Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bojim se drugovi da nam sutra prijeti katastrofa veća od 14.04. i blokade kojih dugo nije bilo[undecid] ja ne znam, u minusu sam već gadnom, sutra se uopće bojim paliti monitor

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ljudi moji tko preživi ovu krizu, moči če pričat svojim unucima kakav je maher za ulaganje…..


Ljudi moji tko preživi ovu krizu, moči če pričat svojim unucima kakav je maher za ulaganje…..

bolje bi mi bilo da pocnem za pocetak raditi decu nego sto prozivljavam ovu krizu


bojim se drugovi da nam sutra prijeti katastrofa veća od 14.04. i blokade kojih dugo nije bilo[undecid] ja ne znam, u minusu sam već gadnom, sutra se uopće bojim paliti monitor

dragi Rekvijem ja sam Vam u takvome minusu da ste se u pravi cas pojavili
pofuk


bojim se drugovi da nam sutra prijeti katastrofa veća od 14.04. i blokade kojih dugo nije bilo[undecid] ja ne znam, u minusu sam već gadnom, sutra se uopće bojim paliti monitor

Pa to bi bila i najbolja solucija, jer onda sigurno slijedi odbijanac na gore. Ako bi se veća rasprodaja dogodila odmah na početku otvaranja burze, odbijanac bi znao uslijediti već za dva do tri sata. Odbijanac se može dogoditi samo ako se prethodno dogodi panična rasprodaja. Bez veće rasprodaje nema ni odbijanca.


Ljudi moji tko preživi ovu krizu, moči če pričat svojim unucima kakav je maher za ulaganje…..

Krize dođu, ali i prođu i uvijek ih izazove čovjek sam i to najvećim dijelom namjerno, jer se tada stvaraju prilike za velike zarade u kratkom vremenu.


Kolega,ako VAM JE TO PROBLEM,I SAMO ZBOG TOGA NEĆE RASTI I BITI ODBIJANAC,dužan sam prijaviti o sljedečem
JA SAM VELIKI I NISAM NA MORU, TU SAM i čitam visokoumne analize [lol]


Prvo, mi se ovdje ne deremo, ali to niste primjetili zato sto ste Veliki,drugo pak zasto citate nase visokoumne analize ako ih ne trebate, ipak ste Veliki? I trece, a zasto niste na moru, ako ste pravi Veliki?
[lol]
[/quote]

Bravo Zbiro.


Nevjerovatno kako kad tržište roni Vi uvijek uspjevate zaraditi 20%, a vječno ste u minusu 5-10% iako sve pada 50% u par mjeseci. Odlični ste. Evo, ja imam IGH, Podr, Tisk i HT i portfelj mi se smanjuje…

– nevjerovatno je i to kako sam mjesecima bila prva bez ozbiljne konkurencije na temi TOP10.
– ali u stvarnom portfelju,
– radim trgujem, aktivna sam na tržištu,
– ali za to je ipak potrebno veliko znanje.

– evo na primjer Vaš portfelj,
– pa što ćete tu zaraditi,
– IGH, nađite i pročitajte kada sam ja pisala kako je to skupo, tada je trebalo prodati,
– PODR, zbilja nemam pojma što će Vam ta luzerska dionica,
– TISK, pa pogledajte samo koliki su tu moji nalozi na prodaji,
– HT, tu Vam isto nema neke velike zatrade, to je za mene više kao novac u banci s dobrom kta, zbog toga ga i držim, ali sutra će se i to prodavati kako bi se lovile dobre prilike.
Pozdrav !



Nevjerovatno kako kad tržište roni Vi uvijek uspjevate zaraditi 20%, a vječno ste u minusu 5-10% iako sve pada 50% u par mjeseci. Odlični ste. Evo, ja imam IGH, Podr, Tisk i HT i portfelj mi se smanjuje…

– nevjerovatno je i to kako sam mjesecima bila prva bez ozbiljne konkurencije na temi TOP10.
– ali u stvarnom portfelju,
– radim trgujem, aktivna sam na tržištu,
– ali za to je ipak potrebno veliko znanje.

– evo na primjer Vaš portfelj,
– pa što ćete tu zaraditi,
– IGH, nađite i pročitajte kada sam ja pisala kako je to skupo, tada je trebalo prodati,
– PODR, zbilja nemam pojma što će Vam ta luzerska dionica,
– TISK, pa pogledajte samo koliki su tu moji nalozi na prodaji,
– HT, tu Vam isto nema neke velike zatrade, to je za mene više kao novac u banci s dobrom kta, zbog toga ga i držim, ali sutra će se i to prodavati kako bi se lovile dobre prilike.
Pozdrav !
[/quote]
hm,da li smem da pitam imate li Vi kakav ubrzan kurs za pravljenje para za nas neuspjesne i ocajne???
unaprijed hvala
pofuk

Evo jedan link za administratore. Mislim da ljudima stvarno ide na živce ovo silno moderiranje, zabrane pisanja, micanje postova….. Pročitajte i razmislite……

http://feeds.feedburner.com/webasticno

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


Take a look…..
Vaš link

Ako Crobex i dionice u portfeljima fondova odu oš 10-15% dolje, 5 fondova bi moglo prekoračiti 40% minusa u 2008. Većina bi bila preko 30% u minusu u 2008.
Realnost je drugačija.

Pa da i šta? Ako su mogli dvije godine zaredom imati 60% u plusu, onda mogu imati i jednu godinu 40% u minusu.

Mislim, jako je to ružno vidit, i ja priželjkujem sasvim drugačiji ishod do kraja godine (manji minus ili čak manji plus!), ali ako se i dogodi nije kraj svijeta.

Evo ti jedan kontra primjer koliko su naši fondovi još jaki (jer sve je u brojkama, samo je pitanje prezentacije, jel tako?). Aureus Equity je startao prije cca 2,5 godina sa 100 bodova i danas je na 200. Znači 100% prinos u navedenom periodu. Zar je to tako jako loše?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Wall Street Sold Auction-Rate Debt, Warned Issuers

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601109&sid=asFtEXX2bihk&refer=home

U.S. Stocks Tumble, Sending Dow to Worst June Since Depression

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aT.gUZndgG7k&refer=home

Bank of America to Cut 7,500 Jobs on Countrywide Deal

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=a5A2wKEQ2sOA&refer=home

Oil Surges Above $140 to Record as Libya Warns of Output Cut

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=amrSqK7UCH3c&refer=home

New Report

Close