Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo kakva nam je burza.

– prije jedan sat sam postavila i zadnji nalog na cca desetak dionica,
– istina je i to kako jako jeftino kupujem,
– ali moje kupnje su barem kad sam ih postavljala bile i najpovoljnije.
– ali niti jedna do sada nije realizirana.

– ajmo drukeri, pa Vi znate i puno bolje raditi svoj posao.
– i nemojte mi zaboraviti podjeliti jedinice.

– I love this game.
Pozdrav !



Komentari trgovanja.
– danas sam puno prodala jedne dionice, nema smisla tu napisati i koje, pogotovo u ovim vremenima,
– ja sam zadovoljna, na njoj digla 20% zarade.
– sada sam se postavila na jeftinu kupnju na desetak dionica,
– možda nešto i uleti,

Nevjerovatno kako kad tržište roni Vi uvijek uspjevate zaraditi 20%, a vječno ste u minusu 5-10% iako sve pada 50% u par mjeseci. Odlični ste. Evo, ja imam IGH, Podr, Tisk i HT i portfelj mi se smanjuje svakodnevno zadnjih mjesec dana kao pulover poslije pranja na 90°. Stvarno ste zanimljivi, pišete protiv drukera ovdje, a zapravo u ovom postu se osjeti krajnji egoizam i naslađivanje. Umjetno ili stvarno, mislim da većina kolega zna odgovor. Poštovanje, lijep pozdrav!
[/quote]
Jedna stotica od mene za živu istinu.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Evo kakva nam je burza.

ali moje kupnje su barem kad sam ih postavljala bile i najpovoljnije.
– ali niti jedna do sada nije realizirana.

– ajmo drukeri, pa Vi znate i puno bolje raditi svoj posao.
– i nemojte mi zaboraviti podjeliti jedinice.

– I love this game.
Pozdrav !

nisam shvatio………………
za koga su bile najpovoljnije??………….za tebe ili za prodavače
[rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Evo kakva nam je burza.

– prije jedan sat sam postavila i zadnji nalog na cca desetak dionica,
– istina je i to kako jako jeftino kupujem,
– ali moje kupnje su barem kad sam ih postavljala bile i najpovoljnije.
– ali niti jedna do sada nije realizirana.

– ajmo drukeri, pa Vi znate i puno bolje raditi svoj posao.
– i nemojte mi zaboraviti podjeliti jedinice.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana,draga moja, a da ti posjetis mjesto gdje ce te osoba koja je za to placena razumijeti?
I onda dodes i pises o temi na kojoj jesi? Nije cijeli svijet protiv tebe, duso, ali nekima i zapne za oko tvoja konzistentnost. iskreno da s ekipom iz PBZ investa provodim po 10 sati dnevno.. i da samo razmisljam o teoretskom upravljanju imovinom (jer jos nemam ovlasti za ista drugo), tvoje ponasanje, komentari i "veliko trgovanje" mi ipak ne bi bila svakodnevica.
Vec ovo sto je sad, a to je mirovanje i trgovanje nakon analize, a ne jedan dan kupila sam sve sto se moglo kupiti 100% sam u dionicama, drugi dan sve sam rasprodala jer se samo gubi i slicno. Drago mi je sto postoje ljudi koji to primjecuju.
Nego, daj nam koliko mozes iskreno prenesi, sto ste smislili na janjetini ti i tvoja ekipica za nas iduci tjedan? Jesu im sjeli bonusici? Da li su tebi kao maherici sjeli?
Kada ces krenut pljuvat po kvaliteti mog posta… skompiliraj svoje na jedno mjesto i kriticki sagledaj svoje pisanje… pusa, draga!

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.


Pa kolegice,
pa pričali ste prije 10-tak dana da smo baron i ja ludi i da je oporavak tu.
I sada nakon xx% pada vi prodajete?

Mogli bi napisati neku knjigu, a manje filozofirati.

Pa kaj se nemrete odlučiti, dali idemo gore ili dole?
Prvo pričate up p up, a sada ste najedamput toliko u cashu da ste na na kupnji na desetak dionica? A prošli tjedan ste bili 100% u dionicama.
Nadasve čudno.

hmm…nekako se to ne slaže kaj vi pričate, ali oke to je vaša stvar

Za sve nevjerne Tome.

– za Vas i Barona nikada nisam pisala da ste ludi, možda malo manje pametni.
– ali neke stvari treba i znati raditi.
– ja trenutno ne znam hoćemo li gore ili dolje.
– ali poznajem što je to povoljna i jeftina kupnja.
– na dionici možete zaraditi samo onda kada ste ju jeftino kupili.

– točno je i to kako sam bila 100% u dionicama.
– danas sam prodala puno INE, ali ju još imam jako puno.
– u ovoj korekciji pa skoro mi portfelj nije pao, zahvaljujući INI, HT i nelikvidnim.
– neke stvari ipak treba znati raditi.

– sada kupujem one dionice koje kad sam pisala kako ih prodajem lijepo ste mi djelili jedinice jer još će to ići gore,
– to je možda i išlo mrvicu gore,
– ali sada je išlo i jako puno dolje.
– e sada ih ja kupujem.
– a nažalodst Vama ću ih prodavati, možda već sutra.

– i nađite jedan post gdje sam lagala ili drukala,
– i ne zahebavajte me više s tim,
– jer jednostavno to nije moj stil.

– I love this game.
Pozdrav !

Bez obzira na sve, uvijek su bila teška vremena, samo kada se gleda prošlost pa ispada da je bilo sjajno. I 2004, 2005, 2006 godine se pričali i po forumima i po medijima kako je tržište skupo, recesija u Americi itd.

Za investitora je najbolje pratiti pokazatelje te perspektivu za svako društvo ponaosob i tako donositi zaključke, vjerujte, nije neka razlika ni onda ni sada iako se čini da je onda bilo super, ali nije, bilo je teško i mukotrpno kao i sada. Zarađivalo se istina, ali svatko tko vam priča kako je zaradio samo tako ili laže ili je imao info ili je imao puno manji prinos od onoga koji je 24 sata sjedio pred računalom i tražio povoljne prilike.

Uvijek je bilo onih kojima je bio cilj na bilo koji način srušiti tržište, unijeti paniku. Svaka kriza vam je kao ratno stanje, narod se mora držati u panici kako bi se veliki dobro najeli, sjetite se rata ne tako davnog, držeći nas u panici mnogi su se obogatili, kako domaći tako i stranci. Poslije odjednom izranjaju Todorići, Rajići, Miškovići, Srbin ljubi Hrvata, Hrvat Srbina i to upravo oni koji su koristili najjaču retoriku sijući mržnju među ljudima medijski, da bi na kraju zagrljeni sjedili pušili cigare, grlili se i brojali milijarde….razmislite malo…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Europa u plamenu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

nje mi bas jasno sta glume ovi nasi, umjesto da su rasprodali sve vani kad je dax bio na 7700 i dow iznad 12 000 i sad grcevito brane nase trziste na 3400-3500 oni novce u vjetar bacaju sa pumpanjem gore i oponasanjem svjetskih trendova prema dole.. kad rulja skuzi sta im rade evo crobex na 1000 samo tako..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Puko je i Ht,totalna rasprodaja danas

koji kupnja na IGHu…
100 komada u rasponu 9650 i 9700!
[thumbsup]

ubrzava minus, moglo bi uskoro dno


ubrzava minus, moglo bi uskoro dno

Ajde više raspadni se…ovo se zove teroriziranje, al znaš kaj dok je meni KODT iznad 6000 meni je ok, sve drugo i nije toliko važno [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close