Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je Fudurić u onom velikom intervjuu gdje su prominenti analitičari govorili o očekivanjima u 2008., rekao da je realno očekivati Crobex na 4.200 do kraja godine.

Volio bih da je u pravu. 🙂


O draga Ivančica.
Kupili jučer viro i danas čete ga po nižim cijenama prodati, i onda ćete pričati kako smo ja i baron i ivek i ini malo mutavi?.
Pa gdje je vaša zarada?
Zaista čudno.

– niste Vi mutavi, daleko se čuje Vaš glas, ali pretežno dosta glupo zborite.
– jedino što Vam preostaje to je dijeljenje jedinica.

– ali evo i objašnjenje za nepismene što se tiče ulaganja u dionice.
– jučer kupila viro cca 932kn,
– jutros je bio nalog na kupnji 980kn,
– ali sve se je zatvorilo po 954kn.
– moja transakcija nažalost nije prošla, da je prošla zaradila bi za cipelice.
– sada je cijena vira cca 900kn, ali probajte ga kupiti po toj cijeni.

– bilo je i telefona po 268kn, ali već je prošla baba s kolačima.

– a ja sam sretna i radosna, prošle mi sve jeftine kupnje.
– drugi krug kupnje mi ide oko podne, ali još imam malo novaca.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa koliko dana već indeks (lažni) pada, 15, 20?

Pa to će biti odbijanac u zeleno, da trava sa stadiona će biti blijeda naspram ovog zelenog.

Sjetite se zadnjeg odbijanca, indeks je narastao 20%, ovaj put će biti još bolje….samo treba čekati…a to je najteže.. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mislim da je Fudurić u onom velikom intervjuu gdje su prominenti analitičari govorili o očekivanjima u 2008., rekao da je realno očekivati Crobex na 4.200 do kraja godine.

Volio bih da je u pravu. 🙂

Gdje je taj intervju, da vidim kojim mastima je Fudo premazan?

U današnjoj rasprodaji netko je od svih dionica baš kupio 33 kom FNVC po asku
Svaka čast


Ovaj od 264.95 je još smješniji ,dok je ovakvih na burzi bolje za nas

Kakva jadna duša činimi se da bi za 100kn ……. stidi se na tuđoj nevolji ti gradiš svoj uspjeh ,nemoj me brisat kad nisi brisao ove sto tako pišu hvala

Castro, 27.06.2008. u 11:23
Sjetite se zadnjeg odbijanca, indeks je narastao 20%, ovaj put će biti još bolje….samo treba čekati…a to je najteže..
Castro, 27.06.2008. u 11:23

I ja sam takvog misljenja. Samo trebam cekat, najgori dio.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



Pa koliko dana već indeks (lažni) pada, 15, 20?

Pa to će biti odbijanac u zeleno, da trava sa stadiona će biti blijeda naspram ovog zelenog.

Sjetite se zadnjeg odbijanca, indeks je narastao 20%, ovaj put će biti još bolje….samo treba čekati…a to je najteže.. [thumbsup]
[/quote]
Onda su bile druge okolnosti, margini i gašenje onog fonda(zaboravio sam kojeg) srokali su TK za par dana, praktički i pad i rast su se odigrali u 15 dana!
Sada je kriza globalna, svi osluškujemo EU i SAD te pratimo cijenu nafte i nema nam oporavka dok se oni ne stabiliziraju, možda tek koji izlet isprovociran trejderima.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Priblizava se podne- tri su mogucnosti: 1. Stabilizacija
2. Odbijanac
3. Drugi val
Navijam za br.2 ali nema naznaka.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Glodalica riknula

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Pa koliko dana već indeks (lažni) pada, 15, 20?

Pa to će biti odbijanac u zeleno, da trava sa stadiona će biti blijeda naspram ovog zelenog.

Sjetite se zadnjeg odbijanca, indeks je narastao 20%, ovaj put će biti još bolje….samo treba čekati…a to je najteže.. [thumbsup]
[/quote]

misliš čekati još 15,20,ali čega minuta dana ili možda ……
ja mislim da je to još mnogo daleko od rasta
mislim da ćemo tokom dana ponovo potonit
evropa opet ode u minus tako da nemamo podloge za rast
doduše, je da ima jeftinih dionica ali bit će toga i jeftinije
očekujem sada bar par jedinica od zajednice

Pozdrav

bit će bolje................

Danas se najbolje pokazalo kako na tržištu "nema" keša, čim su dionice malo jače potonule, skoro svi smo navalili kupovati i u manje od 2 sata trgovanja ostvaren je promet za kakav je zadnjih dana trebao cijeli trgovinski dan. Crobex je bio preko -2%, a sad je na -1,4% a i dalje se smanjuje. Stvarno čudno kako ovce uvijek bivaju ošišane na iste fore.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close