Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet navlakuša.

sanja

promet je vec sada blizu 40 milja…
oce to bit nekaj ili?

Idemo gore čim ovi cionisti odustanu od opcija,roba (nafta, zlato) i vrate se nazad u dionice.
Mislim da smo od 9 mjeseca ponovno jako prema gori.
POZDRAV

Imam fantomske dionice


Danas se najbolje pokazalo kako na tržištu "nema" keša, čim su dionice malo jače potonule, skoro svi smo navalili kupovati i u manje od 2 sata trgovanja ostvaren je promet za kakav je zadnjih dana trebao cijeli trgovinski dan. Crobex je bio preko -2%, a sad je na -1,4% a i dalje se smanjuje. Stvarno čudno kako ovce uvijek bivaju ošišane na iste fore.

Slažem se u potpunosti.Keša ima i to posebno kod mirovinaca ali oni cijede tržište i nastojati će iz suhe drenovine iscijediti još kap.Dok im uplašeni to dozvole-naravno.To što dugoročno destabiliziraju burzu nije njihov problem.Vjeruju da će tjedan dana zelenog crobexa to poništiti i da će ovčice zaboraviti lekciju.Na žalost do sada je tako i bilo.malo zelenila i memorija se izbriše.:-)

joj, koja dionica nije pala danas???
Ah da, od onog lopova ATGR…

Nije da imam samo ATGR ali imam dosta pa je lijepo vidjeti da uvijek imas nesto sto ti ne pada..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


joj, koja dionica nije pala danas???
Ah da, od onog lopova ATGR…

Nije da imam samo ATGR ali imam dosta pa je lijepo vidjeti da uvijek imas nesto sto ti ne pada..

ia za sada uvijek imam nešto što mi ne pada,a za tebe ne znam
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

dajte napravite transakciju na ATGR.
Trenutno 666 dionica proslo.

Damn, nemam casha a prodat necu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Priblizava se podne- tri su mogucnosti: 1. Stabilizacija
2. Odbijanac
3. Drugi val
Navijam za br.2 ali nema naznaka.

Jezus, kako mudro…. A imal četvrta opcija? Objava da su ovo daanas bili samo manevri?


joj, koja dionica nije pala danas???
Ah da, od onog lopova ATGR…

Nije da imam samo ATGR ali imam dosta pa je lijepo vidjeti da uvijek imas nesto sto ti ne pada..

INDG?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ima li tko spreman roknut Belje po kupnji? Ajmo!!!

Kupnja – BLJE-R-A
35 210,00
100 209,00
10 208,01
98 208,00
50 205,50

Prodaja – BLJE-R-A
18 216,00
18 217,00
20 218,88
130 219,99
381 220,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Danas se najbolje pokazalo kako na tržištu "nema" keša, čim su dionice malo jače potonule, skoro svi smo navalili kupovati i u manje od 2 sata trgovanja ostvaren je promet za kakav je zadnjih dana trebao cijeli trgovinski dan. Crobex je bio preko -2%, a sad je na -1,4% a i dalje se smanjuje. Stvarno čudno kako ovce uvijek bivaju ošišane na iste fore.

Slažem se u potpunosti.Keša ima i to posebno kod mirovinaca ali oni cijede tržište i nastojati će iz suhe drenovine iscijediti još kap.Dok im uplašeni to dozvole-naravno.To što dugoročno destabiliziraju burzu nije njihov problem.Vjeruju da će tjedan dana zelenog crobexa to poništiti i da će ovčice zaboraviti lekciju.Na žalost do sada je tako i bilo.malo zelenila i memorija se izbriše.:-)

[/quote]

Mirovinci krenuli u akciju, skida se prodaja !evo crobexa na samo -0,35%. [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Cini se da idemo u plus…
Ovo sta ja pratim kupnje se skulja sve vise…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close