Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pa to je normalna reakcija kod njih jer su jučer letjeli u nebo od euforije. Zar nisi primjetio da oni već danima i danima jedan dan jako gore, drugi dole, pa onda ponovno gore i tako cijelo vrijeme.

[/quote]
Ja bih rekao 3 dana jako dole, i onda jedan dan malo gore.
E kolege kolege, sada ćete opet vikati ide corbex up up up.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Europa i Amerika u globalnom uzletu danas


Gle koliko pokazatelja je u igri!

2:36 AM Today’s US earnings announcements after market close: ACN, CBK, EGLS, EXFO, FINL, DISK, PALM, PAYX, RFMI, SNX, TIBX.

2:32 AM Today’s US earnings announcements before market open: CRMT, CAG, DFS, FLE, LEN, PKE.

2:23 AM Treasury announcements and auctions today: 11.00 ET 3-Month Bill Announcement, 6-Month Bill Announcement, and 52-Week Bill Announcement. 1.00 ET 5-Year Note Auction.

2:20 AM Thursday’s economic calendar: 8.30 ET Corporate Profits, GDP final, and Jobless Claims. 10.00 ET Existing Home Sales and Help Wanted Index. 10.30
ET EIA Natural Gas Report. 4.30 ET Money Supply.

Otvaranje minus. Otvorilo 20% dionica, većinom po bidu i sad sve stalo.
Ajme nelikvidnosti. Usto je veliki spread kupnje i prodaje.
Vani se sve crveni isto tako.

739.279,50 kn prometa na otvaranju!!!
ATPL uopće nije otvorila?!
Odo ja na bazen. [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nevjerovatno, sve manji i manji prometi na otvaranju iz dana u dan…

Ali izgleda da su ljudi ipak nešto naučili, nema onakve panične rasprodaje iako kupnja klizi sve niže i niže na većini dionica.


Danas ništa od iskrcaja onima koji su s tom namjerom ušli u utorak. EU i USA tonu i dalje.

Kolega daj mi molim te adrese gdje mogu pratiti EU i SAD njihove indexe
Hvala


739.279,50 kn prometa na otvaranju!!!
ATPL uopće nije otvorila?!
Odo ja na bazen. [bye]

Pa normalno je da ATPL ni otvorila. BDI index jučer snažno porastao, pa kome je u interesu prodavati onda tako jeftino. Naravno nikome. A s druge strane nema interesa za kupnju jer se čeka neka veća dobra vijest. I zato vlada status kvo.



Danas ništa od iskrcaja onima koji su s tom namjerom ušli u utorak. EU i USA tonu i dalje.

Kolega daj mi molim te adrese gdje mogu pratiti EU i SAD njihove indexe
Hvala
[/quote]

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



Danas ništa od iskrcaja onima koji su s tom namjerom ušli u utorak. EU i USA tonu i dalje.

Kolega daj mi molim te adrese gdje mogu pratiti EU i SAD njihove indexe
Hvala
[/quote]
http://www.finanzen.net/

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Danas ništa od iskrcaja onima koji su s tom namjerom ušli u utorak. EU i USA tonu i dalje.

Kolega daj mi molim te adrese gdje mogu pratiti EU i SAD njihove indexe
Hvala
[/quote] http://finance.yahoo.com/

Evo nekih linkova (za Kondora)

finance.yahoo.com/indices?u

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region2.html


Nevjerovatno, sve manji i manji prometi na otvaranju iz dana u dan…

Ali izgleda da su ljudi ipak nešto naučili, nema onakve panične rasprodaje iako kupnja klizi sve niže i niže na većini dionica.

Jedan kolega nedavno je pričao kako možeš skuati živu žabu.
Ako naglo povećaš temperaturu, žaba će iskočiti.
Ako polako zagrijavaš, neće primjetiti, i skuhat će se.
Isto ti je tako sa laganim padom malo po malo.

New Report

Close