Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko ima glupih i jadnih drukera na ovom forumu….fuj.
Pa kaj se veselite toliko ovom padu? Joj da mi je samo neke upoznati….
Da ima imalo poštenih ljudiu mirovinskom fondu znali bi da su prešli sve granice i da bi trebali stati u obranu cijena.Jer ovo što rade je samo radio Tuđman.Samo za odabranih 100 obitelji a vi se svi jebite.Ali naletiti će i oni uskoro na……

Boli mirovince ona stvar: em ne barataju svojim novcima, em su dugoprugasi.


.Ali naletiti će i oni uskoro na……

Naletilić je u Hagu…bojim se da ove o kojima pričaš neće zadesiti ista sudbina
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Na kolko bi bio crobi da je INA na 2300 kn?

3.462,83

[/quote]
ma ok,
ali KOLIKO JE CROBI AKO INA BUDE,kao prije par tjedana, na 2080, odnosno, KOLIKO JE BIO TADA U ODNOSU NA inu, ili koliko će biti ina ako špekulacije oko preuzimanju ina odu u vjetar pa nitko ti ne spomene do rujna, ja pretpostavljam gdje će biti ina ali gdje ste VI tada.. e to je bitka svih bitaka…. [bye]


Još nije nastala panika

nece niti biti panike, nema tko panicariti.
ti koji panicare su vec odavno izgorili.
sad je samo pitanje kada je najbolje vrijeme za uci.

cinjenica je da trpaju velike naloge na prodaji, to ne rade mali…
ona obrana na IGH od 100 kom izmedu 9650 i 9700 je sprzena.
trenutna situacija na IGH je da ima 100 kom na prodaji i 30 na kupnji u top 10.
dakle, veliki vrse pritisak na prodaji.

a nek se hebu, ovaj sitnis s cim spekuliram sam prodao sa malim gubicima jer sam nisko i usao, a kad krene trend gore ja se ukrcavam.
nadam se sutra na 3550.


Promt je 41 mil kuna, a to je još mršavo za bilo kakav preokret.
1/3 prometa čine INA i HT.
Po meni kad krene rasprodaja u blokadu na najžilavijima poput ATPL, tad je dno.
Evo nam INGR-e za kikiriki. 16/202 kom k/p

Pa odbijanac bi se znao dogoditi već sutra nakon početne rasprodaje, sat ili dva nakon otvaranja. Jedino me brine što je dosta većih igrača spojilo praznik s vikendom.

Zašto se INA ovako danas dobro držala. Skoro 7 mil. KN prometa uz porast cijene? Jeli netko zna da li se očekuje nešto veliko ili je slučajnost?

@tigrus

Melem je kad mali paničare, ali kad krenu fond manageri paničariti, tad će tek biti sra..
Pogledaj kraj na INGR-i. Očito nasilno spuštanje od strane fondova.

na prvoj korekciji nisam izaso osto sam u dionicama i malo sam nadokupijo pri dnu i izaso sam skroz kad je crobex bijo na 3800 znam da sam mogo i na 4100 ali ali vazda nam je u glavi ma neka mozda i tako sad sam u kesu i nista jos nisam kupijo vjerovatno cu brzo uc kroz koji dan mada mi se situacija na TK nimalo ne svidja znam da ce ovo ljeto biti valova ko u prici ali hebiga treba ostat na valovima i surfat jer samo jedan pogresan korak i eto te ispod vode. Živili i puno srece [proud]

Evo da se podsjetimo gdje smo.
Još optimista ima dosta, s obzirom na mali pad nekih dionica. Kraj se još ne nazire.

treba ostat na valovima i surfat jer samo jedan pogresan korak i eto te ispod vode.proud]

Zato za svaki slučaj ponesi bocu s kisikom da možeš i pod vodom disat. 🙂


Evo nam INGR-e za kikiriki. 16/202 kom k/p

…a ne…još uvijek vrijedi barem 2 kikirikija…pričekaj još malo…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Evo da se podsjetimo gdje smo.
Još optimista ima dosta, s obzirom na mali pad nekih dionica. Kraj se još ne nazire.

a ja bas i nisam prestrasen, ja sam ih odhebao po kratkom postupku.
sad mi je svejedno kud ce.
prodao sam jer sam takvu odluku doneo isto kada sam donosio odluku o kupnji.
nema veze s emocijama…
nikakve veze.

New Report

Close