva i hrane te najavljenog poskupljenja električne energije, a njih nešto više od 20 posto planira uskoro stegnuti remen . Istraživanje provedeno od 12. lipnja do 19. lipnja u suradnji tportala i agencije Hendal pokazuje da je inflacija natjerala građane da promijene svoje potrošačke navike i uvedu mjere štednje, osobito kad se radi o energentima poput goriva i električne energije."

Evo febo i ti možeš početi stezati remen.
Samo pazi da ne poplaviš jer bi ti sigurno htio odmah u plus

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


ivana mozete li mi reci svoje prezime,jer ja sam isto u top 10 na par jacih dionica i poznajem jaako puno velikih investitora,pa ako nije tajna…mozda vas znam….mozda vas upoznam….pa vecera i tak dalje…. [smiley]

– najnažnija stvar na ovome forumu, zakon.
– već je tu na ovome forumu bilo situacija odavanja identiteta.

– promislite i sami u kojemu svijetu živimo,
– zar mislite kako su svi dobronamjerni ?????
– pogledajte koliko kod nas ima kriminala i razbojsava.

– ja ipak želim anonimnost.
– ja želim normalan život kao i svi drugi.
– ja ne želim živjeti u strahu.

– mislim kako Vam je svima jako važna anonimnost.
– ovaj forum je ipak svima dostupan.
– a puno nas radi s velikom lovom.

– i zato pamet u glavu,
– anonimnost je potrebna meni, ali isto i Vama.
– zato se nemojmo tu glupirati.

– a kada vidite kako netko piše i što piše,
– kroz jedan duži period možete se uvjeriti kako je zbilja i dobar investitor,
– pa se neko vrijeme anonimno dopisujete,
– e tek onda može tel. i upznavanje.

– puno dobrih ljudi sam upoznala s ovoga foruma.
– zbog toga tu i pišem.
Pozdrav !

@savarakatinis

Evo febo i ti možeš početi stezati remen.
Samo pazi da ne poplaviš jer bi ti sigurno htio odmah u plus

[/quote]

Ja sam već stegao remen. ne pijem, jedem samo kruh i paštetu i sve što ostane ulažem u dionice…
nisam čak niti bio u Austriji na Europskom prvenstvu, na skijanje ionako nikad ne idem, a ove godine ne idem niti na ljetovanje…prema tome bit će municije za ulaganje [tongue]

P.S.
ovu duju ti nisam ja uvaljao

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ja sam ti uvaljao 1%, jer se ismijavaš sirotinji koju će najteže pogoditi ta poskupljenja, inaće mi se ne da ocjenjivat. Aj ti ententinis uplati nešto u dobrotvorne svrhe za kaznu.


Ja sam ti uvaljao 1%, jer se ismijavaš sirotinji koju će najteže pogoditi ta poskupljenja, inaće mi se ne da ocjenjivat. Aj ti ententinis uplati nešto u dobrotvorne svrhe za kaznu.

Jedinica od vas kolega mi je dovoljna kazna

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

hehe posjetit će te Superhik [cool]

TK je rizično, ali zanimljivo mi je ipak ovo istresanje loših vijesti, nakon što je ekipa iz OPEC-a sustavno objašnjavala da nema tržišnog razloga za ovakvo poskupljenje nafte, a GS, JPM, MS do grla u nafti . Možda ipak mi hrvati uspijemo zadržat naše plitko tržište na prihvatljivoj razini. A i prodaja INE je varijabla u jednadžbi.


Ivana, u tim dionicama u kojima si u TOP 10, neka ti sa srecom…

– nema sreće kod ulaganja, ipak je potrebno znanje.
– moja najveća ulaganja i dalje su ina, ht, adrs cca 40% uloga.
– ostalo u još cca 25 dionica, u većini samo simbolično, a u nekim malim i u top10.
– trenutno sam bez keša, te ću sutra sigurno i nešto malo prodavati,
– što ? još nemam pojma.
Pozdrav !

sutra opet uživancija i tek poslije 22.00 sati pali laptop sve pogledati pročitati
u međuvremenu sve vas pozdravljam voda je oko 24 stupnja klinci su sretni sretan ja sretna žena ma svi sretni i zadovoljni poslao bi ja Vama i koju sliku ali neznam a more prekrasno
pozdrav od maminepare
p-s i mama sretna sa sinom i badelom

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


– trenutno sam bez keša, te ću sutra sigurno i nešto malo prodavati,
što ? još nemam pojma.
Pozdrav !

tako je kolegice, najvažnije je imat dobar plan i disciplinirano ga se držat.

New Report

Close