Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Potpisan Ugovor o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja s Marokom

Ugovor o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja i sprječavanju izbjegavanja plaćanja poreza na dohodak između Republike Hrvatske i Kraljevine Maroko potpisali su danas u Zagrebu ministar financija Ivan Šuker i ministar vanjske trgovine Kraljevine Maroko Abdelatif Maazouz.
Potpisivanjem ovog ugovora između Hrvatske i Maroka, prema Šukerovim riječima, otklonjena je barijera koja je bila kočnica za gospodarsku suradnju poduzetnicima ovih dviju mediteranskih zemalja, koje su u današnjem vremenu suvremene brze komunikacije, gotovo susjedne zemlje.

Ko kaže da ova Vlada nema jasno definiranu ekonomsku politiku?
Evo vam sad, nevjerne Tome

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

što……maroko gotovo susjedna zemlja……….jel se taj pacijent potpisao?? [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

DALEKOVOD su svrstali u 1grupu kao i IGH pa vjerovatno im to nešto vrijedi valjda čovjek zna šta radi

Ljudi, koji pisu zalopojne postove, rade to iskljucivo iz zalosti sto nemaju vise kesa za dokup. I sama sam u gubitku 5,1 posto za dva dana i ne dode mi na pamet da zalim sto sam usla, nego zalim sto jos nisam malo cekala.Ali to ne moze biti opravdanje za neko drukanje, rade potrazite dodatan izvor novca ili pak odite sa burze na par dana-.mjeseci-godina [smiley] [lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Crobex -0,92%
Primjetio sam da što tonemo dublje, da se broj dionica povećava na prodaji.

Evo na HT-u se pojačava kupnja

Ma čak i na MMTZ ima drhtavih ručica … nemrem bilivit


Evo na HT-u se pojačava kupnja

Ako misliš ovog sa soma i pol na 276 izmrvit će ga kao kruh u javnoj kuhinji [undecid] Danas sam očekivao rast, i to kakav, na krilima EU i Amerike jučer, a evo i mi i slavna EU grcamo. Portfelj mi je najblaže rečeno nestao ovih mjesec dana…Gledam ask, sve je više paničara, ako se stanje ne popravi naredni tjedan imam osjećaj da ćemo opasno zaronit [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Komentari trgovanja.

– evo ja sam danas stvarno puno trgovala.
– čitam ovu temu,
– ima dosta postova na koji Vam želudac treba reagirati,
– ali nažalost takvih tekstova treba biti još i više,
– oni će nam najbolje kazati gdje je dno.

– danas sam puno prodala jedne dionice, nema smisla tu napisati i koje, pogotovo u ovim vremenima,
– ja sam zadovoljna, na njoj digla 20% zarade.
– sada sam se postavila na jeftinu kupnju na desetak dionica,
– možda nešto i uleti,

– a moglo bi se na ovoj temi, i napisati nešto o dionicama,
– dosta toga je bagatelno jeftino,
– možda će biti i jeftinije,
– ali to daje i draž ovoj igri.

– I love this game.
Pozdrav !


Komentari trgovanja.

– evo ja sam danas stvarno puno trgovala.
– čitam ovu temu,
– ima dosta postova na koji Vam želudac treba reagirati,
– ali nažalost takvih tekstova treba biti još i više,
– oni će nam najbolje kazati gdje je dno.

– danas sam puno prodala jedne dionice, nema smisla tu napisati i koje, pogotovo u ovim vremenima,
– ja sam zadovoljna, na njoj digla 20% zarade.
– sada sam se postavila na jeftinu kupnju na desetak dionica,
– možda nešto i uleti,

– a moglo bi se na ovoj temi, i napisati nešto o dionicama,
– dosta toga je bagatelno jeftino,
– možda će biti i jeftinije,
– ali to daje i draž ovoj igri.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa kolegice,
pa pričali ste prije 10-tak dana da smo baron i ja ludi i da je oporavak tu.
I sada nakon xx% pada vi prodajete?

Mogli bi napisati neku knjigu, a manje filozofirati.

Pa kaj se nemrete odlučiti, dali idemo gore ili dole?
Prvo pričate up p up, a sada ste najedamput toliko u cashu da ste na na kupnji na desetak dionica? A prošli tjedan ste bili 100% u dionicama.
Nadasve čudno.

hmm…nekako se to ne slaže kaj vi pričate, ali oke to je vaša stvar

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Napokon jedan pametan

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Komentari trgovanja.
– danas sam puno prodala jedne dionice, nema smisla tu napisati i koje, pogotovo u ovim vremenima,
– ja sam zadovoljna, na njoj digla 20% zarade.
– sada sam se postavila na jeftinu kupnju na desetak dionica,
– možda nešto i uleti,

Nevjerovatno kako kad tržište roni Vi uvijek uspjevate zaraditi 20%, a vječno ste u minusu 5-10% iako sve pada 50% u par mjeseci. Odlični ste. Evo, ja imam IGH, Podr, Tisk i HT i portfelj mi se smanjuje svakodnevno zadnjih mjesec dana kao pulover poslije pranja na 90°. Stvarno ste zanimljivi, pišete protiv drukera ovdje, a zapravo u ovom postu se osjeti krajnji egoizam i naslađivanje. Umjetno ili stvarno, mislim da većina kolega zna odgovor. Poštovanje, lijep pozdrav!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close