Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joj kad bi se objavila prodaja INE, pa da umru od muke ovi drukeri dolje [rolleyes]




Nevjerovatno, sve manji i manji prometi na otvaranju iz dana u dan…

Ali izgleda da su ljudi ipak nešto naučili, nema onakve panične rasprodaje iako kupnja klizi sve niže i niže na većini dionica.


Meni je to sve vrlo logično.
Mi koji smo u cashu čekamo dosta niže razine, fondovi su u velikim problemima i nemaju love, a mirovnicima je svejedno i ovako su izjavili da croby ide dole.
Tako da ja očekujem ovako svaki dan, pad malo po malo ali sigurno.

a panika će doći budite bez brige.
[/quote]

panika nece doci…
ovi koji su prezivjeti 3200 i ostali na burzi nisu "papci" koji se mogu lako zastrasiti.
jer znas kak se kaze:
" sto smo napravili jednom, mozemo ponovo"
tako je i sa ovim slucajem na burzi
ista ekipa sa prezivljenim iskustvom na 3200.
dakle, stari moj… [bye] [thumbsup]
[/quote]

Logika ti je u redu.
Ali da na burzi vlada logika, svi bi bili ovdje koji znamo nešto ,bili milijarderi.


@zmrklic

Ako se to desi uskoro (vrlo mala mogućnost) vjerojatno će euforija trajati tjedan dana dok se netko iz uprave iskrca, a mali će opet kupovati, i opet nazad dolje. Kažem ako.

ina ina, draga nasa ina, kad sve tone ona nam ili stoji u mjestu ili blago raste, respect!

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Samo poštovani kolega,
zaboravili ste na margine kojima se približavamo. Danas više nema panika, danas idemo polako ali sigurno dole.
Lijepo Vas molim da me ne shvatite krivo, ne veselim se što će opet biti margin callova, ali kaj kada ljudi ne žele razmišljati.
A kada shvate da im je call pred nosom, prodaja će se pojačati, a onda?

Onda tarapana.
Dao bog da se ja ukrcam, a da nikome ne pukne margin, ali kaj kada to tako ne ide.
pozz

Sklon sam riziku, mnogi pričaju da sam idiot jer stalno drukam ili kaj već, ali kredit za burzu nikada ali nikada nebi uzeo pod nikakvim uvjetima.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Joj kad bi se objavila prodaja INE, pa da umru od muke ovi drukeri dolje [rolleyes]

I kaj bi se dogodilo kolega?
Ina bi otišla 20% gore u dva tri dana, i onda se nastavila vraćati na ove razine, a mali bi opet ušli bez razmišljanja i na silu.

Dionice su OUT bez obzira kaj vi kažate ili kaj ja tvrdim.
Treba će minimum godina dana da se vrati staro povjerenje.
Lijepo Vas molim, budite realni i pogledajte kakvo je stanje u svijetu.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Joj kad bi se objavila prodaja INE, pa da umru od muke ovi drukeri dolje [rolleyes]

pa objavila se davno jadan nebijo a sto se tice preuzimanja u americi je svaki dan preuzimanje pa sta

Zvijezda 100kom. na kupnji [thumbsup]

NEMA PREDAJE

Burza lagano ali sigurno umire, donedavno sam bio optimist, ali sada ne isključujem nikakvu mogućnost. U svakom slučaju ovo je pokvarena smrdljiva igra velikih igrača koji jednostavno ne kupuju, vraćamo se na početak a možda i niže od toga bez panike , bez novinskih naslova skoro bezbolno. To je kao kad su logorašima govorili da idu na kupanje, a pustili su plin.
Više mi ni crobex na 1000 ne bi bilo nemoguće. Samo ne znam kome se ovo isplati, pa bolje je neka velika volatilnost snažno srušiti tržište pa veliki odbijanac i tako nekoliko puta da se nešto i zaradi ovo je stvarno odumiranje crobexa kao kad biljka ostaje bez vode na suncu


Od dividende se ne živi.

Ova tvrdnja vrijedi koliko i tvrdnja da štediša ne živi od kamate na oročenu štednju. Pokazalo se da na našoj burzi tržišnu cijenu dionica hitrije dižu obične slutnje i naklapanja o podjeli dividende nego dobri FI, vijesti o sklopljenim poslovima, ulasku u NATO, i t.d. Mislim da se u HT, na pr. ulaže zbog očekivanja dividende, a ne zbog zarade na rastu cijene dionice.


Zvijezda 100kom. na kupnji [thumbsup]

[proud]
ko saka u oko!
ajd da vidimo dalje…
oce sad 10000kom na HTu?
[thumbsup]

Samo da znate da Karoje kupuje, kao i svi njegovi alternickovi!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

New Report

Close