Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pravi mi se javio. Čitaj svoje postove na IGH prije nego što si ga kupio pa se onda javi. Jure ovo, Jure ono, odličan, kum……

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

Kad bi se INA prodalaluz obveznu ponudu za preuzimanje pojavila bi se ogromna količina casha slobodnog u fondovima. Crni Ivo, ti to znaš, a pišeš onakve komentare, znači da si najobičniji druker, i to loš.

*bnhmvpt

da da to je ta žaba.
Tu žabu sam prvi puta gledao na filmu: "globalno zatopljenje".

Ali to je to.
Naše drage žabe ne osjete vrućinu te viću up up up kao sampras i ostali, a polako se kuhaju a da niti ne kuže kaj im se događa.

Zato van iz vruče vode i čekajte sa nama.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Kad bi se INA prodalaluz obveznu ponudu za preuzimanje pojavila bi se ogromna količina casha slobodnog u fondovima. Crni Ivo, ti to znaš, a pišeš onakve komentare, znači da si najobičniji druker, i to loš.

Sve pet.
Ali jedno ali, kolega kako smo mi žedni kada smo vani na ovim vručinama, tako su fondovi žedni casha.
Casha nema, a onaj koji dođe odmah ode u isplati udjela i mirovnicima.
Nema tu spasa tako brzo, ta man da se ina prodala.

p.s. ja očekujem uskoro vijest o prodaji ine (neku lažnu kao onu sa OMV) tako da bi mali podigli INU i spasili braniteljski fond.

Budite oprezni, pogotovo na izjave u ww.business.hr o prodaji ine.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Ako vas zanima što kupuje:

IGH, HDEL, HT…samo neke od mnogih…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sigurno ećeneka dionica sa P/E ispod 10 i P/BV blizu 1 pasti još 30% samo zato jer Crni Ivo piskara gluposti po PD [cool]

INA drži crobex zubima i noktima za 3600, ali pritisak je velik…
Već smo na 3.597,08 -0.77%.
ADRS-P-A još desetak kuna dolje i eto na na 15.4. [sealed]
Sve skupa izgleda vrlo grdo, kupovine ni za lijek.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Danas ništa od iskrcaja onima koji su s tom namjerom ušli u utorak. EU i USA tonu i dalje.

Kolega daj mi molim te adrese gdje mogu pratiti EU i SAD njihove indexe
Hvala
[/quote]

Evo jedna vrhunska stranica za praćenje situacije vani: Vaš link

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Kolege, kupuje li se?
Meni je prst na okidaču, ali čekam.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


*bnhmvpt

da da to je ta žaba.
Tu žabu sam prvi puta gledao na filmu: "globalno zatopljenje".

Ali to je to.
Naše drage žabe ne osjete vrućinu te viću up up up kao sampras i ostali, a polako se kuhaju a da niti ne kuže kaj im se događa.

Zato van iz vruče vode i čekajte sa nama.

Komentari trgovanja a vas dvojca o žabama, stvarno jadno….nema se tu više šta čitat osim vaših laprdanja….


Kad bi se INA prodalaluz obveznu ponudu za preuzimanje pojavila bi se ogromna količina casha slobodnog u fondovima. Crni Ivo, ti to znaš, a pišeš onakve komentare, znači da si najobičniji druker, i to loš.

mislim da tržištu neće pomoći nikakva količina novca koja bi se trebala osloboditi…jer nitko lovu ne stavlja trenutno u dionice..sjetimo se dividende htea, eriksona…burza nije ni trepnula na lovu koja je pristigla…

... otišli su bikovi uzalud ...


Burza lagano ali sigurno umire, donedavno sam bio optimist, ali sada ne isključujem nikakvu mogućnost. U svakom slučaju ovo je pokvarena smrdljiva igra velikih igrača koji jednostavno ne kupuju, vraćamo se na početak a možda i niže od toga bez panike , bez novinskih naslova skoro bezbolno. To je kao kad su logorašima govorili da idu na kupanje, a pustili su plin.
Više mi ni crobex na 1000 ne bi bilo nemoguće. Samo ne znam kome se ovo isplati, pa bolje je neka velika volatilnost snažno srušiti tržište pa veliki odbijanac i tako nekoliko puta da se nešto i zaradi ovo je stvarno odumiranje crobexa kao kad biljka ostaje bez vode na suncu

Je kolega nažalost u pravu si u tišini lagano kradu i nikom ništa . A zašto i nebi naš urar je lagano postavio svog čovjeka SAMODOLA i udri a imali išta što nisu upropastili ,sjećaš se kad je SAMODOL na TV rekao da će odgovorni biti sankcionirani za nekontrolirano povlačene kapitala i koje kakve javne istupe i jeli štogod bilo kome naravno nikom ništa osim što su par novinara imali temu za pisanje i sad dokle ovako

New Report

Close