Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesmo li jučer dotaknuli dno?
Već su dionice postale jeftine.
Muči nas još likvidnost.


Očekujem,da će danas svi veliki ulagaći pripomoći jutarnjem padu kako bi kasnije mogli dokupljivati
jeftino.Ja bi barem tako napravio.Bacio bi petarde da zaplašim stado.

Mali prometi na kojima se odigrao ovaj veliki pad crobexa sugeriraju upravo suprotno: veliki stoje sa strane i puštaju male da sami ruše cijene dionica koje onda veći igrači polako i jeftino kupuju. U neko bacanje petardi ne vjerujem, nedavno smo imali pad crobexa na 3200, pucanje margina, krahove itd. Onaj tko je to preživio i ostao i dalje na burzi, sada mu je svejedno hoće li netko polupati cijene prema dolje ili ne jer zna da će uskoro opet uslijediti oporavak. Puno je dobrih vijesti na koje tržište kod nas uopće nije reagiralo, a s druge strane sve loše vijesti već su višestruko uračunate u ove padove. Tko nije prodavao nedavno s crobexom na 4000, neće ni sada na 3500, osim ako mu je neka prijeka sila. Zato i jesu ovi mali prometi već duže vrijeme. Svi čekamo i dočekat ćemo ubrzo oporavak crobexa.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Neke dionice su još napuhane ,ali za HT sam uvjeren da je debelo podcijenjen.

[thumbsup]
Slažem se.
HT je dobra investicija sve dok je ispod 290.
A ovo ostalo…hmm…treba još čekati.
Pogotovo tipa igh, ingra i ine koje su rasle ko lude i koje su napuhane nešto kao nafta.

p.s. a kaj se tiće dna…hmm mislim da će investitori u svijetu pa tako i kod nas jedva čekati da današnji dan završi i da dođe vikend da se udahne malo zraka.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Komsije Slovenci opet na otvaranju crveni
Neka nam je bog na pomoci

veliki nalog na prodaji ht na 270kn.


veliki nalog na prodaji ht na 270kn.

Koliko dugo ce ostati?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


veliki nalog na prodaji ht na 270kn.

otkad je 700 komada veliki nalog za ht?? [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

A vidi rodje na VIRU na kupnji!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


veliki nalog na prodaji ht na 270kn.

Povući će se on još do početka trgovanja, a ako i ne tko ih više hebe.

Ovaj od 264.95 je još smješniji ,dok je ovakvih na burzi bolje za nas

Krenulo gadno. A vidim povećala se i likvidnost, naravno, uz veći minus. trenutno – 1,84%

A sada sport i glazba

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close